Colplustabs

Nové Colplustabs

Ďalšie obrázky

U NÁS DOPRAVA ZDARMA!

 

 • pri nákupe od 95,- eur pre celú Slovenskú Republiku
 • pri nákupe od 200,- eur pre Českú republiku, Poľsko a Maďarsko
 • pri nákupe od 250,- eur pre Rakúsko, Nemecko, Rumunsko, Slovinsko, Chorvátsko
 • pri nákupe od 350,- eur pre Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Taliansko, Francúzsko, Veľkú Britániu, Írsko, Španielsko a Portugalsko

DARČEK K PRODUKTU

 

K nákupu tohoto produktu obdržíte poukážku vydavateľstva ecoletra.com
ecoletra.com green publishing

na 15% zľavu pri kúpe exkluzívneho knižného e-titulu Michala Šturca - Cesta okolo sveta za kávou.
 

Zobrazené: 216 Model: 180 tbl.
Dostupnosť: Skladom
23.00€ Bez DPH: 19.17€
Množstvo: Kúpiť

Prečítajte si články k produktom Finclub z nášho blogu.

Základný popis:
Colplustabs obsahuje komplex látok, ktorý udržiava optimálne pH v tele - výťažky zo žihľavy, púpavy, brezy a petržlenu, je tiež obohatený o inulín.
 • Žihľava podporuje vylučovaciu funkciu obličiek, pomáha zachovať normálnu činnosť močového ústrojenstva. Prispieva k duševnej rovnováhe, k intelektuálnej aktivite, je prospešná pre osvieženie tela, pre zachovanie energie a vitality. Je súčasťou starostlivosti o normálny stav kostí, vlasov a nechtov. Je užitočná pre normálnu činnosť srdcovo-cievnej sústavy. Obsahuje železo a ďalšie minerály, kladne ovplyvňuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Podporuje normálnu funkciu prostaty a dýchacieho systému.
 • Breza je zdrojom mnohých prospešných látok, napr. prírodných saponínov, esenciálnych olejov. Stará o močové ústrojenstvo, podporuje aktivitu obličiek, odstraňovanie škodlivých látok z tela. Odporúča sa na podporu potenia, v rámci starostlivosti o pokožku, na udržanie vyváženého krvného tlaku či optimálnej hladiny cholesterolu. Brezové lístie prispieva k normálnemu tráveniu, k funkcii močových ciest a obličiek.
 • Púpava podporuje normálnu činnosť žalúdka aj pečene, pozitívne ovplyvňuje trávenie. Je vhodná pre detoxikáciu, stará sa o funkciu močovej sústavy. Vykazuje antioxidačné pôsobenie, je užitočná v boji so zápalmi.
 • Petržlen podporuje normálnu funkciu obličiek.
 • Inulín druh rozpustnej vlákniny, je živnou pôdou pre prospešné črevné baktérie, môže prispieť k správnemu tráveniu, odporúča sa v rámci starostlivosti o črevnú flóru.

Účinné látky:
155 mg žihľavového prášku, 90 mg púpavového prášku, 90 mg prášku z brezového lístia, 65 mg petržlenového prášku, 90 mg inulínu

Aplikácia:
3 tablety 2x denne, pred jedlom, dostatočne zapiť

Symptómy a použitie:
 • správna funkcia pečene,
 • správna funkcia tráviaceho systému,
 • starostlivost o pokožku
 • vyvážený krvný tlak
 • optimálna hladina cholesterolu

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. 
 
Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.Produkt je vhodný aj pre vegetariánov.

 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Odpíšte kód z obrázku:Finclub

Finclub
 
Finclub spolupracuje s viac ako 2000 lekármi, združených v Lekárskom grémiu Finclubu. Títo odborníci sú garantom zverejňovaných informácií a celého nášho programu starostlivosti o zdravie. Vďaka tejto spolupráci môže firma ponúknuť svojim klientom lekársku poradenskú činnosť, ktorá pôsobí pri každom distribučnom centre, a tiež má svoj vlastný Spravodaj LG s odbornými článkami.
Pre Slovensko sú vyberané produkty, ktoré sú zamerané na konkrétne, špecifické problémy obyvateľov SR a tento výber je vždy prekonzultovaný s našimi poprednými odborníkmi z oblasti medicíny.

Prírodné výživové doplnky, ktoré vám Finclub ponúka, vyrába spoločnosť Hankintatukku Oy so sídlom v Helsinkách. Táto spoločnosť patrí medzi špičku v oblasti výživových doplnkov a zdravej výživy. Je nositeľom Ceny ministerstva priemyslu a obchodu. Jej výrobky sú posudzované v akreditovaných laboratóriách a výsledky sú sledované Národnou radou zdravia Fínska.

Pri svojich výskumoch používa Hankintatukku Oy svetové databanky a najnovšie vedecké poznatky. Tie sú kombinované s osvedčením, tisíc rokov starých postupov prírodnej medicíny.

Vďaka svojej čistote a polárnemu dňu s dlhodobým slnečným svitom, dáva fínska príroda optimálne podmienky pre pestovanie unikátnych liečivých bylín s vysokým obsahom účinných látok. Rastlinné extrakty, suroviny a produkty prechádzajú niekoľkonásobnou kontrolou.

Výrobný proces zodpovedá GMP (Good Manufacturing Practice - prax dobrej výroby). Spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu výroby a najprísnejšie normy určené pre výrobu prípravkov. Samotný výrobok je potom pod drobnohľadom od výberu surovín až po konečný produkt a po celú túto dobu musí spĺňať niekoľkonásobný systém kontroly kvality. Má svoj "rodný list", ktorý ho sprevádza od jeho zrodenia až po expedíciu.

Pestovanie a zber rastlín zodpovedá GAP (Good Agricultural Practice - prax dobrého poľnohospodárstva). Ide o "revolúciu" v pestovaní rastlín, ktoré sú následne určené pre výrobu výživových doplnkov. Náš výrobca Hankintatukku je jednou z mála spoločností v Európe, ktorá GAP spĺňa a túto prevratnú novinku si môže dovoliť na svojich plantážach uplatňovať. Na rozdiel od GMP, ktoré sleduje a zaisťuje kvalitu produktov pri výrobe, GAP sleduje a zabezpečuje kvalitu rastlín, ktoré sú na výrobu výživových doplnkov používané.

Rastlinka je skrátka sledovaná od semienka až po zber, preto máme záruky, že v našich produktoch boli spracované rastliny, ktoré sú:
 • pestované bez použitia pesticídov
 • ručne zbierané v období, kedy majú najviac účinných látok
 • pestované v ekologicky čistých oblastiach bez použitia chémie
 • spracované veľmi šetrne, okamžite po zbere, aby nedošlo k znehodnoteniu

Hankintatukku veľmi úzko spolupracuje s Výskumným poľnohospodárskym ústavom. Zadáva úlohy, ktoré súvisia s možnosťou pestovania a udomácnenia rastlín vo Fínsku. Po niekoľkých rokoch systematického výskumu tento poľnohospodársky ústav učí farmárov, ako rastliny pestovať a ako sa o ne starať, aby spĺňali tie najvyššie nároky na kvalitu.
kľúčové slová: Colplustabs

Facebook komentáre ()