Chocoseen (čokoládový nápoj)

Chocoseen (čokoládový nápoj)

Obrázky

DARČEK K PRODUKTU

 

K nákupu tohoto produktu obdržíte poukážku vydavateľstva ecoletra.com
ecoletra.com green publishing

na 15% zľavu pri kúpe exkluzívneho knižného e-titulu Michala Šturca - Cesta okolo sveta za kávou.
 

U NÁS DOPRAVA ZDARMA!

 

  • pri nákupe od 50,- eur pre celú Slovenskú Republiku
  • pri nákupe od 200,- eur pre Českú republiku, Poľsko a Maďarsko
  • pri nákupe od 250,- eur pre Rakúsko, Nemecko, Rumunsko, Slovinsko, Chorvátsko
  • pri nákupe od 350,- eur pre Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Taliansko, Francúzsko, Veľkú Britániu, Írsko, Španielsko a Portugalsko
Zobrazené: 20879 Model: 200 g
Vernostné body: 12
Dostupnosť: Skladom
17.40€ Bez DPH: 14.50€
Množstvo: Kúpiť

Základný popis:

Chocoseen je doplnok výživy určený pre deti, a nielen pre ne. Súčasťou tohto lahodného čokoládového nápoja je výživný komplex vitamínov a minerálov, spolu s celou škálou karotenoidov, ktoré sú súčasťou bioorganominerálneho komplexu v optimálnom pomere.

Vitamín A sa podiela na tvorbe očného farbiva, je nevyhnutný pre správny vývoj organizmu, posilňuje zuby, vlasy a nechty, pozitívne vplýva na pokožku, chráni ju pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a slnečným žiarením. Je tiež účinným antioxidantom, posilňuje imunitný systém, podporuje tvorbu kostného tkaniva, je výborným prostriedkom pri boji s onkologickými ochoreniami, starnutím, znižuje riziko srdcovo-cievnych chorôb. Podporuje tvorbu pohlavných hormónov, nevyhnutný pre funkciu štítnej žľazy, nadobličky a pečene. Nedostatok spôsobuje vyblednutie alebo zažltnutie pokožky a vypadávanie vlasov.

Vitamín C pomáha udržovať zdravé zuby, kosti, svaly a obehovú sústavu. Priaznivo vplýva na rast, regeneráciu tkanív a hojenie rán. Je účinným antioxidantom. Reguluje hladinu cholesterolu v krvi, posilňuje imunitný systém. Je nevyhnutný pre správnu funkciu nervového systému. Podieľa sa na syntéze nadobličkových hormónov, zlepšuje činnosť pečene, upravuje sfarbenie kože. Predchádza chudokrvnosti, skorbutu, normalizuje priepustnosť ciev.

Vitamín D pozitívne vplýva na látkovú premenu, tvorbu kostí, proces prijímania fosforu a vápnika (zabezpečuje vstrebávanie týchto prvkov v črevách a ich transport do kostného tkaniva). Nedostatok tohto vitamínu rozpustného v tukoch spôsobuje degeneráciu kostí u detí, u dospelých mäknutie kostí.

Vitamín E posilňuje svalové tkanivo, má pozitívny vplyv na funkciu pohlavných žliaz, zabezpečuje hromadenie všetkých vitamínov rozpustných v tukoch. Chráni bunky pred poškodením, znižuje riziko embólie, posilňuje obehový systém. Je veľmi účinným a jedným z najdôležitejších antioxidantov. Má veľký vplyv na endokrinné žľazy - hypofýzu, nadobličky, štítnu žľazu. Nazýva sa tiež prokreačným vitamínom, keďže sa podieľa na tvorbe chromozómov. Predchádza arterioskleróze, kožným ochoreniam, sivému zákalu a rýchlemu starnutiu.

Zinok je minerál nevyhnutný pre vývoj kostí a regeneráciu tkanív, predchádza vypadávaniu vlasov a plešivosti. Je nevyhnutný pri premene uhľovodíkov, dôležitý pre správnu funkciu prostaty, používa sa pri liečbe rán a popálenín. Nedostatok u detí spôsobuje zastavenie rastu, hnisavé ochorenia kože, vypadávanie vlasov, vredy na sliznici ústnej dutiny, na jazyku, ďasnách, okolo nechtov a nedostatočný vývoj pohlavných orgánov.

Účinné látky:
vitamín A, komplex vitamínov skupiny B (B2, B3, B6, B12), vitamín C, vitamín D3, vitamín E, magnézium, zinok, bioorganominerálny komplex (BOMK).

Aplikácia:
2 polievkové lyžice prípravku zamiešajte do pohára teplého alebo studeného mlieka alebo vody.

Symptómy a použitie:
-
 profylaxia srdcovo-cievnych ochorení
- zlepšuje výkonnosť zmyslov
- zlepšuje pamäť
- vynikajúci antioxidant
- upravuje hladinu cholesterolu
- modulátor imunitného systému
- profylaxia ochorení kostí a svalov

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Odpíšte kód z obrázku:Facebook komentáre ()