Toxi Clean® Kapsule

Toxi Clean® Kapsule

Obrázky

U NÁS DOPRAVA ZDARMA!

 

  • pri nákupe od 50,- eur pre celú Slovenskú Republiku
  • pri nákupe od 200,- eur pre Českú republiku, Poľsko a Maďarsko
  • pri nákupe od 250,- eur pre Rakúsko, Nemecko, Rumunsko, Slovinsko, Chorvátsko
  • pri nákupe od 350,- eur pre Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Taliansko, Francúzsko, Veľkú Britániu, Írsko, Španielsko a Portugalsko

DARČEK K PRODUKTU

 

K nákupu tohoto produktu obdržíte poukážku vydavateľstva ecoletra.com
ecoletra.com green publishing

na 15% zľavu pri kúpe exkluzívneho knižného e-titulu Michala Šturca - Cesta okolo sveta za kávou.
 

Návod na stiahnutie

Návod k produktom Natural Swiss

 

(kliknite na link pravým tlačidlom a vyberte možnosť "Uložiť cieľ ako")

Zobrazené: 17361 Model: 60 ks kapsúl
Dostupnosť: Skladom
33.00€ Bez DPH: 27.50€
Zvýhodnená cena pri odbere 2 ks: 29.00€/ ks
Zvýhodnená cena pri odbere 3 ks: 26.00€/ ks
Množstvo: Kúpiť

Toxi Clean kapsule / Program Toxi Clean - detoxikácia tela /

 
Toxi Clean Kapsule boli vyvinuté na odstránenie najčastejšie sa vyskytujúcich ťažkých kovov (ortuť, olovo, kadmium, arzén, nikel, hliník) a iných toxínov v organizme.
 
Dôležitým prvkom formuly Toxi Clean je aminokyselina EDTA, ktorá je najrozšírenejšou látkou na odstránenie ťažkých kovov. EDTA (Ethylene Diamine Tetra-Acetic Acid) je neobyčajne účinná a v medicíne sa bezpečne používa už viac ako 50 rokov. EDTA obkľúči ióny kovov a odstráni ich z organizmu prostredníctvom moču alebo stolice. Nikdy sa v organizme nerozloží, do organizmu sa dostáva ako EDTA a z organizmu sa tak isto vylučuje spolu s ťažkými kovmi.
 
 
ZloženieNajdôležitejšie vlastnosti a liečivé účinky
Mikrokryštalická celulóza (Flocel-102)
Mikrokryštalická celulóza (Flocel-102)
V potravinárstve a vo farmaceutickom priemysle používaná prídavná látka (E460i), ktorá sa využíva ako nosič, emulgátor a zahusťovacia látka.
K-Humifulvát
K-Humifulvát
K-Humifulvát je univerzálna účinná látka na prírodnej báze, ktorá pomáha využiť všetky stopové prvky, dokáže znižovať účinky otravy ťažkými kovmi a zabraňuje vstrebávaniu ťažkých kovov pochádzajúcich zo znečisteného životného prostredia a z negatívnych vplyvov prostredia niektorých pracovísk.
Silymarin
Silymarin
Silymarin zvyšuje a posilňuje funkcie pečene tým, že zabraňuje nedostatku látky glutation, ktorú produkuje pečeň. Glutation je pri procese detoxikácie organizmu nevyhnutnou zložkou.
Extrakt z feniklu
Extrakt z feniklu
(Foeniculum Vulgare) Fenikel je korenie a liečivá rastlina zároveň. Vo farmaceutickom priemysle sa jeho účinky využívajú proti kašľu, kŕčom, nadúvaniu, zlepšuje chuť do jedla. Môže byť nápomocný aj pri liečbe niektorých gynekologických problémov.
Výťažok z mäty piepornej
Výťažok z mäty piepornej
(Mentha Piperita) Listy mäty piepornej obsahujú esenciálne oleje (mentol, menton, mentofurán), triesloviny a flavonoidy. Už dávno je známe, že podporuje trávenie a zlepšuje chuť do jedla. Mäta sa používa pri žalúdočných, žlčníkových a črevných problémoch. Mäta znižuje pocit nevoľnosti, je osvedčená ako liek proti nadúvaniu, kŕčom, upokojuje nervy, znižuje bolesti hlavy, má dezinfekčné účinky, čistí krv, okrem toho má dobrý účinok aj pri liečbe ochorení dýchacích ciest. Mäta sa používa aj na liečbu menštruačných porúch.
Výťažok z artičoku
Výťažok z artičoku
(Cynara Cardunculus) Účinné látky nachádzajúce sa v artičoku sú: cinarin, laktóny, alkaloidy, flavonoidy a horké látky. Tieto účinné látky pomáhajú pri regenerácii tkaniva pečene, pri vylučovaní žlče, prispievajú k zníženiu cholesterolu a podporujú aj trávenie. Konzumácia artičoku prispieva k zníženiu rizika vysokého krvného tlaku a vzniku aterosklerózy, ďalej má blahodarné účinky na cukrovku, na poruchy obličiek a močového mechúra. V koreni artičoku sa nachádzajú účinné látky s antibiotickými účinkami.
L-Kyselina askorbová (vitamín C)
L-Kyselina askorbová (vitamín C)
(Acidum Ascorbicum) Kyselina askorbová je látka nevyhnutná pre tvorbu kolagénu užitočného pre pokožku. Povzbudzuje činnosť imunitného systému a vďaka svojim antioxidačným schopnostiam chráni organizmus pred škodlivými účinkami rakovinotvorných látok.
Magnéziumstearát
Magnéziumstearát
Prídavná látka na zväčšenie objemu.

 

Návod na užívanie

Toxi Clean Kapsule boli špeciálne vyvinuté tak, aby spolupracovali s ostatnými zložkami Programu Toxi Clean. Užívajú sa pred obedom alebo večerou - prvých 5 dní 1 kapsula, ďalšie dni 2 kapsule.

Majte na mysli

Je veľmi dôležité, aby s detoxikáciou nezačínali ženy počas tehotenstva, pretože vplyvom prúdenia krvi by sa k plodu vo vývoji dostávalo veľké množstvo toxínov. Rovnako v prípade dojčiacich žien by sa tieto toxíny vylučovali aj do materského mlieka, čím by sa dostávali do organizmu bábätka. To ale neznamená, že tehotná alebo dojčiaca žena by nemala žiť zdravo. Skôr by to malo byť cieľom, ale detoxikáciu treba načasovať na obdobie pred otehotnením alebo po ukončení dojčenia. Deťom pod 18 rokov sa detoxikačná kúra neodporúča preto, lebo by nedbali na nutnosť dodržovania pitného režimu potrebného na dôkladnú detoxikáciu.
 

 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Odpíšte kód z obrázku:Facebook komentáre ()