Fáza-3 (tobolky)

Fáza-3 (tobolky)

Obrázky

DARČEK K PRODUKTU

 

K nákupu tohoto produktu obdržíte poukážku vydavateľstva ecoletra.com
ecoletra.com green publishing

na 15% zľavu pri kúpe exkluzívneho knižného e-titulu Michala Šturca - Cesta okolo sveta za kávou.
 

U NÁS DOPRAVA ZDARMA!

 

  • pri nákupe od 50,- eur pre celú Slovenskú Republiku
  • pri nákupe od 200,- eur pre Českú republiku, Poľsko a Maďarsko
  • pri nákupe od 250,- eur pre Rakúsko, Nemecko, Rumunsko, Slovinsko, Chorvátsko
  • pri nákupe od 350,- eur pre Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Taliansko, Francúzsko, Veľkú Britániu, Írsko, Španielsko a Portugalsko
Zobrazené: 24215 Model: 60 ks
Vernostné body: 28
Dostupnosť: Skladom
46.70€ Bez DPH: 38.92€
Množstvo: Kúpiť

Základný popis:
Fáza 3 je vynikajúci prostriedok, ktorý harmonizuje hormonálnu výmenu a má regeneračné pôsobenie na organizmus. Má tiež pozitívne účinky pri problémoch s kožou, vlasmi a lámavými nechtami. Posilňuje organizmus pri dlhej rekonvalescencii.

Zinok sa nachádza vo všetkých orgánoch a tkanivách ľudského organizmu. Ukladá sa vo svaloch, kostiach, koži, pečeni, hypofýze a pankrease. Minerál nevyhnutný pre vývoj kostí a regeneráciu tkanív, normalizuje hladinu cukru v krvi, aktivizuje činnosť mozgu, je nezastupiteľným prvkom pre činnosť imunitného systému. Nevyhntuný pre správnu funkciu prostaty, bez ktorej je sperma nekvalitná, pre normálny rastu buniek kože, vlasov a nechtov a pri liečbe rán a popálenín. Predchádza vypadávaniu vlasov a plešivosti, tiež sa používa pri liečbe akné. Podieľa sa na syntéze bielkovín a nukleových kyselín (genetický materiál buniek), priaznivo vplýva na strebávanie látok a posilňuje účinok vitamínov skupiny B. Nedostatok u detí spôsobuje zastavenie rastu, hnisavé ochorenia kože, vypadávanie vlasov, vredy na sliznici ústnej dutiny, na jazyku, ďasnách, okolo nechtov a nedostatočný vývoj pohlavných orgánov. Užívanie zinku a vitamínov skupiny B značne zmenšuje pravdepodobnosť výskytu rôznych zdravotných komplikácií, ako poškodenie malých orgánov a vlásočníc (diabetická retinopatia, sivý zákal, nádory srdcového svalu, starnutie atď)
Vitamín B5 má dôležitú úlohu pri látkovej premene, normalizuje funkcie nervového systému, nadobličiek a štítnej žľazy, pozitívne vplýva na svalové a kožné tkanivá. Je bezprostredne spojený s procesom oxidácie prebiehajúcom v tkanivách. Hrá veľkú úlohu pri premene uhľovodíkov a tukov, keďže je súčasťou koenzýmu A/CoA/. Je vynikajúcim antioxidantom, upravuje sťahy srdcového svalu, pozitívne účinkuje pri rôznych patologických stavoch, ako napr. polyneuropatia, neuralgia, alergie, priedušková astma, zápaly kože, kĺbov, trofické vredy atď.
Vitamín B6 je nevyhnutný pre príjem a premenu bielkovín a tukov, podporuje tvorbu červených krviniek. Reguluje nervový systém, pomáha predchádzať zápalom kože, zuby a ďasná udržuje zdravé, podnecuje tvorbu inzulínu. Nedostatok spôsobuje dystrofické zmeny nervových buniek, kože, čriev (podráždenie a zápaly kože, cievne a žalúdočné kŕče, strata chuti do jedla, kŕče v končatinách).
Vitamín H sa podieľa na látkovej premene, pozitívne vplýva na nervový systém, pohlavné orgány, kožu a spolu s vitamínom B5 na vlasové cibuľky. Je koenzýmom rozpustným vo vode, obsahuje síru. Patrí medzi vitamíny skupiny B. Je potrebný pre premenu tukov (kôli správnemu priebehu energetických procesov), rast, syntézu mastných kyselín a tráviacich enzýmov a pre aktiváciu imunitného systému. Nedostatok spôsobuje zápaly kože a vznik lupín. Množstvo tohto vitamínu sa môže znížiť následkom užívania antibiotík alebo pri poruchách trávenia, keďže je syntetizovaný v črevách s pomocou črevnej mikroflóry.
Cysteín je nevyhnutný pre vstrebávanie selénu a očisťovania organizmu od toxických látok. Patrí medzi aminokyseliny, obsahuje síru, potrebnú pre udržiavanie hladiny cukru v krvi a syntézu kolagénu.
Metionín jedna z najdôležitejších látok, ktorá je súčasťou ľudského metabolizmu a ktorú si metabolizmus nedokáže sám syntetizovať. Patrí do skupiny esenciálnych aminokyselín. Účinne predchádza starnutiu, pretože sa podiela na syntéze nukleových kyselín, regeneračnej zložky bielkovín - kolagénu. Aktivizuje funkciu hormónov a enzýmov. Podieľa sa na zneškodňovaní toxických zlúčenín. Spolu s cysteínom hrá značnú úlohu  pri syntéze adrenalínu, kreatínu a iných, biologicky dôležitých látok, ktoré sa podieľajú na tvorbe štruktúr zdravého vlasu. Nedostatok týchto aminokyselín spôsobuje vypadávanie vlasov a plešivosť. Odporúča sa pre výživu a posilnenie vlasov po rôznych patologických stavoch, ktoré sú sprevádzané poruchami premeny zinku, pri nedostatku vitamínov a pri depresívnych stavoch.

Účinné látky:
vitamín B5, B6, vitamín H, zinok, cysteín, a metionín, bioorganominerálny komplex (BOMK).

Aplikácia:
dospelí 2 tobolky, ráno a večer, 15-20 min. pred jedlom počas 15 dní. Pri dlhodobom užívaní zmenšiť dávkovanie na maximálne 2 tobolky ráno. Deti 1 tobolka ráno.

Symptómy a použitie:
- pri dlhodobej vegetariánskej diéte, na cestách
- pri užívaní hormonálnych antikoncepčných prostriedkov
- pri juvenilnej cukrovke (inzulíndependentný diabetes mellitus)
- pri hormonálnej terapii
- pri nádorových ochoreniach kože a slizníc
- počas infekčných ochorení
- ochorenia tráviaceho traktu (vrátane pečene a žlčovodu)
- menopauza u žien
- kožné problémy (ekzémy, zápaly, atopické ekzémy, akné, aj u mládeže
- vypadávanie vlasov, plešivosť
- mazotok, lupienka
- albinizmus
- v neurológii
- lámavosť nechtov
- stres, depresia
- počas a po užívaní antibiotík
- spomalenie procesu rozvoja sivého zákalu a zvýšenie priezračnosti šošovky v počiatočných fázach zákalov spôsobených vysokým vekom, myopatiou, žiarením a úrazom
- arterioskleróza (znižuje hladinu cholesterolu v krvi)
- ochorenia prostaty, nízka kvalita spermy
- deti s malýv vzrastom alebo umelo kŕmené deti
- ochorenia svalov a kostí (nádory na chodidlách, zápaly kĺbov)
- obdobie rehabilitácie po zlomeninách
- pomáha udržať želanú váhu
- úrazy, popáleniny (rýchla regenerácia tkanív)
- počas tehotenstva, pôdoru, dojčenia
- po chemoterapii
- ochorenia dýchacieho systému (zápal priedušiek, astma, zápal pľúc)
- ochorenia obehového systému (kŕčové žily, hemoroidy)
- ochorenia močového systému a pohlavných orgánov (zápal močového mechúra, prostaty)
- endometrióza, nezhubné ochorenie prsníkov, nádorové ochorenie krčku maternice
- zhubné a nezhutné nádory
- degenerácia kostí a kĺbov, zápaly kĺbov, osteoartróza
- nadváha
- poruchy menštruačného cyklu
- ochorenia štítnej žľazy
- nedostatočnosť pohlavných žliaz (u mužov i žien)
- ochorenia pankreasu
- ochorenia pečene (tiež cirhóza)
- ochorenia žlčovodu (žlčové kamene)
- trofické vredy, rany s komplikovaným hojením
- žalúdočné vredy a zápaly
- prouchy nervového systému 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Odpíšte kód z obrázku:Facebook komentáre ()