Dakseen (tyčinky)

Dakseen (tyčinky)

Ďalšie obrázky

U NÁS DOPRAVA ZDARMA!

 

  • pri nákupe od 95,- eur pre celú Slovenskú Republiku
  • pri nákupe od 200,- eur pre Českú republiku, Poľsko a Maďarsko
  • pri nákupe od 250,- eur pre Rakúsko, Nemecko, Rumunsko, Slovinsko, Chorvátsko
  • pri nákupe od 350,- eur pre Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Taliansko, Francúzsko, Veľkú Britániu, Írsko, Španielsko a Portugalsko

DARČEK K PRODUKTU

 

K nákupu tohoto produktu obdržíte poukážku vydavateľstva ecoletra.com
ecoletra.com green publishing

na 15% zľavu pri kúpe exkluzívneho knižného e-titulu Michala Šturca - Cesta okolo sveta za kávou.
 

Zobrazené: 27878 Model: 10 ks
Vernostné body: 20
Dostupnosť: Naskladnenie: jún
34.60€ Bez DPH: 28.83€
Množstvo: Kúpiť

Prečítajte si články k produktom Dr. Nona z nášho blogu.

Základný popis:
Dakseen obsahuje komplex vitamínov a minerálov prírodného pôvodu, preto je vynikajúcim doplnkom výživy pre zdravých aj chorých, pre dospelých i deti. Je tiež mimoriadne účinným antioxidačným komplexom. Dakseen odporúčame užívať pravidelne a dlhodobo.

Kvety a peľ z rastlín z čeľade kaktusovité, vďaka obrovskému množstvu antioxidantov v tkanivách sú kaktusovité rastliny extrémne odolné voči veľkým dávkam žiarenia. Používajú sa hlavne pri hadích uhryznutiach, ochoreniach dýchacieho systému a krvácaní. Taktiež majú blahodarný vplyv na tráviaci trakt, pomáhajú pri bolestiach hlavy, bodavej bolesti očí, rýchlej únave a poruchách spánku (spôsobených žiarením počítača).
Vláknina z citrusových rastlín, patrí medzi nestráviteľné látky, ktorá má vplyv na látkovú výmenu v organizme. Účinne znižuje hladinu cholesterolu a odstraňuje škodlivé látky z čriev (karcinogény), zároveň pomáha predchádzať onkologickým ochoreniam. Podporuje peristaltiku čriev, čím urýchľuje vyprázdňovanie. Má diastolické vlastnosti, stimuluje vylučovanie tráviacich štiav, zlepšuje tráviaci proces.
Vitamíny sú mimoriadne účinné antioxidanty, nevyhnutné pre správnu funkciu obranyschopnosti organizmu.
Vitamín A sa podieľa na tvorbe očného farbiva, je nevyhnutný pre správny vývoj organizmu, posilňuje zuby, vlasy a nechty, pozitívne vplýva na pokožku, chráni ju pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a slnečným žiarením. Je tiež účinným antioxidantom, posilňuje imunitný systém, podporuje tvorubu kostného tkaniva, je výborným prostriedkom pri boji s onkologickými ochoreniami, starnutím, znižuje riziko srdcovo-cievnych chorôb. Podporuje tvorbu pohlavných hormónov, nevyhnutný pre funkciu štítnej žľazy, nadobličky a pečene. Nedostatok spôsobuje vyblednutie alebo zažltnutie pokožky a vypadávanie vlasov.
Vitamín B2 sa podieľa na rastovom procese a látkovej premene bielkovín, tukov a uhľovodíkov, reguluje nervový systém, má veľký vplyv na zrak, vlasy a nechty, Nedostatok spôsobuje tvorbu lupín, poruchy spánku a závraty hlavy.
Vitamín B6 je nevyhnutný pre príjem a premenu bielkovín a tukov, podporuje tvorbu červených krviniek. Reguluje nervový systém, pomáha predchádzať zápalom kože, zuby a ďasná udržuje zdravé, podnecuje tvorbu inzulínu. Nedostatok spôsobuje dystrofické zmeny nervových buniek, kože, čriev (podráždenie a zápaly kože, cievne a žalúdočné kŕče, strata chuti do jedla, kŕče v končatinách).
Vitamín B12 sa podieľa na syntéze hemoglobínu a krvotvornom procese, má pozitívny účinok na nervový systém, dodáva energiu. Nedostatok spôsobuje blednutie alebo žltnutie kože a vypadávanie vlasov.
Vitamín C pomáha udržovať zdravé zuby, kosti, svaly a obehovú sústavu. Priaznivo vplýva na rast, regeneráciu tkanív a hojenie rán. Je účinným antioxidantom. Reguluje hladinu cholesterolu v krvi, posilňuje imunitný systém. Je nevyhnutný pre správnu funkciu nervového systému. Podieľa sa na syntéze nadobličkových hormónov, zlepšuje činnosť pečene, upravuje sfarbenie kože. Predchádza chudokrvnosti, skorbutu, normalizuje priepustnosť ciev.
Vitamín D pozitívne vplýva na látkovú premenu, tvorbu kostí, proces prijímania fosforu a vápnika (zabezpečuje vstrebávanie týchto prvkov v črevách a ich transport do kostného tkaniva). Nedostatok tohto vitamínu rozpustného v tukoch spôsobuje degeneráciu kostí u detí, u dospelých mäknutie kostí.
Vitamín E posilňuje svalové tkanivo, má pozitívny vplyv na funkciu pohlavných žliaz, zabezpečuje hromadenie všetkých vitamínov rozpustných v tukoch. Chráni bunky pred poškodením, znižuje riziko embólie, posilňuje obehový systém. Je veľmi účinným a jedným z najdôležitejších antioxidantov. Má veľký vplyv na endokrinné žľazy - hypofýzu, nadobličky, štítnu žľazu. Nazýva sa tiež prokreačným vitamínom, keďže sa podieľa na tvorbe chromozómov. Predchádza arterioskleróze, kožným ochoreniam, sivému zákalu a rýchlemu starnutiu.
Mangán sa podieľa na premene bielkovín a energetických procesoch, aktivuje niektoré enzýmy, má vplyv na vstrebávanie vápnika a fosforu, pomáha pri získavaní energie z potravy a premene glukózy v organizme. Je nevyhnutný pre správny rast a vývoj, pre tvorbu prirodzených antivírusových činiteľov, ktorým je interferón, a pre optimálne využitie vitamínov C, E a vitamínov skupiny B.
Zinok je minerál nevyhnutný pre vývoj kostí a regeneráciu tkanív, predchádza vypadávaniu vlasov a plešivosti. Je nevyhnutný pri premene uhľovodíkov, dôležitý pre správnu funkciu prostaty, používa sa pri liečbe rán a popálenín. Nedostatok u detí spôsobuje zastavenie rastu, hnisavé ochorenia kože, vypadávanie vlasov, vredy na sliznici ústnej dutiny, na jazyku, ďasnách, okolo nechtov a nedostatočný vývoj pohlavných orgánov.

Účinné látky:
vitamín A, B (B2, B3, B6, B12), C, D3, E, magnézium, zinok, kvety a peľ z rastlín čeľade kaktusovité, vlákninu z citrusových rastlín, bioorganominerálny komplex (BOMK).

Aplikácia:
plná denná dávka energie:
- nemluvňatá - 1/20 tyčinky
- deti do 1. roka - 1/10 tyčinky
- deti do 5 rokov - 1/8 tyčinky
- dospelí - 1/4 tyčinky
- chudnutie - 1/2 tyčinky, 30 min. pred jedlom alebo namiesto jedla, zapiť veľkým množstvom tekutín

Symptómy a použitie:
- poruchy črevnej peristaltiky a mikroflóry
- regulácia hladiny cholesterolu a glukózy
- počas a po užívaní antibiotík a hormónov
- príznaky otravy a oslabenia
- problémy srdcovo-cievneho systému
- zvýšenie imunity a vitálnej sily
- profylaktikum v onkológii, zabrzdenie tvorby zhubných nádorov (silný antioxidačný účinok)
- obezita (znižjem chuť do jedla)
- zápaly tráviaceho traktu
- ťažkosti dýchacieho traktu (nachladnutie, infekcie, pľúcne ochorenia)
- poruchy koncentrácie
- pre deti so spomaleným vývojom
- trofické vredy, hnisavé rany
- zápaly hrubého čreva Crohnova choroba
- cirhóza a zápaly pečene
- dyskinézia žlčníka
- impotencia, slabé libido
- nezhubné ochorenia prsníkov, endometrióza
- široké uplatnenie v pediatrii
- chronické zápchy (spolu s doplnkom Cleanseen)
- neurózy
- avitaminózy a hypervitaminózy u detí
- nedostatok výživových látok u dojčiacich matiek

 

 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Odpíšte kód z obrázku:Dr. Nona

Dr. Nona

 

História firmy „Dr. Nona International Ltd.”

Firma „Dr. Nona International Ltd.” bola založená v Izraeli v roku 1994, na klinike “Lenom” Dr. Nonou Kuchinou, absolventkou Minskej lekárskej univerzity, a jej manželom Michailom Shneersonom. 


Vytvorenie produktov „Dr. Nona”

Vytvorenie produkcie “Dr. Nona” s revolučným objavom BOMK (Bioorganominerálny komplex) je dokumentované vedeckou prácou a skúsenosťami špecialistov v rôznych odboroch medicíny a kozmetológie.

Spoločnosť uskutočnila šesť medzinárodných vedecko – praktických konferencií na tému “Používanie prípravkov “Dr. Nona” v širšej lekárskej praxi”. (Moskva: 1997,1999, 2001, 2008, Kyjev 2003, Tel-Avív 2005). Produkty “Dr. Nona“ dostali súhlas 14-tich popredných výskumných centier, ako je Inštitút krásy, Ústav chirurgie A.W. Wiszniewski RAMV, Vedecké centrum onkológie N.N. Blochina RAMV, Ústredný inštitút traumatológie a ortopédie N.N. Priorov, Ústav detskej hematológie, Ministerstvo zdravotníctva Ruskej federácie, Inštitút neurochirurgie N.N. Burdenko, Inštitút letectva a vesmírnej medicíny a ďalšie. Oficiálne zastúpenie firmy sa otvorilo vo viac než 20 krajinách sveta. Produkty používa viac ako 20 milionóv ľudí.


Dobročinnosť

V roku 1999 firma „Dr. Nona” vytvorila fond pre choré onkologické deti bývalého Sovietskeho zväzu. Deti, sú podporované finančne, ale aj veľkým množstvom produktov “Dr. Nona”. „Bohužiaľ liečba onkologického ochorenia si vyžaduje veľa práce. Jedná sa o využitie agresívnych protirakovinových látok, ktoré majú nežiaduce vedľajšie účinky na telo, a naše produkty sú veľmi potrebné pri rekonvalescencii “- hovorí Dr. Nona Kuchina.
„Produkty, vyvinuté našou spoločnosťou za účelom použitia pri agresívnej liečbe, podstúpili klinické štúdie v mnohých onkologických nemocniciach a odporúča sa používať ich ako pri chemoterapii, aj po ukončení – najmä u detí s akútnou lymfoblastickou leukémiou.
“To umožňuje pacientom rýchlejšie zregenerovať organizmus a tiež znížiť možnosť prechladnutia a získania vírusových ochorení, “- dodáva Dr. Nona.
To je spôsob, akým spoločnosť “Dr. Nona” pomáha chorým deťom v Rusku, v bývalom Sovietskom zväze a východnej Európe, poskytuje komplexnú rehabilitáciu.
K dnešnému dňu túto podporu dostalo viac ako 6000 mladých pacientov.
Vytvorením fondu Pomoci pre onkologicky choré detí a za charitatívnu prácu, dostala Dr. Nona Kuchina ocenenie “Zlatá medaila” ruského fondu Pokoja.

Facebook komentáre ()