Gonseen (čaj)

Gonseen (čaj)

Ďalšie obrázky

U NÁS DOPRAVA ZDARMA!

 

  • pri nákupe od 95,- eur pre celú Slovenskú Republiku
  • pri nákupe od 200,- eur pre Českú republiku, Poľsko a Maďarsko
  • pri nákupe od 250,- eur pre Rakúsko, Nemecko, Rumunsko, Slovinsko, Chorvátsko
  • pri nákupe od 350,- eur pre Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Taliansko, Francúzsko, Veľkú Britániu, Írsko, Španielsko a Portugalsko

DARČEK K PRODUKTU

 

K nákupu tohoto produktu obdržíte poukážku vydavateľstva ecoletra.com
ecoletra.com green publishing

na 15% zľavu pri kúpe exkluzívneho knižného e-titulu Michala Šturca - Cesta okolo sveta za kávou.
 

Zobrazené: 27483 Model: 24 ks
Vernostné body: 25
Dostupnosť: Skladom
33.00€ Bez DPH: 27.50€
Množstvo: Kúpiť

Prečítajte si články k produktom Dr. Nona z nášho blogu.

Základný popis:
Klinika Lenom, v spolupráci s vedeckým tímom, vyvinula tento nový druh bylinného čaju, ktorý môžeme istotne nazvať "čajom znovuzrodenia". Jeho zloženie zaručuje efektívne účinky na organizmus, ako silný a pozitívny vplyv na tráviaci, srdcovo-cievny, dýchací, nervový a imunitný systém. Blahodarné účinky tomuto čaju dávajú právo byť základom každého liečebného programu pri všetkých chorobách. Tvorí fundament pre funkciu ďalších prípravkov.

Účinné látky:
semená mrkvy, olivové listy, lucerna, mäta pieporná, cezmína paraguajská (GonGouha, Maté), bioorganominerálny komplex (BOMK).

Cezmína paraguajská je účinný adaptogén (podporuje prípravné procesy), mobilizuje rezervy organizmu (imunitný systém) a upravuje činnosť nervového systému. Upokojuje a zároveň dodáve energiu. Zvyšuje odolnosť proti stresu. Podieľa sa na očisťovaní všetkých orgánov a systémov.
Listy olivy znižujú krvný tlak, normalizujú hladinu cukru v krvi, rozširujú srdcové cievy, pomáhajú bojovať proti arytmii. Sú účinné proti kôrnateniu ciev (arterioskleróza). Sú tiež ľahkým a nedráždiacim prečisťujúcim prostriedkom. Podporujú vylučovanie žlče. Odporúčajú sa pri infekcii žalúdka a čriev.
Lucerna má výkašliavací a močopudný účinok. Používa sa pri zápaloch horných dýchacích ciest, ochoreniach obličiek, má silné protizápalové účinky, Odporúča sa pri anémii, bolestivej menštruácii, pri liečbe prieduškovej astmy a arterioskleróze.
Semená mrkvy obsahujú bohatý komplex flavonoidov, sú nadmieru účinné pri rozširovaní srdcových ciev. Odporúčajú sa pri oslabení srdca.
Mäta pieporná má diastolické, žlčopudné, znecitlivejúce, jemne prečisťujúce a antiseptické účinky. Používa sa pri liečbe zápalov tráviaceho ústrojenstva, vysokého obsahu kyselín, ochoreniach pečene a pankreasu ako znecilivejúci a žlčopudný prostriedok. Je vynikajúcim antiemetikom. Odporúča sa pri bolestiach žalúdka, čriev a nadúvaní. Zmierňuje prejavy potravinových otráv a bolesti hlavy. Taktiež sa používa pri liečbe depresií, epilepsií a hemoroidov.
 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Odpíšte kód z obrázku:Dr. Nona

Dr. Nona

 

História firmy „Dr. Nona International Ltd.”

Firma „Dr. Nona International Ltd.” bola založená v Izraeli v roku 1994, na klinike “Lenom” Dr. Nonou Kuchinou, absolventkou Minskej lekárskej univerzity, a jej manželom Michailom Shneersonom. 


Vytvorenie produktov „Dr. Nona”

Vytvorenie produkcie “Dr. Nona” s revolučným objavom BOMK (Bioorganominerálny komplex) je dokumentované vedeckou prácou a skúsenosťami špecialistov v rôznych odboroch medicíny a kozmetológie.

Spoločnosť uskutočnila šesť medzinárodných vedecko – praktických konferencií na tému “Používanie prípravkov “Dr. Nona” v širšej lekárskej praxi”. (Moskva: 1997,1999, 2001, 2008, Kyjev 2003, Tel-Avív 2005). Produkty “Dr. Nona“ dostali súhlas 14-tich popredných výskumných centier, ako je Inštitút krásy, Ústav chirurgie A.W. Wiszniewski RAMV, Vedecké centrum onkológie N.N. Blochina RAMV, Ústredný inštitút traumatológie a ortopédie N.N. Priorov, Ústav detskej hematológie, Ministerstvo zdravotníctva Ruskej federácie, Inštitút neurochirurgie N.N. Burdenko, Inštitút letectva a vesmírnej medicíny a ďalšie. Oficiálne zastúpenie firmy sa otvorilo vo viac než 20 krajinách sveta. Produkty používa viac ako 20 milionóv ľudí.


Dobročinnosť

V roku 1999 firma „Dr. Nona” vytvorila fond pre choré onkologické deti bývalého Sovietskeho zväzu. Deti, sú podporované finančne, ale aj veľkým množstvom produktov “Dr. Nona”. „Bohužiaľ liečba onkologického ochorenia si vyžaduje veľa práce. Jedná sa o využitie agresívnych protirakovinových látok, ktoré majú nežiaduce vedľajšie účinky na telo, a naše produkty sú veľmi potrebné pri rekonvalescencii “- hovorí Dr. Nona Kuchina.
„Produkty, vyvinuté našou spoločnosťou za účelom použitia pri agresívnej liečbe, podstúpili klinické štúdie v mnohých onkologických nemocniciach a odporúča sa používať ich ako pri chemoterapii, aj po ukončení – najmä u detí s akútnou lymfoblastickou leukémiou.
“To umožňuje pacientom rýchlejšie zregenerovať organizmus a tiež znížiť možnosť prechladnutia a získania vírusových ochorení, “- dodáva Dr. Nona.
To je spôsob, akým spoločnosť “Dr. Nona” pomáha chorým deťom v Rusku, v bývalom Sovietskom zväze a východnej Európe, poskytuje komplexnú rehabilitáciu.
K dnešnému dňu túto podporu dostalo viac ako 6000 mladých pacientov.
Vytvorením fondu Pomoci pre onkologicky choré detí a za charitatívnu prácu, dostala Dr. Nona Kuchina ocenenie “Zlatá medaila” ruského fondu Pokoja.

kľúčové slová: Gonseen (čaj), 24 ks, Z mŕtveho mora

Facebook komentáre ()