Pleťová bahenná maska

Pleťová bahenná maska

Ďalšie obrázky

U NÁS DOPRAVA ZDARMA!

 

  • pri nákupe od 95,- eur pre celú Slovenskú Republiku
  • pri nákupe od 200,- eur pre Českú republiku, Poľsko a Maďarsko
  • pri nákupe od 250,- eur pre Rakúsko, Nemecko, Rumunsko, Slovinsko, Chorvátsko
  • pri nákupe od 350,- eur pre Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Taliansko, Francúzsko, Veľkú Britániu, Írsko, Španielsko a Portugalsko

DARČEK K PRODUKTU

 

K nákupu tohoto produktu obdržíte poukážku vydavateľstva ecoletra.com
ecoletra.com green publishing

na 15% zľavu pri kúpe exkluzívneho knižného e-titulu Michala Šturca - Cesta okolo sveta za kávou.
 

Zobrazené: 24691 Model: 75 ml
Vernostné body: 15
Dostupnosť: Naskladnenie: jún
26.00€ Bez DPH: 21.67€
Množstvo: Kúpiť

Prečítajte si články k produktom Dr. Nona z nášho blogu.

Základný popis:
Pleťová bahenná maska zlepšuje prekrvenie a vyživuje pokožku tváre, napomáha regenerácii buniek, zvyšuje pružnosť tkaniva a pokožky, vďaka čomu vyhladzuje vrásky. Má hojivé účinky a upokojuje podráždenú pokožku.

Účinné látky:
výťažok z listov aloe, vitamín E, olej z medovky, olej z citrusových plodov, olej z kadidlovníka, olej z myrhy, olej z broskyňových kôstok, levanduľový olej, výťažok z harmančeka, bahno z Mŕtveho mora, bioorganominerálny komplex (BOMK).

Aplikácia:
Apliovať tenkú vrstvu masky na čistú a navlhčenú pokožku 1-2 krát týždenne, prípadne podľa potreby. Pri suchej pokožke nechajte pôsobiť 1-3 minúty, pri normálnej pokožke 3-5 minút, pri mastnej pokožke 5-7 minút. Neaplikujte na okolie očí a úst. Opláchnuť teplou vodou a následne aplikovať Dynamický hydratačný krém.
V gynekológii: masku naniesť na zvlhčený tampón a na 2 hodiny vložte do pošvy, pošvu následne vypláchnuť prevarenou vodou a natrieť balzamom na očné vrásky, prípadne dynamickým hydratačným krémom. Kúra trvá 3-10 dní. Pri menštruačných ťažkostiach prípravkom masírovať podbrušie a krížovú oblasť 2-3 krát týždenne.

Symptómy a použitie:
- omladzujúci efekt
- čistí pokožku tváre
- dvojitá brada (aplikovať s telovým mliekom)
- pomáha pri hojení jaziev
- napína ochabnutú pokožku
- akné, vredy, lupienka, mastná pokožka tváre
- ochabnutosť tvárových svalov, problémy s tvárovými nervami
- zaseknutie spánkovo - sánkových kĺbov
- v gynekológii pri ochoreniach krčku maternice (aplikovať tampón na 2 hodiny)
- múčnivka, tiež u detí
- zápaly nosnej sliznice, nádcha (ohriať okolie nosa a medzi obočím, aplikovať masku)
- chronické zápaly mandlí, najmä u detí (aplikovať 2 krát týždenne)
- pri ochoreniach močovej sústavy a pohlavných orgánoch (masírovať krížovú oblasť)
- dna, bolesti kolien, rúk a chrbtice
- pri vydutine podbrušnice - pruh (masírovať v smere hodinových ručičiek)
- pri nadmernom zaťažení končatín
- ťažkosti kĺbov a pohybového ústrojenstva
- kožné problémy chrbta a brucha

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Odpíšte kód z obrázku:Dr. Nona

Dr. Nona

 

História firmy „Dr. Nona International Ltd.”

Firma „Dr. Nona International Ltd.” bola založená v Izraeli v roku 1994, na klinike “Lenom” Dr. Nonou Kuchinou, absolventkou Minskej lekárskej univerzity, a jej manželom Michailom Shneersonom. 


Vytvorenie produktov „Dr. Nona”

Vytvorenie produkcie “Dr. Nona” s revolučným objavom BOMK (Bioorganominerálny komplex) je dokumentované vedeckou prácou a skúsenosťami špecialistov v rôznych odboroch medicíny a kozmetológie.

Spoločnosť uskutočnila šesť medzinárodných vedecko – praktických konferencií na tému “Používanie prípravkov “Dr. Nona” v širšej lekárskej praxi”. (Moskva: 1997,1999, 2001, 2008, Kyjev 2003, Tel-Avív 2005). Produkty “Dr. Nona“ dostali súhlas 14-tich popredných výskumných centier, ako je Inštitút krásy, Ústav chirurgie A.W. Wiszniewski RAMV, Vedecké centrum onkológie N.N. Blochina RAMV, Ústredný inštitút traumatológie a ortopédie N.N. Priorov, Ústav detskej hematológie, Ministerstvo zdravotníctva Ruskej federácie, Inštitút neurochirurgie N.N. Burdenko, Inštitút letectva a vesmírnej medicíny a ďalšie. Oficiálne zastúpenie firmy sa otvorilo vo viac než 20 krajinách sveta. Produkty používa viac ako 20 milionóv ľudí.


Dobročinnosť

V roku 1999 firma „Dr. Nona” vytvorila fond pre choré onkologické deti bývalého Sovietskeho zväzu. Deti, sú podporované finančne, ale aj veľkým množstvom produktov “Dr. Nona”. „Bohužiaľ liečba onkologického ochorenia si vyžaduje veľa práce. Jedná sa o využitie agresívnych protirakovinových látok, ktoré majú nežiaduce vedľajšie účinky na telo, a naše produkty sú veľmi potrebné pri rekonvalescencii “- hovorí Dr. Nona Kuchina.
„Produkty, vyvinuté našou spoločnosťou za účelom použitia pri agresívnej liečbe, podstúpili klinické štúdie v mnohých onkologických nemocniciach a odporúča sa používať ich ako pri chemoterapii, aj po ukončení – najmä u detí s akútnou lymfoblastickou leukémiou.
“To umožňuje pacientom rýchlejšie zregenerovať organizmus a tiež znížiť možnosť prechladnutia a získania vírusových ochorení, “- dodáva Dr. Nona.
To je spôsob, akým spoločnosť “Dr. Nona” pomáha chorým deťom v Rusku, v bývalom Sovietskom zväze a východnej Európe, poskytuje komplexnú rehabilitáciu.
K dnešnému dňu túto podporu dostalo viac ako 6000 mladých pacientov.
Vytvorením fondu Pomoci pre onkologicky choré detí a za charitatívnu prácu, dostala Dr. Nona Kuchina ocenenie “Zlatá medaila” ruského fondu Pokoja.

Facebook komentáre ()