Soupseen (regeneračná polievka)

Soupseen (regeneračná polievka)

Obrázky

DARČEK K PRODUKTU

 

K nákupu tohoto produktu obdržíte poukážku vydavateľstva ecoletra.com
ecoletra.com green publishing

na 15% zľavu pri kúpe exkluzívneho knižného e-titulu Michala Šturca - Cesta okolo sveta za kávou.
 

U NÁS DOPRAVA ZDARMA!

 

  • pri nákupe od 50,- eur pre celú Slovenskú Republiku
  • pri nákupe od 200,- eur pre Českú republiku, Poľsko a Maďarsko
  • pri nákupe od 250,- eur pre Rakúsko, Nemecko, Rumunsko, Slovinsko, Chorvátsko
  • pri nákupe od 350,- eur pre Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Taliansko, Francúzsko, Veľkú Britániu, Írsko, Španielsko a Portugalsko
Zobrazené: 19432 Model: 25 ks
Vernostné body: 20
Dostupnosť: Skladom
31.20€ Bez DPH: 26.00€
Množstvo: Kúpiť

Základný popis:
Vďaka obsahu vitamínov, minerálov a bioorganominerálneho komplexu, je polievka Soupseen schopná dodať nášmu telu potrebné látky, vrátiť mu energiu a regenerovať organizmus, pričom jej príprava zaberie iba pár minút.

Kvety a peľ z rastlín z čeľade kaktusovité, vďaka obrovskému množstvu antioxidantov v tkanivách sú kaktusovité rastliny extrémne odolné voči veľkým dávkam žiarenia. Intenzívne stimulujú imunitný systém. Používajú sa hlavne pri hadích uhryznutiach, ochoreniach dýchacieho systému a krvácaní, pri ochoreniach dýchacieho, srdcovo-cievneho a nervového systému. Taktiež majú blahodarný vplyv na tráviaci trakt, pomáhajú pri bolestiach hlavy, bodavej bolesti očí, rýchlej únave a poruchách spánku (spôsobených žiarením počítača). Využívajú sa pri obnove činnosti tkanív po pomliaždeninách a zlomeninách. Majú homeostatický účinok (zastavujú krvácanie), využívajú sa v pulmonológii, otolaryngológii.
Sója je nezameniteľným dietetickým produktom, pretože organizmus ju veľmi dobre prijíma, pričom získava tie isté výživné látky, ako pri mäse. Sója obsahuje 70% bielkovín. Obsahuje aminokyseliny, vitamíny, minerálne látky a pokiaľ ide o výživnú a energetickú hodnotu, podobá sa mäsu ale neobsahuje cholesterol. Má liečivé vlastnosti a blahodarne pôsobí na ľudský organizmus. Využíva sa ako profylaktikum a liečivo pri cukrovke, kôrnatení ciev (arterioskleróze), ochorenia srdcovo-cievneho, tráviaceho systému, v onkológii a pod. 
Vitamíny a minerály: ich široké spektrum a tiež spektrum stopových prvkov zvyšuje antioxidačné, diastolické a iné účinky fytodoplnkov na tráviaci, srdcovo-cievny a nervový systém. Zosilňujú žlčopudný efekt, odstraňujú dyskinéziu žlčníka (poruchy zrážanlivosti), obnovujú črevnú peristaltiku a správne trávenie. Stimulujú aktivitu enzýmov, posilňujú srdcový sval a cievne steny, zlepšujú proces tvorby krvi a prekrvenie tkanív. Výsledkom je efektívne posilnenie systémov organizmu, ako napr. nervového, močového, tráviaceho, srdcovo-cievneho a kože. Vďaka spolupráci minerálov a vitamínov sa  ostatné zložky ľahšie vstrebávajú a prípravok je následne účinnejší.
Vitamín A sa podieľa na tvorbe očného farbiva, je nevyhnutný pre správny vývoj organizmu, posilňuje zuby, vlasy a nechty, pozitívne vplýva na pokožku, chráni ju pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a slnečným žiarením. Je tiež účinným antioxidantom, posilňuje imunitný systém, podporuje tvorbu kostného tkaniva, je výborným prostriedkom pri boji s onkologickými ochoreniami, starnutím, znižuje riziko srdcovo-cievnych chorôb. Podporuje tvorbu pohlavných hormónov, nevyhnutný pre funkciu štítnej žľazy, nadobličky a pečene. Nedostatok spôsobuje vyblednutie alebo zažltnutie pokožky a vypadávanie vlasov.
Vitamín C pomáha udržovať zdravé zuby, kosti, svaly a obehovú sústavu. Priaznivo vplýva na rast, regeneráciu tkanív a hojenie rán. Je účinným antioxidantom. Reguluje hladinu cholesterolu v krvi, posilňuje imunitný systém. Je nevyhnutný pre správnu funkciu nervového systému. Podieľa sa na syntéze nadobličkových hormónov, zlepšuje činnosť pečene, upravuje sfarbenie kože. Predchádza chudokrvnosti, skorbutu, normalizuje priepustnosť ciev.
Vitamín E posilňuje svalové tkanivo, má pozitívny vplyv na funkciu pohlavných žliaz, zabezpečuje hromadenie všetkých vitamínov rozpustných v tukoch. Chráni bunky pred poškodením, znižuje riziko embólie, posilňuje obehový systém. Je veľmi účinným a jedným z najdôležitejších antioxidantov. Má veľký vplyv na endokrinné žľazy - hypofýzu, nadobličky, štítnu žľazu. Nazýva sa tiež prokreačným vitamínom, keďže sa podieľa na tvorbe chromozómov. Predchádza arterioskleróze, kožným ochoreniam, sivému zákalu a rýchlemu starnutiu.

Účinné látky:
sója, kvety a peľ z rastlín čeľade kaktusovité, vitamín A, vitamín B, (B2, B3, B6, B 12), vitamín C, vitamín D3, vitamín E, bioorganominerálny komplex (BOMK).

Aplikácia:
čajovú lyžičku vsypte do pohára s horúcou vodou (2 dcl), zamiešať, piť horúce.


 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Odpíšte kód z obrázku:Facebook komentáre ()