Zresetovať filter
Cena
Kategórie

NaturalSwiss

 
NaturalSwiss je spoločnosť so širokými skúsenosťami v oblasti detoxikácie a očisty organizmu. Od svojho vzniku v roku 2006 sa stala s množstvom medzinárodných ocenení medzinárodne uznávanou značkou, so zastúpením v 13 krajinách. Programy Clean Inside® a ToxiClean® užívalo už viac ako milión spotrebiteľov po celom svete. Spoločnosť spolupracuje s viacerými lekármi a špecialistami a publikuje vysoko hodnotené odborné články. Produkty NaturalSwiss sú vyrobené z prírodných zložiek sú schválené úradom verejného zdravotníctva GMP. Vysoko účinné prípravky pomáhajú pri udržaní Vášho zdravia.
 
 
Odborné zázemie:
 
Študoval na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, kde v roku 1997 úspešne promoval. Svoje znalosti si v roku 2000  doplnil o I.kvalifikačnú atestáciu v odbore interná medicína a neskôr v roku 2004 o II.kvalifikačnú atestáciu v odbore gastroenterológia. Pracuje ako odborný lekár v gastroenterologickej ambulancii. Produkty spoločnosti NaturalSwiss sám používa a odporúča ich aj svojim pacientom.

Dr. Barbara Márkus
Liečiteľka, psychoterapeutka, inštruktorka.
Venuje sa výskumu patogénov, mapovaniu biochemických systémov organizmu, prírodným liečebným metódam. Vo svojej ambulancii skúma aj ochorenia a patogény pokožky hlavy a tváre. Vyučuje alternatívnu medicínu a liečebné metódy na Univerzite Savaria v Sombathelyi, vysunutom pracovisku Univerzity Lóránda Eötvösa.
 
Certifikáty a získané vzdelanie za posledných 25 rokov:
  • Hu-Man Medica Honoris Causa doktorát
  • Prananadi I.-II.
  • Schlüsslerove soli v praxi
  • Selfness sprievodca životom
  • Osviežujúca masáž a masáž chodidiel
  • Kosmo - genetická a thajská masáž
  • Nekonvenčné terapie
  • Metafyzická – a psychoterapeutka
 
Gotthard Annamária
Zdravotná herbalistka, školiteľ - dietetik, spisovateľka a zanietená podporovateľka prírodného zdravia. Je držiteľkou diplomu z fytoterapie (prírodného liečiteľstva) získaného na univerzite Britain’s College of Phytotherapy.
 
 
Poslanie:
 
"Si tým, čo zješ" - Hippokratész.

V našej modernej spoločnosti veľmi ľahko zabúdame na to, že sme neoddeliteľnou súčasťou prírody a náš organizmus je súčasťou komplexného živého systému, ktorý nás dokáže podporovať a vyživovať. Keď sme zdraví, znamená to, že sa náš organizmus úspešne prispôsobil nášmu životnému štýlu a životnému prostrediu. Vtedy sme v harmónii s rytmom prírody a v rovnováhe sami so sebou. Avšak keď sme chorí – cítime sa zle. Naše telo nám posiela signál, že organizmus má narušenú rovnováhu, preto nedokáže držať krok s prírodnými cyklami. Bylinková očista pomáha organizmu zotaviť sa a umožňuje mu získať späť jeho rovnováhu. Jej pomocou a zmenou stravovacích návykov môže naše telo začať vylučovať nahromadené toxické usadeniny.

 

Základný popis:asonor - je účinný sprej proti chrápaniu, ktorý vám opäť prinavráti kvalitný spánok.Chrápanie spôsobuje na jednej strane dýchacie ťažkosti, kedy sa do pľúc nedostáva potrebné množstvo kyslíku a na druhej strane spánkový deficit, čo môže viesť ku komplikovaných ochore..
20.00€
Bez DPH: 16.67€

Serrapeptáza je prírodný enzým. V doplnku výživy Elixír Serrapeptase je obsiahnutá v najvyššej Natural Swiss kvalite s koncentráciou 250 000 IU.  Základný popis:Serratiopeptidáza s molekulovou hmotnosťou približne 52 kDa bola najskôr izolovaná z enterobaktérie Serratia sp...
49.00€
Bez DPH: 40.83€

Nadišiel čas urobiť niečo pre svoje zdravieTrápi Vás často vyčerpanosť? Z času na čas Vás prenasledujú zažívacie ťažkosti? Trápia Vás vyrážky a alergie? Chceli by ste schudnúť, ale ani jedna diéta nebola dlhodobo účinná?V dnešných časoch sa do nášho organizmu dostáva veľk..
89.00€
Bez DPH: 74.17€

Nadišiel čas urobiť niečo pre svoje zdravieTrápi Vás často vyčerpanosť? Z času na čas Vás prenasledujú zažívacie ťažkosti? Trápia Vás vyrážky a alergie? Chceli by ste schudnúť, ale ani jedna diéta nebola dlhodobo účinná?V dnešných časoch sa do nášho organizmu dostáva veľk..
89.00€
Bez DPH: 74.17€
Na základe 1 recenzií.

Vláknina Clean Inside / Program Clean Inside - očista čriev /Vláknina Clean Inside je potravinová vlákninová zmes takého druhu, aký ľudský organizmus potrebuje. V dnešných časoch väčšina ľudí konzumuje stravu chudobnú na vlákniny. V dôsledku toho sa toxické usadeniny uložené na stenách črie..
33.00€
Bez DPH: 27.50€
Na základe 1 recenzií.

Antiparazitné kapsule Parasic / Program Clean Inside - očista čriev /Antiparazitný doplnok výživy Parasic je prípravok, ktorý pomáha odstrániť parazity z organizmu. Parazity svojou deštrukčnou činnosťou znižujú účinnosť imunitného systému a negatívne ovplyvňujú proces trávenia. Kapsula Para..
33.00€
Bez DPH: 27.50€

Čaj Slim Tea / Program Clean Inside - očista čriev /Svojím miernym preháňavým účinkom napomáha proces očisty čriev, popritom pomáha pri detoxikácii pečene a obličiek a následne čistí krv. Prírodný upokojujúci účinok čaju prispieva k vyváženému spánku, preto sa odporúča čaj vypiť večer...
25.00€
Bez DPH: 20.83€

Toxi Clean kapsule / Program Toxi Clean - detoxikácia tela / Toxi Clean Kapsule boli vyvinuté na odstránenie najčastejšie sa vyskytujúcich ťažkých kovov (ortuť, olovo, kadmium, arzén, nikel, hliník) a iných toxínov v organizme. Dôležitým prvkom formuly Toxi Clean je am..
33.00€
Bez DPH: 27.50€

Detox Vital Kapsule (Program Toxi Clean - detoxikácia tela)Detox Vital je účinná zmes všetkých dôležitých vitamínov a minerálnych látok (okrem železa), v kombinácii s enzýmami, aminokyselinami a zelenou rastlinnou výživou v záujme maximálneho účinku. Detox Vital nahrádza všetky významné živiny, ..
33.00€
Bez DPH: 27.50€

Prebiotiká Swiss Prebiotix Ultra® sú prebiotický prípravok s komplexným zložením a zdrojom oligosacharidov. Obsahujú zložky čisto rastlinného pôvodu, nevyhnutné pre zdravú črevnú flóru a podporu účinku probiotík. V najvyššej Natural Swiss kvalite. Základný popis:Prebiotiká majú pre ..
18.00€
Bez DPH: 15.00€

Probiotiká Swiss Probiotix Max® sú vysoko účinný, lyofiizovaný, profesionálne vyvinutý probiotický doplnok, rozpustný v črevách, vo vegetariánskych kapsuliach. Obsahuje 12 účinných kmeňov baktérií s minimálne 25 miliardami buniek v jednej kapsuli. Vďaka svojmu zloženiu zabezpečuje rovnovážnu zmes dô..
34.00€
Bez DPH: 28.33€

Stop problémom s trávením! Symbiotix je cenovo zvýhodnený 30 dňový set vysokokvalitných švajčiarskych probiotík a prebiotík, spolu účinne pôsobiacich pri problémoch s trávením, ťažkostiach sprevádzaných nadúvaním, kŕčmi v bruchu, hnačkou alebo zápchou. Posilňujú imunitný systém a pomáhajú pri pretrv..
49.00€
Bez DPH: 40.83€