Novoročný detox

Novoročný detox

Autor Lenka Bozikova 18/01/2016 0 Komentáre Blog o zdravi,Produkty NaturalSwiss,

Novoročný detox

detox

Na začiatku nového roka si väčšina z nás dá nejaké to predsavzatie. Začína to slovami: "Budem... Nebudem... "

 

Áno, väčšinou sa to týka nášho zdravia. Osobne si myslím, že január je ideálnym začiatkom. Vianočné sviatky sú dávno za nami a pokiaľ prídu ďaľšie, dá sa všeličo stihnúť. Súčasným trendom je akýsi "kult krásy". Lenže tá pravá krása vychádza z nášho vnútra. A to, ako sa cítime vo vnútri je viditeľné i napohľad. Nesprávne fungovanie metabolizmu potrápilo už určite veľa z nás. Často krát stačí zvýšíť príjem tekutín a telo sa dostane do normálu, ale nemusí to fungovať u každého. Možno je na čase vyskúšať detox. Jednoducho povedané prečistiť si vnútro. Mnohí si detox spájajú s nejakou formou diety, či hladovky. To však nie je pravda. Samozrejme vyžaduje si pevnú vôlu, ale výsledky sú na nezaplatenie.


Dokonca aj vedľajšie účinky, ktoré sa prejavia vo forme prílevu enerie a strateného kilečka na váhe potešia. No a ktorý detox je ten NAJ? Každému vyhovuje niečo iné. U mňa a mojej maminky už roky funguje tento: Program Clean Inside - očista čriev

 

Prajem veľa pevnej vôle :)

 


 
Info o autorovi blogu:
 
Ing. Lenka Božiková
info-mail@zdraviezprirody.sk
+421 (902) 216 885
 
"Aktívne sa venujem otázkam zdravej výživy, AY Fly a fitnes. Od roku 2014 som členkou Slovenskej asociácie kondičných trénerov ako Kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa. Rada Vám poskytnem potrebné informácie ohľadne produktov na zdraviezprirody.sk, z ktorých mnohé osobne zaraďujem do svojho výživového plánu"
 
 

Vaše príspevky

Facebook komentáre ()