Bolesť sa dá zvládnuť

Bolesť sa dá zvládnuť

Autor Jaroslav Misovych 26/09/2015 0 Komentáre Nové produkty na www.zdraviezprirody.sk,Produkty Volcano MEDI,

Súčasťou kondičnej prípravy je svalové vypätie a únava. Bolesť často prichádza až s dňovým odstupom a bráni v ďalšom napredovaní. Rovnako sedavé zamestnanie si vyberá svojú daň v podobe bolesti chrbta, šije a driekovej oblasti...

Pri svojich tréningoch už niekoľko rokov siaham po osvedčenom produkte. Spája nás zvláštne puto. Ešte v roku 2005 som mu mal možnosť vdýchnuť dušu v podobe zbrusu nového dizajnu etikety. Potešila ma informácia, že odvtedy zdobila už vyše milión predaných dóz. Páči sa aj Vám? :-)

 

Úspešnosť produktu závisí samozrejme hlavne od toho, čo sa nachádza pod obalom. Keď sme pred časom zakladali www.zdraviezprirody.sk, predsavzali sme si prinášať iba kvalitné, overené výrobky, s ktorými máme osobnú skúsenosť a vieme ich preto odporučiť. Som rád, že sa Reuma Gél dostáva do predaja modernou formou a to prostredníctvom elektronického obchodu. Verím, že si nájde cestu aj k novým zákazníkom, či už športovcom, ľuďom so sedavým zamestnaním alebo i starším ročníkom s indikovanými problémami. Ak chcete produkt vyskúšať, radi Vám pribalíme vzorku k objednávke iných produktov z www.zdraviezprirody.sk (uveďte prosím do poznámky v košíku).

 

Na záver mám pre Vás športovo-cestovateľskú otázku: Kde sa nachádza fitnescentrum na fotografii?

(Tipy uvádzajte vo Facebook komentároch pod blogom. Nezabudnite zaškrtnúť "Also post on Facebook" a prihlásiť sa do nášho Newslettera. Jedného šťastlivca odmeníme práve Reuma Gélom!)

Základné vlastnosti:

 

- okamžitá úľava pri únave, bolesti nôh, kĺbov a šliach

- prekrvenie svalstva pred športom

- napomáha prevencii úrazov a nárastu výkonu

- pri bolestiach chrbtice a krížovej oblasti

- má príjemný, chladivý efekt
 

Je balený v dóze s praktickým dávkovačom. Teraz, za skvelú uvádzaciu cenu aj v našom e-shope.

 
 
--------------------
Info o autorovi blogu:
 
Ing. Jaroslav Mišovych
info-mail@zdraviezprirody.sk
 
"Okrem biznisu v reklamnej oblasti sa venujem fitnes, výžive a zdravému životnému štýlu. Od roku 2014 som členom Slovenskej asociácie kondičných trénerov ako Kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa."

 

 

Facebook komentáre ()