Dr. Nona - produkty z mŕtveho mora

Liečivá sila Mŕtveho mora siaha tisíce rokov do minulosti. Mŕtve more obsahuje všetky mikroelementy a prvky, potrebné pre ľudský organizmus, až 21 prírodných minerálov. Nikto sa v ňom nemôže kúpať viac ako 20 minút kôli vysokej koncentrácii soli, ktorá vytvára silno zásadité prostredie s pH 9,9 a existuje možnosť chemických popálenín.

Produkty spoločnosti Dr. Nona sú zdrojom zdravia, pretože obsahujú extrakty v podobe esencií a éterických olejov z liečivých rastlín. Vhodným spojením olejov, bahna a solí vznikla kompozícia, ktorá nedráždi, vyživuje pokožku a má rovnakú kyslosť ako ľudská pokožka, presne pH 5,5. Produkty neobsahujú žiadne formalínové konzervačné látky a tak všetky životodarné sily Mŕtveho mora si zachovávajú svoju uzdravujúcu silu.  To všetko dovoľuje soliam a bahnu plné vstrebávanie do krvi, ktorá sa takto obohatená dostane do všetkých buniek nášho organizmu, vyživuje ich a regeneruje. Práve preto je účinnosť produktov mimoriadne vysoká, pričom dosahuje 75 až 98%, čo umožňuje použitie menšieho množstva prípravku pre dosiahnutie rovnakých účinkov.

Všetky prípravky sú vyvinuté vedcami z oblasti medicíny. Výnimočné vlastnosti výrobkov sa opierajú o výsledky klinických testov, ktoré boli uskutočnené v medicínskych pracoviskách v USA, Izraeli, Rusku a Ukrajine a majú najvyššiu kvalitu, potvrdenú Ministerstvom zdravia Izraela. Produkty boli podrobne preskúmané aj v mnohých iných krajinách, kde potvrdili ich mimoriadne vysokú kvalitu. Prípravky sú prírodné, bezpečné, vysoko efektívne, nenáročné na použitie a taktiež ekonomické, keďže vďaka vysokej účinnosti je pre dosiahnutie požadovaného efektu potrebné použiť menšie množstvo prípravku. Zložky týchto produktov boli vytvorené prírodou samou, preto ich liečivý účinok nie je ohraničený na jedno konkrétne ochorenie, ale majú mnohostranné použitie. Napriek tomu, že s pomocou jedného prípravku je možné vyliečiť väčšinu zdravotných problémov, by bol omylom. Organizmus každého z nás je neopakovateľným a nesmierne komplexným systémom a jedine individuálne poňatá liečba nás môže oslobodiť od rôznych ochorení.

Bioorganominerálny komplex (BOMK) vytvorený pomocou archebaktérií, ktorý je prítomný v soliach a bahne, pomáha ochraňovať bunky pred škodlivým účinkom voľných radikálov a iných toxických látok. Je vypracovaný kolektívom vedcov z Kliniky Lenom a je súčasťou produktov Dr. Nona.

  • Bio - biomasa Mŕtveho mora - biologicky aktívne látky vytvorené v živých organizmoch.
  • Organo - aromaterapeutické látky, fytopreparáty - organické zlúčeniny nachádzajúce sa v rastlinách.
  • Minerálny - minerály a kovy z Mŕtveho mora - anorganické látky.

Archebaktérie a minerály z Mŕtveho mora, ktoré sa v prírode vyskytujú v slanom a plynnom prostredí (z chemického hladiska podobnom našej krvi a krvnej plazme) prenikajú cez pokožku do krvného obehu, vytvárajú energiu podobnú energii našich buniek a dodávajú im množstvo pozitívnej energie. Vďaka vytvoreniu priaznivého prostredia sú zdravé bunky schopné samoregulácie a biostimulácie. Navyše, pre choré bunky je to výborná príležitosť načerpať novú energiu a vybudovať silnú ochranu, teda zvýšiť svoju odolnosť na úrovni genómu. Vďaka tomu si bunky "spomenú" na svoje pôvodné funkcie, následne vytvoria harmonický fyziologický celok, zmobilizujú všetky ochranné sily organizmu a obnovia jeho životné funkcie.