Feminseen (tobolky)

Feminseen (tobolky)

Ďalšie obrázky

U NÁS DOPRAVA ZDARMA!

 

  • pri nákupe od 95,- eur pre celú Slovenskú Republiku
  • pri nákupe od 200,- eur pre Českú republiku, Poľsko a Maďarsko
  • pri nákupe od 250,- eur pre Rakúsko, Nemecko, Rumunsko, Slovinsko, Chorvátsko
  • pri nákupe od 350,- eur pre Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Taliansko, Francúzsko, Veľkú Britániu, Írsko, Španielsko a Portugalsko

DARČEK K PRODUKTU

 

K nákupu tohoto produktu obdržíte poukážku vydavateľstva ecoletra.com
ecoletra.com green publishing

na 15% zľavu pri kúpe exkluzívneho knižného e-titulu Michala Šturca - Cesta okolo sveta za kávou.
 

Zobrazené: 23552 Model: 60 ks
Vernostné body: 28
Dostupnosť: Skladom
48.60€ Bez DPH: 40.50€
Množstvo: Kúpiť

Prečítajte si články k produktom Dr. Nona z nášho blogu.

Základný popis:
Sója vďaka obsahu mastných kyselín, ako aj proteínov, znižuje hladinu cholesterolu v krvi a má antioxidačné účinky. Používa sa ako profylaktikum a pri liečbe cukrovky, srdcovocievnych, onkologických ochoreniach a pri liečbe ochorení zažívacieho traktu. Počas menopauzy ženský organizmus (vo veku 45-55 rokov) následkom nízkej hladiny estrogénu v krvi, trpí rôznymi prejavmi straty rovnováhy hormonálneho a nervového systému.

Medzi ťažkosti, charakteristické pre obdobie klimatéria, patria:
- cievne a motorické ťažkosti (návaly, šumenie v ušiach, škvrny pred očami, bolesti hlavy, zimnica, náhle búšenie srdca, závraty, apatia, vysoký krvný tlak)
- psychické zmeny (nespavosť, depresia, náhle zmeny nálad, nervozita, strata pamäte, duševná skľúčenosť)
- degenerácia kĺbov, odvápnenie kostí (osteoporóza, reumatizmus, stuhnutie a zoslabnutie končatín, pocity chladu a mravčenia v končatinách, bolestivé opuchy)

Užívanie hormonálnych liekov (estrogén) môže priniesť značnú úľavu pri mnohých ťažkostiach, no ich užívanie sa zásadne neodporúča pri ochoreniach, ako napr.:
- vysovký krvný tlak
- ochorenia pečene
- cukrovka
- nádorové ochorenia prsníkov
- cievne ochorenia dolných končatín

V súvislosti s tým veľa žien nepodstupuje hormonálnu terapiu. No existuje spôsob, aby aj počas menopauzy bola žena plná dobrej nálady, vitálnej a sexuálnej energie. Preparát spoločnosti Dr. Nona - Femseen je vyrobený na báze fytoestrogénu sóje a na ženský organizmus má omladzujúci účinok. Užívajte Femseen a budete sa opäť cítiť mladá, plná energie a života. Femseen pomáha znížiť telesnú váhu, spevňuje pokožku, predchádza nepríjemným návalom krvi do mozgu, zlepšuje srdcovú činnosť a účinkuje preventívne proti odvápňovaniu kostí.

Účinné látky:
výťažok zo sóje, bioorganominerálny komplex (BOMK).

Aplikácia:
2 tobolky denne, ráno a večer počas jedla zapiť 1/2-1 pohárom vody.

Symptómy a použitie:
- omladzujúci prípravok, odporúča sa pre každú ženu
- regeneruje funkcie organizmu - dodáva dávku energie potrebnú na celý deň
- zlepšuje telesný stav
- pomáha znížiť nadváhu
- zmierňuje nepríjemné pocity pri návaloch horúčosti počas klimatéria
- omladzuje pokožku
- priaznivo vplýva na imunitu

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Odpíšte kód z obrázku:Dr. Nona

Dr. Nona

 

História firmy „Dr. Nona International Ltd.”

Firma „Dr. Nona International Ltd.” bola založená v Izraeli v roku 1994, na klinike “Lenom” Dr. Nonou Kuchinou, absolventkou Minskej lekárskej univerzity, a jej manželom Michailom Shneersonom. 


Vytvorenie produktov „Dr. Nona”

Vytvorenie produkcie “Dr. Nona” s revolučným objavom BOMK (Bioorganominerálny komplex) je dokumentované vedeckou prácou a skúsenosťami špecialistov v rôznych odboroch medicíny a kozmetológie.

Spoločnosť uskutočnila šesť medzinárodných vedecko – praktických konferencií na tému “Používanie prípravkov “Dr. Nona” v širšej lekárskej praxi”. (Moskva: 1997,1999, 2001, 2008, Kyjev 2003, Tel-Avív 2005). Produkty “Dr. Nona“ dostali súhlas 14-tich popredných výskumných centier, ako je Inštitút krásy, Ústav chirurgie A.W. Wiszniewski RAMV, Vedecké centrum onkológie N.N. Blochina RAMV, Ústredný inštitút traumatológie a ortopédie N.N. Priorov, Ústav detskej hematológie, Ministerstvo zdravotníctva Ruskej federácie, Inštitút neurochirurgie N.N. Burdenko, Inštitút letectva a vesmírnej medicíny a ďalšie. Oficiálne zastúpenie firmy sa otvorilo vo viac než 20 krajinách sveta. Produkty používa viac ako 20 milionóv ľudí.


Dobročinnosť

V roku 1999 firma „Dr. Nona” vytvorila fond pre choré onkologické deti bývalého Sovietskeho zväzu. Deti, sú podporované finančne, ale aj veľkým množstvom produktov “Dr. Nona”. „Bohužiaľ liečba onkologického ochorenia si vyžaduje veľa práce. Jedná sa o využitie agresívnych protirakovinových látok, ktoré majú nežiaduce vedľajšie účinky na telo, a naše produkty sú veľmi potrebné pri rekonvalescencii “- hovorí Dr. Nona Kuchina.
„Produkty, vyvinuté našou spoločnosťou za účelom použitia pri agresívnej liečbe, podstúpili klinické štúdie v mnohých onkologických nemocniciach a odporúča sa používať ich ako pri chemoterapii, aj po ukončení – najmä u detí s akútnou lymfoblastickou leukémiou.
“To umožňuje pacientom rýchlejšie zregenerovať organizmus a tiež znížiť možnosť prechladnutia a získania vírusových ochorení, “- dodáva Dr. Nona.
To je spôsob, akým spoločnosť “Dr. Nona” pomáha chorým deťom v Rusku, v bývalom Sovietskom zväze a východnej Európe, poskytuje komplexnú rehabilitáciu.
K dnešnému dňu túto podporu dostalo viac ako 6000 mladých pacientov.
Vytvorením fondu Pomoci pre onkologicky choré detí a za charitatívnu prácu, dostala Dr. Nona Kuchina ocenenie “Zlatá medaila” ruského fondu Pokoja.