Cleanseen (tobolky)

Cleanseen (tobolky)

Ďalšie obrázky

U NÁS DOPRAVA ZDARMA!

 

  • pri nákupe od 95,- eur pre celú Slovenskú Republiku
  • pri nákupe od 200,- eur pre Českú republiku, Poľsko a Maďarsko
  • pri nákupe od 250,- eur pre Rakúsko, Nemecko, Rumunsko, Slovinsko, Chorvátsko
  • pri nákupe od 350,- eur pre Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Taliansko, Francúzsko, Veľkú Britániu, Írsko, Španielsko a Portugalsko

DARČEK K PRODUKTU

 

K nákupu tohoto produktu obdržíte poukážku vydavateľstva ecoletra.com
ecoletra.com green publishing

na 15% zľavu pri kúpe exkluzívneho knižného e-titulu Michala Šturca - Cesta okolo sveta za kávou.
 

Zobrazené: 30059 Model: 60 ks
Vernostné body: 28
Dostupnosť: Skladom
48.60€ Bez DPH: 40.50€
Množstvo: Kúpiť

Prečítajte si články k produktom Dr. Nona z nášho blogu.

Základný popis:
Cleanseen sa používa pri atónii (zápchovej kolike) čriev, zmenách mikroflóry, chronických zápchach, pri prečisťovaní organizmu a detoxikácii. Odporúča sa pri ochoreniach tráviaceho traktu, pri sedavej práci, diétach a chudnutí. Prečisťuje črevné klky a prirodzene podporuje peristaltiku čriev, nespôsobuje hnačky, bolesti, ani nadúvanie.

Účinné látky:
mäta pieporná, aníz, výťažok zo sušených sliviek, výťažok z figy a plodov tamarindu, bioorganominerálny komplex (BOMK).

Mäta prieporná má diastolické, žlčopudné, znecitlivejúce, jemne prečisťujúce a antiseptické účinky. Používa sa pri liečbe zápalov tráviaceho ústrojenstva vysokého obsahu kyselín, ochoreniach pečene a pankreasu a ako antiemetikum. Obsahuje éterické oleje, ktoré pôsobia znecitlivejúco pri bolestiach žalúdka, čriev, nadúvaní a potravinových otravách. Taktiež sa používa pri liečbe bolestí hlavy, depresiách, epilepsii a hemoroidoch.
Aníz obyčajný má znecitlivejúce a diastolické účinky, zvyšuje činnosť slizníc a pomáha pri ich zápaloch. Stimuluje tráviace procesy a tvorbu mlieka. Znižuje krvný tlak.
Výťažok zo sušených sliviek dezinfikuje črevá, podporuje peristaltiku a tráviace procesy, má močopudné a jemne prečisťujúce účinky.

Aplikácia:
2 tobolky denne po večeri, zapiť pohárom vody. Účinky sa spravidla prejavujú po 2-3 dňoch užívania prípravku, v závislosti od individuálnych vlastností organizmu.

Symptómy a použitie:
- dyskinézia žlčníka
- cirhóza a zápaly pečene
- ochorenia obehového systému (kŕčové žily, hemoroidy)
- cukrovka
- nadváha (ako profylaxia pri zápchach)
- ochorenia tráviaceho traktu (zápaly žalúdka, žalúdočné vredy, zápaly slizníc, atónia a zmeny črevnej mikroflóry, chronická zápcha, bolesti, nesprávna látková výmena, hnačka, nadúvanie)
- odstraňuje hlieny a toxíny
- praskliny análneho otvoru
- prečisťuje tráviaci trakt

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Odpíšte kód z obrázku:Dr. Nona

Dr. Nona

 

História firmy „Dr. Nona International Ltd.”

Firma „Dr. Nona International Ltd.” bola založená v Izraeli v roku 1994, na klinike “Lenom” Dr. Nonou Kuchinou, absolventkou Minskej lekárskej univerzity, a jej manželom Michailom Shneersonom. 


Vytvorenie produktov „Dr. Nona”

Vytvorenie produkcie “Dr. Nona” s revolučným objavom BOMK (Bioorganominerálny komplex) je dokumentované vedeckou prácou a skúsenosťami špecialistov v rôznych odboroch medicíny a kozmetológie.

Spoločnosť uskutočnila šesť medzinárodných vedecko – praktických konferencií na tému “Používanie prípravkov “Dr. Nona” v širšej lekárskej praxi”. (Moskva: 1997,1999, 2001, 2008, Kyjev 2003, Tel-Avív 2005). Produkty “Dr. Nona“ dostali súhlas 14-tich popredných výskumných centier, ako je Inštitút krásy, Ústav chirurgie A.W. Wiszniewski RAMV, Vedecké centrum onkológie N.N. Blochina RAMV, Ústredný inštitút traumatológie a ortopédie N.N. Priorov, Ústav detskej hematológie, Ministerstvo zdravotníctva Ruskej federácie, Inštitút neurochirurgie N.N. Burdenko, Inštitút letectva a vesmírnej medicíny a ďalšie. Oficiálne zastúpenie firmy sa otvorilo vo viac než 20 krajinách sveta. Produkty používa viac ako 20 milionóv ľudí.


Dobročinnosť

V roku 1999 firma „Dr. Nona” vytvorila fond pre choré onkologické deti bývalého Sovietskeho zväzu. Deti, sú podporované finančne, ale aj veľkým množstvom produktov “Dr. Nona”. „Bohužiaľ liečba onkologického ochorenia si vyžaduje veľa práce. Jedná sa o využitie agresívnych protirakovinových látok, ktoré majú nežiaduce vedľajšie účinky na telo, a naše produkty sú veľmi potrebné pri rekonvalescencii “- hovorí Dr. Nona Kuchina.
„Produkty, vyvinuté našou spoločnosťou za účelom použitia pri agresívnej liečbe, podstúpili klinické štúdie v mnohých onkologických nemocniciach a odporúča sa používať ich ako pri chemoterapii, aj po ukončení – najmä u detí s akútnou lymfoblastickou leukémiou.
“To umožňuje pacientom rýchlejšie zregenerovať organizmus a tiež znížiť možnosť prechladnutia a získania vírusových ochorení, “- dodáva Dr. Nona.
To je spôsob, akým spoločnosť “Dr. Nona” pomáha chorým deťom v Rusku, v bývalom Sovietskom zväze a východnej Európe, poskytuje komplexnú rehabilitáciu.
K dnešnému dňu túto podporu dostalo viac ako 6000 mladých pacientov.
Vytvorením fondu Pomoci pre onkologicky choré detí a za charitatívnu prácu, dostala Dr. Nona Kuchina ocenenie “Zlatá medaila” ruského fondu Pokoja.