Soupseen (regeneračná polievka)

Soupseen (regeneračná polievka)

Ďalšie obrázky

U NÁS DOPRAVA ZDARMA!

 

  • pri nákupe od 95,- eur pre celú Slovenskú Republiku
  • pri nákupe od 200,- eur pre Českú republiku, Poľsko a Maďarsko
  • pri nákupe od 250,- eur pre Rakúsko, Nemecko, Rumunsko, Slovinsko, Chorvátsko
  • pri nákupe od 350,- eur pre Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Taliansko, Francúzsko, Veľkú Britániu, Írsko, Španielsko a Portugalsko

DARČEK K PRODUKTU

 

K nákupu tohoto produktu obdržíte poukážku vydavateľstva ecoletra.com
ecoletra.com green publishing

na 15% zľavu pri kúpe exkluzívneho knižného e-titulu Michala Šturca - Cesta okolo sveta za kávou.
 

Zobrazené: 24203 Model: 300 g
Vernostné body: 20
Dostupnosť: Skladom
38.20€ Bez DPH: 31.83€
Množstvo: Kúpiť

Prečítajte si články k produktom Dr. Nona z nášho blogu.

Základný popis:
Vďaka obsahu vitamínov, minerálov a bioorganominerálneho komplexu, je polievka Soupseen schopná dodať nášmu telu potrebné látky, vrátiť mu energiu a regenerovať organizmus, pričom jej príprava zaberie iba pár minút.

Kvety a peľ z rastlín z čeľade kaktusovité, vďaka obrovskému množstvu antioxidantov v tkanivách sú kaktusovité rastliny extrémne odolné voči veľkým dávkam žiarenia. Intenzívne stimulujú imunitný systém. Používajú sa hlavne pri hadích uhryznutiach, ochoreniach dýchacieho systému a krvácaní, pri ochoreniach dýchacieho, srdcovo-cievneho a nervového systému. Taktiež majú blahodarný vplyv na tráviaci trakt, pomáhajú pri bolestiach hlavy, bodavej bolesti očí, rýchlej únave a poruchách spánku (spôsobených žiarením počítača). Využívajú sa pri obnove činnosti tkanív po pomliaždeninách a zlomeninách. Majú homeostatický účinok (zastavujú krvácanie), využívajú sa v pulmonológii, otolaryngológii.
Sója je nezameniteľným dietetickým produktom, pretože organizmus ju veľmi dobre prijíma, pričom získava tie isté výživné látky, ako pri mäse. Sója obsahuje 70% bielkovín. Obsahuje aminokyseliny, vitamíny, minerálne látky a pokiaľ ide o výživnú a energetickú hodnotu, podobá sa mäsu ale neobsahuje cholesterol. Má liečivé vlastnosti a blahodarne pôsobí na ľudský organizmus. Využíva sa ako profylaktikum a liečivo pri cukrovke, kôrnatení ciev (arterioskleróze), ochorenia srdcovo-cievneho, tráviaceho systému, v onkológii a pod. 
Vitamíny a minerály: ich široké spektrum a tiež spektrum stopových prvkov zvyšuje antioxidačné, diastolické a iné účinky fytodoplnkov na tráviaci, srdcovo-cievny a nervový systém. Zosilňujú žlčopudný efekt, odstraňujú dyskinéziu žlčníka (poruchy zrážanlivosti), obnovujú črevnú peristaltiku a správne trávenie. Stimulujú aktivitu enzýmov, posilňujú srdcový sval a cievne steny, zlepšujú proces tvorby krvi a prekrvenie tkanív. Výsledkom je efektívne posilnenie systémov organizmu, ako napr. nervového, močového, tráviaceho, srdcovo-cievneho a kože. Vďaka spolupráci minerálov a vitamínov sa  ostatné zložky ľahšie vstrebávajú a prípravok je následne účinnejší.
Vitamín A sa podieľa na tvorbe očného farbiva, je nevyhnutný pre správny vývoj organizmu, posilňuje zuby, vlasy a nechty, pozitívne vplýva na pokožku, chráni ju pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a slnečným žiarením. Je tiež účinným antioxidantom, posilňuje imunitný systém, podporuje tvorbu kostného tkaniva, je výborným prostriedkom pri boji s onkologickými ochoreniami, starnutím, znižuje riziko srdcovo-cievnych chorôb. Podporuje tvorbu pohlavných hormónov, nevyhnutný pre funkciu štítnej žľazy, nadobličky a pečene. Nedostatok spôsobuje vyblednutie alebo zažltnutie pokožky a vypadávanie vlasov.
Vitamín C pomáha udržovať zdravé zuby, kosti, svaly a obehovú sústavu. Priaznivo vplýva na rast, regeneráciu tkanív a hojenie rán. Je účinným antioxidantom. Reguluje hladinu cholesterolu v krvi, posilňuje imunitný systém. Je nevyhnutný pre správnu funkciu nervového systému. Podieľa sa na syntéze nadobličkových hormónov, zlepšuje činnosť pečene, upravuje sfarbenie kože. Predchádza chudokrvnosti, skorbutu, normalizuje priepustnosť ciev.
Vitamín E posilňuje svalové tkanivo, má pozitívny vplyv na funkciu pohlavných žliaz, zabezpečuje hromadenie všetkých vitamínov rozpustných v tukoch. Chráni bunky pred poškodením, znižuje riziko embólie, posilňuje obehový systém. Je veľmi účinným a jedným z najdôležitejších antioxidantov. Má veľký vplyv na endokrinné žľazy - hypofýzu, nadobličky, štítnu žľazu. Nazýva sa tiež prokreačným vitamínom, keďže sa podieľa na tvorbe chromozómov. Predchádza arterioskleróze, kožným ochoreniam, sivému zákalu a rýchlemu starnutiu.

Účinné látky:
sója, kvety a peľ z rastlín čeľade kaktusovité, vitamín A, vitamín B, (B2, B3, B6, B 12), vitamín C, vitamín D3, vitamín E, bioorganominerálny komplex (BOMK).

Aplikácia:
čajovú lyžičku vsypte do pohára s horúcou vodou (2 dcl), zamiešať, piť horúce.


 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Odpíšte kód z obrázku:Dr. Nona

Dr. Nona

 

História firmy „Dr. Nona International Ltd.”

Firma „Dr. Nona International Ltd.” bola založená v Izraeli v roku 1994, na klinike “Lenom” Dr. Nonou Kuchinou, absolventkou Minskej lekárskej univerzity, a jej manželom Michailom Shneersonom. 


Vytvorenie produktov „Dr. Nona”

Vytvorenie produkcie “Dr. Nona” s revolučným objavom BOMK (Bioorganominerálny komplex) je dokumentované vedeckou prácou a skúsenosťami špecialistov v rôznych odboroch medicíny a kozmetológie.

Spoločnosť uskutočnila šesť medzinárodných vedecko – praktických konferencií na tému “Používanie prípravkov “Dr. Nona” v širšej lekárskej praxi”. (Moskva: 1997,1999, 2001, 2008, Kyjev 2003, Tel-Avív 2005). Produkty “Dr. Nona“ dostali súhlas 14-tich popredných výskumných centier, ako je Inštitút krásy, Ústav chirurgie A.W. Wiszniewski RAMV, Vedecké centrum onkológie N.N. Blochina RAMV, Ústredný inštitút traumatológie a ortopédie N.N. Priorov, Ústav detskej hematológie, Ministerstvo zdravotníctva Ruskej federácie, Inštitút neurochirurgie N.N. Burdenko, Inštitút letectva a vesmírnej medicíny a ďalšie. Oficiálne zastúpenie firmy sa otvorilo vo viac než 20 krajinách sveta. Produkty používa viac ako 20 milionóv ľudí.


Dobročinnosť

V roku 1999 firma „Dr. Nona” vytvorila fond pre choré onkologické deti bývalého Sovietskeho zväzu. Deti, sú podporované finančne, ale aj veľkým množstvom produktov “Dr. Nona”. „Bohužiaľ liečba onkologického ochorenia si vyžaduje veľa práce. Jedná sa o využitie agresívnych protirakovinových látok, ktoré majú nežiaduce vedľajšie účinky na telo, a naše produkty sú veľmi potrebné pri rekonvalescencii “- hovorí Dr. Nona Kuchina.
„Produkty, vyvinuté našou spoločnosťou za účelom použitia pri agresívnej liečbe, podstúpili klinické štúdie v mnohých onkologických nemocniciach a odporúča sa používať ich ako pri chemoterapii, aj po ukončení – najmä u detí s akútnou lymfoblastickou leukémiou.
“To umožňuje pacientom rýchlejšie zregenerovať organizmus a tiež znížiť možnosť prechladnutia a získania vírusových ochorení, “- dodáva Dr. Nona.
To je spôsob, akým spoločnosť “Dr. Nona” pomáha chorým deťom v Rusku, v bývalom Sovietskom zväze a východnej Európe, poskytuje komplexnú rehabilitáciu.
K dnešnému dňu túto podporu dostalo viac ako 6000 mladých pacientov.
Vytvorením fondu Pomoci pre onkologicky choré detí a za charitatívnu prácu, dostala Dr. Nona Kuchina ocenenie “Zlatá medaila” ruského fondu Pokoja.