Zresetovať filter
Cena
Výrobcovia

Detox, Gastro

Detox, Gastro

Nadišiel čas urobiť niečo pre svoje zdravie

  • Trápi Vás často vyčerpanosť?
  • Z času na čas Vás prenasledujú zažívacie ťažkosti?
  • Trápia Vás vyrážky a alergie?
  • Chceli by ste schudnúť, ale ani jedna diéta nebola dlhodobo účinná?

V dnešných časoch sa do nášho organizmu dostáva veľké množstvo toxických látok, ktoré sa počas rokov v tele zhromažďujú. Výnimkou nie je ani náš črevný trakt, ktorý je hlavným motorom nášho tela a imunitného systému. Tu sa ukladá veľké množstvo toxických usadenín. Dozvedieť sa viac.

 

 

 

Detoxikačné programy NaturalSwiss

 

I. Program Clean Inside - očista čriev

Detoxikačný Program Clean Inside - očista čriev je základný detoxikačný program. Odporúčame ním začať Vašu detoxikáciu. Pozostáva z troch krokov. Spoločná kombinácia jednotlivých krokov napomáha kompletnej a dokonalej detoxikácii a očiste čriev.

 

II. Program Toxi Clean - detoxikácia tela

Detoxikačný Program Toxi Clean - detoxikácia tela môže byť doplnkom Programu Clean Inside. Pozostáva z troch produktov, ktorých cieľom je kompletná detoxikácia všetkých orgánov, posilnenie imunity  a doplnenie organizmu o probiotiká.

 

Základný popis:Antipa-rasitis obsahuje výťažok zo šupiek amerického orecha čierneho (Juglans nigra). Extrakt z orecha bol v minulosti používaný indiánskymi kmeňmi pri očiste črevného traktu od usídlených parazitov. Veľakrát sú to totiž práve parazity, ktoré znižujú účinnosť obranyschopnosti, nar..
17.00€ Bez DPH: 14.17€
Základný popis:Antipa-rasitis obsahuje výťažok zo šupiek amerického orecha čierneho (Juglans nigra). Extrakt z orecha bol v minulosti používaný indiánskymi kmeňmi pri očiste črevného traktu od usídlených parazitov. Veľakrát sú to totiž práve parazity, ktoré znižujú účinnosť obranyschopnosti, nar..
17.00€ Bez DPH: 14.17€
Základný popis:Betutabs je vyrobený z veľmi šetrne sušených a jemne mletých listov brezy. Brezový extrakt, ktorý je zdrojom mnohých prospešných látok (napr. prírodných saponínov, esenciálnych olejov), stará sa o obličky a močové ústrojenstvo, pôsobí močopudne, podporuje aktivitu obličiek a odstr..
14.00€ Bez DPH: 11.67€
Základný popis:Výživový doplnok fin Camomilis obsahuje silný koncentrovaný výťažok z harmančeka. Je vyrobený extrakciou z čerstvých kvetov harmančeka vypestovaného vo Fínsku. Harmanček podporuje trávenie, kladne ovplyvňuje funkciu tráviaceho traktu, prispieva k celkovému fyzickému zdraviu. Pomáh..
15.00€ Bez DPH: 12.50€
Vysoko kvalitný Oregánový éterický olej s obsahom až 80% carvacrolu. Má silné antibakteriálne, antimykotické a antiparazitické účinky. Základný popis:Candicaps obsahuje olej z oregana, ktorého hlavnou zložkou je éterický olejček obsahujúci veľmi hodnotný Carvacrol. Or..
24.00€ Bez DPH: 20.00€
Vysoko kvalitný Oregánový éterický olej s obsahom až 80% carvacrolu. Má silné antibakteriálne, antimykotické a antiparazitické účinky. Základný popis:Candimis obsahuje olej z oregana, ktorého hlavnou zložkou je éterický olejček obsahujúci veľmi hodnotný..
22.00€ Bez DPH: 18.33€
Základný popis:Cardumis obsahuje výťažok z bodliaka Pestreca mariánskeho, ktorého hlavnou zložkou je látka silymarín. Pestrec mariánsky  (Silybum marianum) podporuje zdravie pečene - prispieva k jej správnej funkcii, k detoxikačnému potenciálu, ochraňuje pečeňové bunky pred škodlivým vplyvo..
17.00€ Bez DPH: 14.17€
Základný popis:Výživové doplnky Cardumis a Cardumitabs obsahujú výťažok z bodliaka pestreca mariánskeho, ktorého hlavnou zložkou je látka silymarín. Tabletová forma je vhodnejšia napr. pre vodičov, oproti tomu tekutý extrakt umožňuje jednoduchšie dávkovanie. Pestrec mariánsky (Silyb..
19.00€ Bez DPH: 15.83€
Základný popis:100% organický prášok z riasy chlorella je vysokoúčinný detoxikant zbavujúci telo nahromadených ťažkých kovov. Stimuluje tvorbu bielych a červených krviniek, zlepšuje okysličenie buniek a posilňuje imunitný systém. Vďaka vysokému obsahu betakaroténu s antioxidačným účinkom, vi..
13.90€ Bez DPH: 11.58€
Základný popis:Colenzycaps obsahuje ryžové otruby a komplex tráviacich enzýmov, ktoré pomáhajú pri trávení základných živín v tráviacom trakte. Tráviace enzýmy sú nápomocné pri nadúvaní alebo problémoch s vyprázdňovaním, pomáhajú absorbovať minerály potrebné pre telo, podporujú vitalitu. Odporúč..
38.00€ Bez DPH: 31.67€
Základný popis:Colostrum obsahuje kozie mledzivo, ktoré je bohatým zdrojom mnohých zdraviu prospešných látok. Kolostrum nie je možné vyrobiť chemickou či syntetickou cestou - je jedinečné, nenahraditeľné a nenapodobiteľné. Táto unikátna tekutina je vylučovaná samicami bezprostredne po pôrode ml..
72.00€ Bez DPH: 60.00€
Základný popis:Colplustabs obsahuje komplex látok, ktorý udržiava optimálne pH v tele - výťažky zo žihľavy, púpavy, brezy a petržlenu, je tiež obohatený o inulín.Žihľava podporuje vylučovaciu funkciu obličiek, pomáha zachovať normálnu činnosť močového ústrojenstva. Prispieva k duševnej ro..
23.00€ Bez DPH: 19.17€
Základný popis:Výživový doplnok Cow Colostrum obsahuje organické kravské kolostrum. Je bohatým zdrojom protilátok a zdraviu prospešných zložiek - aminokyselín, imunitných a rastových faktorov, enzýmov, vitamínov a minerálov.  Výživový doplnok Cow Colostrum obsahuje kolostrum, k..
34.00€ Bez DPH: 28.33€
Základný popis:Detoxis obsahuje deväť bylinných výťažkov, ktoré priaznivo ovplyvňujú trávenie, činnosť pečene, žlčníka a obličiek. Podporujú detoxikáciu organizmu, sú vhodné v rámci očistných kúr. Prípravok je obohatený o horčík a vitamín B5, predstavuje zmes výťažkov z týchto bylín a rastlín: g..
25.40€ Bez DPH: 21.17€
Základný popis:Inubitabs - 100% prírodný inulín získaný z koreňa Čakanky obyčajnej (Cichorium intybus) extrakciou pomocou horúcej vody, vďaka čomu nie je narušená jeho štruktúra. Výsledkom je biely prášok, ktorý je lisovaný do tabliet. Čakanka obyčajná - prispieva k funk..
18.00€ Bez DPH: 15.00€