Signup Discount

Kupón 3 eur na Váš prvý nákup!

Zaregistrujte sa a získajte svoj kupón. Kupón môžete použiť na nákup nad 60,- eur.

Zaregistrujte sa tu

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania.

Kvarteto solí

Kvarteto solí

36,30 €

Kvarteto solí Vám dáva jedinečnú možnosť ponoriť sa do liečivých vôd Mŕtveho mora vo vlastnej kúpeľni. Kúpeľ s prídavkom solí upokojuje nervový systém, poskytuje uvoľnenie pri celkovom fyzickom a psychickom vyčerpaní, regeneruje životné sily a odstraňuje bolesti kostí a svalov. Všetky štyri produkty obsahujú tú istú unikátnu zmes solí z Mŕtveho mora, líšia sa však aromatickými prísadami: výťažkami z eukalyptu, rozmarínu, gáfrovníka, levandule, jazmínu, harmančeka, ženšenu, ylang ylangu, ďateliny a tymianu.

redeem
Kúpou tohoto produktu získate 72 vernostných bodov . Váš košík bude celkovo obsahovať 72 bodov ktoré môžu byť zamenené za kupón v hodnote 0,72 € .


Kvarteto solí Vám dáva jedinečnú možnosť ponoriť sa do liečivých vôd Mŕtveho mora vo vlastnej kúpeľni. Kúpeľ s prídavkom solí upokojuje nervový systém, poskytuje uvoľnenie pri celkovom fyzickom a psychickom vyčerpaní, regeneruje životné sily a odstraňuje bolesti kostí a svalov. Všetky štyri produkty obsahujú tú istú unikátnu zmes solí z Mŕtveho mora, líšia sa však aromatickými prísadami: výťažkami z eukalyptu, rozmarínu, gáfrovníka, levandule, jazmínu, harmančeka, ženšenu, ylang ylangu, ďateliny a tymianu.

Účinné látky

soli z Mŕtveho mora, levanduľový olej alebo výťažok z harmančeka, eukalyptový olej, rozmarínový a tymianový olej, anízový olej z ylang ylang, pačuli.

SOĽ S LEVANDUĽOU

Používa sa najmä pri neurózach, poruchách spánku a stresových stavoch. Znižuje krvný tlak, odstraňuje bolesti hlavy, dezinfikuje ústnu dutinu a nosovú dutinu, zlepšuje krvný obeh.

SOĽ S HARMANČEKOM

Má antiseptické, antialergické, antibakteriálne a regeneračné účinky. Pokožke prinavracia schopnosť správne dýchať, čistí ju a urýchľuje hojenie rán. Využíva sa najmä pri kožných ochoreniach (odstraňuje svrbenie), pri hnisavých ochoreniach u detí a ako mykologické liečivo.

SOĽ S EUKALYPTOM

Odstraňuje bolesti pohybového ústrojenstva a fyzické vyčerpanie. Používa sa pri relaxácii, mykózach a po chirurgických zákrokoch (obnovuje energiu)

SOĽ S YLANG YLANG

Nazýva sa tiež soľou žiadostivosti, pretože intenzívne tonizuje organizmus, obnovuje správnu funkciu nervového systému a zvyšuje libido.

Aplikácia

 • Kúpeľ: dospelí: 1-2 polievkové lyžice soli na 1/2 vane (voda s teplotou 37-39°C), 15-20 min, deti a novorodenci - 1 čajová lyžička soli na vaničku, 10-15 min, 1-3 krát do týždňa. Počas kúpeľa je možné masírovať postihnuté miesta prírodnou špongiou alebo kefkou z prírodných vlákien.
 • Kúpeľ nôh: 1 čajová lyžička soli na 7-8 litrov vody (s teplotou 37-39°C), 10-15 min., masírovať postihnuté miesta.
 • Perorálne: 1/2 čajovej lyžičky na pohár teplej vody.
 • Obklady:  obväz nasiaknutý soľným roztokom prikladať na postihnuté miesta, zavinúť fóliou a uterákom. 
  Roztok soli a vody: 1 čajová lyžička soli na 1 liter vody, nechať pôsobiť 30 min. až 2 hodiny. 
  Roztok soli a šampónu: zmiešať rovnaké množstvo soli a šampónu, priložiť, nechať pôsobiť 2 až 6 hodín, prípadne dlhšie.
 • Natieranie: 1 polievková lyžica soli na 1-2 litre vody (s teplotou 37-39°C, natierať špongiou, ráno alebo večer, od krku až po päty. Pri vysokej horúčke, najmä u detí natierať celé telo. Pri prechladnutí natierať chodidlá (v noci ohrievať) a dlane.
 • Inhalácia: 1 čajová lyžička na pohár vriacej vody, inhalovať 10-15 min.
 • Oplachovanie: 1/2 čajovej lyžičky na pohár teplej vody, oplachovať 5-6 krát denne.
 • Výplachy: 1/2 čajovej lyžičky na pohár teplej, prevarenej vody.
 • Zábaly: bavlnenú textíliu alebo pyžamu namočte v koncentrovanom soľnom roztoku, celé telo vrátane končatín zabaľte od krku k pätám, prikryte teplou dekou, nechajte pôsobiť 1-2 hodiny, následne oblečte suchú bielizeň. Použitú textíliu alebo pyžamu vyperte v horúcej vode a vyžehlite.
 • Otužovanie: uterák namočte do roztoku 1/2 čajovej lyžičky na 1 liter vody. Uterák zatočte a vložte do mrazničky. Po zamrznutí nechajte bosé dieťa kráčať po uteráku 1/2 minúty až minútu.

  

4 x 300 g

Zatiaľ žiadne recenzie zákazníkov.

Dr. Nona

História firmy „Dr. Nona International Ltd.”

Firma „Dr. Nona International Ltd.” bola založená v Izraeli v roku 1994, na klinike “Lenom” Dr. Nonou Kuchinou, absolventkou Minskej lekárskej univerzity, a jej manželom Michailom Shneersonom. 

Vytvorenie produktov „Dr. Nona”

Vytvorenie produkcie “Dr. Nona” s revolučným objavom BOMK (Bioorganominerálny komplex) je dokumentované vedeckou prácou a skúsenosťami špecialistov v rôznych odboroch medicíny a kozmetológie.

Spoločnosť uskutočnila šesť medzinárodných vedecko – praktických konferencií na tému “Používanie prípravkov “Dr. Nona” v širšej lekárskej praxi”. (Moskva: 1997,1999, 2001, 2008, Kyjev 2003, Tel-Avív 2005). Produkty “Dr. Nona“ dostali súhlas 14-tich popredných výskumných centier, ako je Inštitút krásy, Ústav chirurgie A.W. Wiszniewski RAMV, Vedecké centrum onkológie N.N. Blochina RAMV, Ústredný inštitút traumatológie a ortopédie N.N. Priorov, Ústav detskej hematológie, Ministerstvo zdravotníctva Ruskej federácie, Inštitút neurochirurgie N.N. Burdenko, Inštitút letectva a vesmírnej medicíny a ďalšie. Oficiálne zastúpenie firmy sa otvorilo vo viac než 20 krajinách sveta. Produkty používa viac ako 20 milionóv ľudí.

Dobročinnosť

V roku 1999 firma „Dr. Nona” vytvorila fond pre choré onkologické deti bývalého Sovietskeho zväzu. Deti, sú podporované finančne, ale aj veľkým množstvom produktov “Dr. Nona”. „Bohužiaľ liečba onkologického ochorenia si vyžaduje veľa práce. Jedná sa o využitie agresívnych protirakovinových látok, ktoré majú nežiaduce vedľajšie účinky na telo, a naše produkty sú veľmi potrebné pri rekonvalescencii “- hovorí Dr. Nona Kuchina.

„Produkty, vyvinuté našou spoločnosťou za účelom použitia pri agresívnej liečbe, podstúpili klinické štúdie v mnohých onkologických nemocniciach a odporúča sa používať ich ako pri chemoterapii, aj po ukončení – najmä u detí s akútnou lymfoblastickou leukémiou.

“To umožňuje pacientom rýchlejšie zregenerovať organizmus a tiež znížiť možnosť prechladnutia a získania vírusových ochorení, “- dodáva Dr. Nona.

To je spôsob, akým spoločnosť “Dr. Nona” pomáha chorým deťom v Rusku, v bývalom Sovietskom zväze a východnej Európe, poskytuje komplexnú rehabilitáciu.

K dnešnému dňu túto podporu dostalo viac ako 6000 mladých pacientov.

Vytvorením fondu Pomoci pre onkologicky choré detí a za charitatívnu prácu, dostala Dr. Nona Kuchina ocenenie “Zlatá medaila” ruského fondu Pokoja.