Probiotiká Swiss Probiotix Max®

Probiotiká Swiss Probiotix Max®

Ďalšie obrázky

U NÁS DOPRAVA ZDARMA!

 

 • pri nákupe od 95,- eur pre celú Slovenskú Republiku
 • pri nákupe od 200,- eur pre Českú republiku, Poľsko a Maďarsko
 • pri nákupe od 250,- eur pre Rakúsko, Nemecko, Rumunsko, Slovinsko, Chorvátsko
 • pri nákupe od 350,- eur pre Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Taliansko, Francúzsko, Veľkú Britániu, Írsko, Španielsko a Portugalsko

DARČEK K PRODUKTU

 

K nákupu tohoto produktu obdržíte poukážku vydavateľstva ecoletra.com
ecoletra.com green publishing

na 15% zľavu pri kúpe exkluzívneho knižného e-titulu Michala Šturca - Cesta okolo sveta za kávou.
 

Návod na stiahnutie

Návod k produktom Natural Swiss

 

(kliknite na link pravým tlačidlom a vyberte možnosť "Uložiť cieľ ako")

Zobrazené: 31 Model: 60 ks kapsúl
Dostupnosť: Skladom
34.00€ Bez DPH: 28.33€
Zvýhodnená cena pri odbere 2 ks: 32.00€/ ks
Zvýhodnená cena pri odbere 3 ks: 30.00€/ ks
Množstvo: Kúpiť

Prečítajte si články k produktom NaturalSwiss z nášho blogu.

Probiotiká Swiss Probiotix Max® sú vysoko účinný, lyofiizovaný, profesionálne vyvinutý probiotický doplnok, rozpustný v črevách, vo vegetariánskych kapsuliach. Obsahuje 12 účinných kmeňov baktérií s minimálne 25 miliardami buniek v jednej kapsuli. Vďaka svojmu zloženiu zabezpečuje rovnovážnu zmes dôležitých druhov črevných baktérií. V kapsulách odolných voči žalúdočným kyselinám. V najvyššej Natural Swiss kvalite.
 

Základný popis:

Probiotiká Swiss Probiotix Max®  (Program Toxi Clean - detoxikácia tela) sú Vysoko účinný, lyofilizovaný, profesionálne vyvinutý probiotický doplnok, rozpustný v črevách, vo vegetariánskych kapsuliach. Obsahuje 12 účinných kmeňov baktérií s minimálne 25 miliardami buniek v jednej kapsuli.  Vďaka svojmu zloženiu zabezpečuje rovnovážnu zmes dôležitých druhov črevných baktérií.  DRCapsTM kapsule sú odolné voči žalúdočnej kyseline. Obsahujú FOS – výživu pre užitočné baktérie (Swiss Probiotix obsahuje NutraFloraT FOS). Swiss Probiotix  Max sa dodáva v žltých, vlhku odolných sklenených fľaštičkách.

 

Obsah účinných látok v 1 tablete:

Komplexné, široko spektrálne zloženie 12 starostlivo vyberaných probiotických kmeňov s 25 miliárd živej flóry v 1 kapsule. Mimoriadne životaschopná živá kultúra sušená chladom. Neobsahuje mlieko, soľ, kvasnice, pšenicu, škrob, obilniny, sóju, mlieko, vajcia, konzervačné látky ani farbivá.

Lactobacillus Acidophilus: podporuje trávenie, zlepšuje vstrebávanie vitamínov skupiny B, posilňuje imunitný systém, a tiež znižuje častosť výskytu kožných problémov. Urýchľuje liečbu zápalových ochorení tráviaceho traktu, zároveň zabraňuje množeniu patogénov žijúcich v črevách. Prispieva k odstráneniu chronickej zápchy.

Lactobacillus Casei: zmierňuje tráviace ťažkosti, používa sa pri liečbe hnačky spôsobenej užívaním antibiotík. Zvyšuje  účinnosť diéty na chudnutie, podporuje činnosť imunitného systému, pomáha napraviť a udržať rovnováhu črevnej flóry.

Lactobacillus lactis: posilňuje imunitný systém, prispieva k napraveniu trávenia, zabraňuje rozmnoženiu patogénov v črevnom systéme. Môže sa úspešne použiť pri liečbe niektorých črevných a kožných ochorení, na odstránenie hnačky spôsobenej antibiotickou liečbou, infekcie Candida, atopického ekzému a zápalov (predovšetkým zápal hrubého čreva).

Lactobacillus paracasei: znižuje hromadenie tukov, chráni sliznicu čriev, lieči chronickú hnačku, môže zmierniť príznaky alergie, a tiež reguluje krvný tlak a hladinu cholesterolu v krvi.

Lactobacillus plantarum: vhodná na odstránenie chronickej zápchy a na regeneráciu pečene. Zabraňuje hromadeniu tukov, čím prispieva k zachovaniu ideálnej telesnej hmotnosti. Chráni sliznicu čriev, urýchľuje liečbu zápalových ochorení, zabraňuje rozmnožovaniu patogénnych baktérií v črevnej flóre, posilňuje imunitný systém.

Lactobacillus rhamnosus: má aktívny protizápalový účinok. Zmierňuje príznaky hnačky, podporuje zdravie žalúdka a steny čriev, prispieva k prevencii vzniku ich ochorení. Stimuluje imunitný systém, zohráva úlohu pri zmiernení zápalov tráviaceho traktu a ekzému. Môže zmierniť aj depresiu a stres.

Bifidobacterium breve: produkuje prirodzené antibiotiká, čím zabraňuje rozmnožovaniu patogénnych mikroorganizmov, medzi nimi aj E. coli a Candida albicans. Pomáha zbaviť sa zápchy a nadúvania, je účinným liekom aj proti hnačke. Zlepšuje trávenie, chráni hrubé črevo, zvyšuje činnosť imunitného systému.

Bifidobacterium longum: jedna z najúčinnejších baktérií proti zápche, ktorá zároveň zabezpečuje aj ochranu hrubého čreva. Zabraňuje usadeniu škodlivých baktérií, a tým aj ich rozmnoženiu v črevnom trakte. Chráni pečeň, zlepšuje účinnosť imunitného systému, reguluje hladinu cholesterolu.

Enterococcus faecium: mimoriadne účinná baktéria na liečbu hnačky vyvolanej antibiotickou liečbou. Zmierňuje príznaky syndrómu dráždivého čreva, znižuje hladinu škodlivého LDL cholesterolu v krvi, a tiež podporuje činnosť imunitného systému.

Streptococcus thermophilus: Zmierňuje príznaky intolerancie laktózy, má protizápalový a imunostimulačný účinok. Zmierňuje hnačku po antibiotickej liečbe, nakoľko podporuje rozmnožovanie baktérií, ktoré tvoria črevnú flóru.

Bifidobacterium lactis: jedno z najrozšírenejších probiotík tvoriacich črevnú flóru. Je účinné proti zápche, ale úspešne sa aplikuje aj pri infekcii baktériou Helicobacter pylori. Zmierňuje nadúvanie, kŕčovité bolesti brucha a poruchy činnosti čriev.


Aplikácia:

Užívajte 2 kapsuly večer pred spaním ako výživový doplnok na lačno. Množstvo Swiss Probiotix  Max sa môže zvyšovať podľa potrieb jednotlivca. Ak na trávenie dostatočne neúčinkujú denne 2 kapsuly, je možné dennú dávku zvýšiť na 3-4 kapsuly. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. 

Užívanie doplnkov výživy nenahradzuje pestrú zdravú stravu a pravidelný pohyb. Neužívajte tento produkt, pokiaľ ste alergický alebo citlivý na niektorú z jeho zložiek. Neodporúča sa jeho užívanie deťom mladším ako 12 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Pokiaľ trpíte akýmkoľvek druhom ochorenia, alebo alergie, ktoré vyžadujú lekársku pomoc, poraďte sa so svojím ošetrujúcim lekárom skôr, ako začnete užívať tento prípravok.  


Symptómy a použitie:

 • Odporúčané užívať spolu s produktom Prebiotiká Swiss Prebiotix Ultra®
 • Pomáha pri napravení črevnej flóry a zachovaní jej zdravia.
 • Posilňuje imunitný systém.
 • Po antibiotickej liečbe, na napravenie črevnej flóry.
 • V prípade nevyváženej stravy, pretrvávajúcich tráviacich poruchách.
 • Pri ťažkostiach sprevádzaných nadúvaním, kŕčmi v bruchu, hnačkou alebo zápchou.
 • Pri pretrvávajúcej únave, skleslosti, vyčerpanosti.


Skladovanie:

Uchovávajte mimo dosahu detí, na suchom a chladnom mieste.

 

 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Odpíšte kód z obrázku:NaturalSwiss

NaturalSwiss
 
NaturalSwiss je spoločnosť so širokými skúsenosťami v oblasti detoxikácie a očisty organizmu. Od svojho vzniku v roku 2006 sa stala s množstvom medzinárodných ocenení medzinárodne uznávanou značkou, so zastúpením v 13 krajinách. Programy Clean Inside® a ToxiClean® užívalo už viac ako milión spotrebiteľov po celom svete. Spoločnosť spolupracuje s viacerými lekármi a špecialistami a publikuje vysoko hodnotené odborné články. Produkty NaturalSwiss sú vyrobené z prírodných zložiek sú schválené úradom verejného zdravotníctva GMP. Vysoko účinné prípravky pomáhajú pri udržaní Vášho zdravia.
 
 
Odborné zázemie:
 
MuDr. Csaba Podlupszki
Študoval na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, kde v roku 1997 úspešne promoval. Svoje znalosti si v roku 2000  doplnil o I.kvalifikačnú atestáciu v odbore interná medicína a neskôr v roku 2004 o II.kvalifikačnú atestáciu v odbore gastroenterológia. Pracuje ako odborný lekár v gastroenterologickej ambulancii. Produkty spoločnosti NaturalSwiss sám používa a odporúča ich aj svojim pacientom.

Dr. Barbara Márkus
Liečiteľka, psychoterapeutka, inštruktorka.
Venuje sa výskumu patogénov, mapovaniu biochemických systémov organizmu, prírodným liečebným metódam. Vo svojej ambulancii skúma aj ochorenia a patogény pokožky hlavy a tváre. Vyučuje alternatívnu medicínu a liečebné metódy na Univerzite Savaria v Sombathelyi, vysunutom pracovisku Univerzity Lóránda Eötvösa.
 
Certifikáty a získané vzdelanie za posledných 25 rokov:
 • Hu-Man Medica Honoris Causa doktorát
 • Prananadi I.-II.
 • Schlüsslerove soli v praxi
 • Selfness sprievodca životom
 • Osviežujúca masáž a masáž chodidiel
 • Kosmo - genetická a thajská masáž
 • Nekonvenčné terapie
 • Metafyzická – a psychoterapeutka
 
Gotthard Annamária
Zdravotná herbalistka, školiteľ - dietetik, spisovateľka a zanietená podporovateľka prírodného zdravia. Je držiteľkou diplomu z fytoterapie (prírodného liečiteľstva) získaného na univerzite Britain’s College of Phytotherapy.
 
 
Poslanie:
 
"Si tým, čo zješ" - Hippokratész.

V našej modernej spoločnosti veľmi ľahko zabúdame na to, že sme neoddeliteľnou súčasťou prírody a náš organizmus je súčasťou komplexného živého systému, ktorý nás dokáže podporovať a vyživovať. Keď sme zdraví, znamená to, že sa náš organizmus úspešne prispôsobil nášmu životnému štýlu a životnému prostrediu. Vtedy sme v harmónii s rytmom prírody a v rovnováhe sami so sebou. Avšak keď sme chorí – cítime sa zle. Naše telo nám posiela signál, že organizmus má narušenú rovnováhu, preto nedokáže držať krok s prírodnými cyklami. Bylinková očista pomáha organizmu zotaviť sa a umožňuje mu získať späť jeho rovnováhu. Jej pomocou a zmenou stravovacích návykov môže naše telo začať vylučovať nahromadené toxické usadeniny.