Telové mlieko SOLARIS D.N.

Telové mlieko SOLARIS D.N.

Ďalšie obrázky

U NÁS DOPRAVA ZDARMA!

 

  • pri nákupe od 95,- eur pre celú Slovenskú Republiku
  • pri nákupe od 200,- eur pre Českú republiku, Poľsko a Maďarsko
  • pri nákupe od 250,- eur pre Rakúsko, Nemecko, Rumunsko, Slovinsko, Chorvátsko
  • pri nákupe od 350,- eur pre Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Taliansko, Francúzsko, Veľkú Britániu, Írsko, Španielsko a Portugalsko

DARČEK K PRODUKTU

 

K nákupu tohoto produktu obdržíte poukážku vydavateľstva ecoletra.com
ecoletra.com green publishing

na 15% zľavu pri kúpe exkluzívneho knižného e-titulu Michala Šturca - Cesta okolo sveta za kávou.
 

Zobrazené: 26 Model: 250 ml
Vernostné body: 23
Dostupnosť: Skladom
39.80€ Bez DPH: 33.17€
Množstvo: Kúpiť

Prečítajte si články k produktom Dr. Nona z nášho blogu.

Základný popis:
Solaris D.N. je vynikajúci kozmetický prípravok, má ochranné, profylaktické vyživujúce a regeneratívne účinky. Je spoľahlivý ako preventívny prostriedok proti silnému vplyvu ultrafialového a ionizujúceho žiarenia na ľudskú pokožku - slnečným spáleninám, rakovine kože a následkom chemoterapie. Obnovuje štruktúru kože a urýchľuje hojenie. Práve preto je unikátnym liečivým prípravkom pri rôznych kožných ochoreniach. Okrem toho má aj tieto indikácie: regenerácia krvi, ochorenia kostí, svalov, bolesti hlavy, zneškodňovanie voľných radikálov a rakovinotvorných buniek atď.

Účinné látky:
výťažok  z listov aloe, olej z jojobových semien, výťažok z borievky, olej z tymianu, olej z rozmarínu, výťažok z javora, výťažok z cukrovej trstiny, pomarančový olej, vitamín E, bioorganominerálny komplex (BOMK).

Aplikácia:
Solaris D.N. aplikujte v tenkej vrstve na čistú a zvlhčenú pokožku alebo očistené postihnuté miesto a jemne natrite. Aplikujte 2 krát denne.

Symptómy a použitie:
- aplikovať 1 hodinu pred opaľovaním a po opaľovaní
- bolesti hlavy, migrény (aplikovať raz denne za ušami, na čelo, na tvár)
- vedľajšie účinky žiarenia, popáleniny, jazvy (aplikovať raz denne tenkú vrstvu na postihnuté miesta, nepreväzovať obväzom)
- vredové a nádorové ochorenia zapríčinené pôsobením žiarenia, vysokej teploty a chemikáliami (aplikovať obväz s prípravkom 1-2 krát denne)
- nezhubné ochorenie prsníkov (aplikovať 1-2 krát denne)
- poškodená koža (aplikovať raz denne tenkú vrstvu)
- hemoroidy (masáž po vyprázdnení)
- neurodermitída, zápaly kože (aplikovať a postihnuté miesta)
- ranky, napr. následkom akné (aplikovať raz denne)
- zhubné a nezhubné nádory maternice (po použití Bahennej masky aplikovať tampón s prípravkom do pošvy na 10-20 min., masírovať podbrušie)
- nádory po ožarovaní, pooperačné nádorové jazvy /keloidy/ (aplikovať raz denne)
- spoľahlivo odstraňuje svrbenie pokožky, pigmentové škvrny a poškodenia pokožky
- ako jemný kozmetický krém (deti - raz týždenne na celé telo, dospelí - denne)
- omrzliny (potierať postihnuté miesta, následne aplikovať Obklad z vody Mŕtveho mora)-
- psoriáza
- podráždená pokožka tváre u mužov (po holení zastavuje krvácanie a má hojivé účinky)
- použitie aj pre bežnej masáži
- po úrazoch a chirurgických zákrokoch
- pri problémoch s ušami (aplikovať spoločne s Ústnou vodou)
 

na
5 ( 5 / 5 )
Telové mlieko SOLARIS som objednával pre mamku a je s telovým mliekom veľmi spokojná.
na
5 ( 5 / 5 )
Odporucam aplikovat co najskor na spalenu pokozku, zabera az neuveritelne.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Odpíšte kód z obrázku:Dr. Nona

Dr. Nona

 

História firmy „Dr. Nona International Ltd.”

Firma „Dr. Nona International Ltd.” bola založená v Izraeli v roku 1994, na klinike “Lenom” Dr. Nonou Kuchinou, absolventkou Minskej lekárskej univerzity, a jej manželom Michailom Shneersonom. 


Vytvorenie produktov „Dr. Nona”

Vytvorenie produkcie “Dr. Nona” s revolučným objavom BOMK (Bioorganominerálny komplex) je dokumentované vedeckou prácou a skúsenosťami špecialistov v rôznych odboroch medicíny a kozmetológie.

Spoločnosť uskutočnila šesť medzinárodných vedecko – praktických konferencií na tému “Používanie prípravkov “Dr. Nona” v širšej lekárskej praxi”. (Moskva: 1997,1999, 2001, 2008, Kyjev 2003, Tel-Avív 2005). Produkty “Dr. Nona“ dostali súhlas 14-tich popredných výskumných centier, ako je Inštitút krásy, Ústav chirurgie A.W. Wiszniewski RAMV, Vedecké centrum onkológie N.N. Blochina RAMV, Ústredný inštitút traumatológie a ortopédie N.N. Priorov, Ústav detskej hematológie, Ministerstvo zdravotníctva Ruskej federácie, Inštitút neurochirurgie N.N. Burdenko, Inštitút letectva a vesmírnej medicíny a ďalšie. Oficiálne zastúpenie firmy sa otvorilo vo viac než 20 krajinách sveta. Produkty používa viac ako 20 milionóv ľudí.


Dobročinnosť

V roku 1999 firma „Dr. Nona” vytvorila fond pre choré onkologické deti bývalého Sovietskeho zväzu. Deti, sú podporované finančne, ale aj veľkým množstvom produktov “Dr. Nona”. „Bohužiaľ liečba onkologického ochorenia si vyžaduje veľa práce. Jedná sa o využitie agresívnych protirakovinových látok, ktoré majú nežiaduce vedľajšie účinky na telo, a naše produkty sú veľmi potrebné pri rekonvalescencii “- hovorí Dr. Nona Kuchina.
„Produkty, vyvinuté našou spoločnosťou za účelom použitia pri agresívnej liečbe, podstúpili klinické štúdie v mnohých onkologických nemocniciach a odporúča sa používať ich ako pri chemoterapii, aj po ukončení – najmä u detí s akútnou lymfoblastickou leukémiou.
“To umožňuje pacientom rýchlejšie zregenerovať organizmus a tiež znížiť možnosť prechladnutia a získania vírusových ochorení, “- dodáva Dr. Nona.
To je spôsob, akým spoločnosť “Dr. Nona” pomáha chorým deťom v Rusku, v bývalom Sovietskom zväze a východnej Európe, poskytuje komplexnú rehabilitáciu.
K dnešnému dňu túto podporu dostalo viac ako 6000 mladých pacientov.
Vytvorením fondu Pomoci pre onkologicky choré detí a za charitatívnu prácu, dostala Dr. Nona Kuchina ocenenie “Zlatá medaila” ruského fondu Pokoja.