Signup Discount

Kupón 3 eur na Váš prvý nákup!

Zaregistrujte sa a získajte svoj kupón. Kupón môžete použiť na nákup nad 60,- eur.

Zaregistrujte sa tu

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania.

DND žuvacie tablety

DND žuvacie tablety

117,90 €

DND Žuvacie tablety sú doplnkom stravy Dr. Nona, s vyváženým obsahom Beta karoténu, Kurkumínu, vitamínu B3, Archabaktérie a Dunalliely z Mŕtveho mora, Kyseliny listovej, Glukosamínu, Aloe vera a Zázvoru. 98% aktivních zložiek sa vstrebáva do organizmu cez ústnu dutinu za 45 sekúnd.

redeem
Kúpou tohoto produktu získate 235 vernostných bodov . Váš košík bude celkovo obsahovať 235 bodov ktoré môžu byť zamenené za kupón v hodnote 2,35 € .


DND Žuvacie tablety unikátnym patentovaným doplnkom výživy Dr. Nona, s bohatým a vyváženým obsahom Beta karoténu, Kurkumínu, vitamínu B3, Archabaktérie a Dunalliely z Mŕtveho mora, Kyseliny listovej, Glukosamínu, Aloe vera a Zázvoru. Majú posilňujúci účinok na vyčerpaný a oslabený organizmus. 98% aktivních zložiek sa vstrebáva do organizmu cez ústnu dutinu už za 45 sekúnd.


Účinné látky

 • Dunaliella salina: je jednobunková zelená riasa, ktorá žije vo vysoko slaných vodách - je teda „halofilná”. Patrí k niekoľkým málo organizmom, ktoré sú schopné prežiť v extrémne slaných podmienkach Mŕtveho mora. Je jedným z najlepších prírodných zdrojov beta karoténu a má ďaleko vyšší obsah minerálných látok, ako riasa spirulina. Patrí k vysoko koncentrovaným zdrojom dôležitých vitamínov, aminokyselín, minerálov a živín a pôsobí ako silný antioxidant. Chrání pred škodlivými vplyvmi voľných radikálov a zvyšuje obranyschopnosť organizmu.

 • Beta karotén: patrí do skupiny karotenoidov, jedná sa vlastne o provitamín A.antioxidačné účinky. Prispieva k udržaniu zdravého stavu pokožky a zabraňuje stárnutiu organizmu ako následok pôsobenia voľných radikálov. Silno podporuje obranyschopnosť organizmu.

 • Glukosamín: je súčasťou polysacharidov, ktoré sa nachádzajú v kĺbových chrupavkách a zabezpečujú ich pružnosť. Užíva sa pri artróze a problémoch s kĺbami. Pomáha udržať zdravie pohybového aparátu a správnu výživu tkanív.

 • Kurkumín: je prírodné farvivo, ktorého pozitívne účinky na ľudský organizmus potvrdili aj moderné vedecké bádania. Okrem toho, že pôsobí ako silný antioxidant, má taktiež overené protinádorové a protizápalové účinky. Okrem toho pomáha pri znižovaní cholesterolu v krvi a pôsobí preventívne proti Alzheimerovej chorobe.

 • Zázvor: obsahuje mnoho zdraviu prospešných látok a je všeobecne známy svojimi pozitívnymi účinkami. Napomáhá správnému fungovaniu tráviaceho traktu, pôsobí proti nadúvaniu, pomáhá taktiež pri cukrovke a problémoch s krvným tlakom. Vyplavuje toxické látky z organizmu a funguje ako prírodné analgetikum, napr. pri bolestiach hlavy. Má protizápalové a antibakteriálne vlastnosti, podporuje obranyschopnosť organismu pri vírusových ochorení a chrípke, zmierňuje bolesť v krku. Pôsobí tiež proti stárnutiu buniek.

 • Aloe vera: je známa tiež ako „rastlina prvej pomoci”. Jej prospešné vlastnosti ľudia využívajú už po storočia. Vďaka vysokej koncentrácii vitamínov, minerálov a aminokyselín detoxikuje organizmus, pomáha pri tráviacich problémoch, pri nechutenstve a pálení záhy, ďalej má pozitívne účinky na stav pečene. Je ideálny na prečistenie organizmu od toxických látok. Významne zvyšuje absorpciu vitamínu C.

 • Vitamín В3 (niacín): je nevyhnutné pre zdravé fungovanie nervovej sústavy, srdca a tráviaceho systému. Pomáha udržať normálnu hladinu cukru v krvi a má významný podiel na udržanie zdravej a pružnej pokožky. Vitamín B3 spolu pôsobí pri tvorbe energie v bunkách a bez dostatočného prísunu tohoto vitamínu mozok nemôže správne fungovať. Prispieva ku kvalite koncentrácie pri duševnej činnosti a pomáhá proti úzkostiam, depresii a nervozite.

 

Všetky tieto aktívne látky chránia pokožku pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a regenerujú ju na báze DNA.

Symptómy a použitie

 • posilňujúci účinok na vyčerpaný a oslabený organizmus
 • koncentrovaný zdroj dôležitých vitamínov, aminokyselín, minerálov a živín
 • udržanie zdravej pokožky
 • pôsobí ako silný antioxidant
 • znižovanie cholesterolu v krvi
 • artróza a problémy s kĺbmi
 • protizápalové a antibakteriálne vlastnosti
 • prírodné analgetikum pri bolestiach hlavy, zmierňuje bolesť v krku
 • pomoc pri tráviacich problémoch, nechutenstve a pálení záhy
 • detoxikácia organizmu
 • zdravé fungovanie nervovej sústavy, srdca a tráviaceho systému
 • koncentrácia pri duševnej činnosti, pomoc proti úzkostiam, depresii a nervozite

  

Aplikácia

Žuvať 2-4 žuvačky denne po dobu najmenej dvoch minút. Neprehĺtať. Neodporúča sa podávať deťom, tehotným a dojčiacím ženám.

 

60 tab.

Zatiaľ žiadne recenzie zákazníkov.

Dr. Nona

História firmy „Dr. Nona International Ltd.”

Firma „Dr. Nona International Ltd.” bola založená v Izraeli v roku 1994, na klinike “Lenom” Dr. Nonou Kuchinou, absolventkou Minskej lekárskej univerzity, a jej manželom Michailom Shneersonom. 

Vytvorenie produktov „Dr. Nona”

Vytvorenie produkcie “Dr. Nona” s revolučným objavom BOMK (Bioorganominerálny komplex) je dokumentované vedeckou prácou a skúsenosťami špecialistov v rôznych odboroch medicíny a kozmetológie.

Spoločnosť uskutočnila šesť medzinárodných vedecko – praktických konferencií na tému “Používanie prípravkov “Dr. Nona” v širšej lekárskej praxi”. (Moskva: 1997,1999, 2001, 2008, Kyjev 2003, Tel-Avív 2005). Produkty “Dr. Nona“ dostali súhlas 14-tich popredných výskumných centier, ako je Inštitút krásy, Ústav chirurgie A.W. Wiszniewski RAMV, Vedecké centrum onkológie N.N. Blochina RAMV, Ústredný inštitút traumatológie a ortopédie N.N. Priorov, Ústav detskej hematológie, Ministerstvo zdravotníctva Ruskej federácie, Inštitút neurochirurgie N.N. Burdenko, Inštitút letectva a vesmírnej medicíny a ďalšie. Oficiálne zastúpenie firmy sa otvorilo vo viac než 20 krajinách sveta. Produkty používa viac ako 20 milionóv ľudí.

Dobročinnosť

V roku 1999 firma „Dr. Nona” vytvorila fond pre choré onkologické deti bývalého Sovietskeho zväzu. Deti, sú podporované finančne, ale aj veľkým množstvom produktov “Dr. Nona”. „Bohužiaľ liečba onkologického ochorenia si vyžaduje veľa práce. Jedná sa o využitie agresívnych protirakovinových látok, ktoré majú nežiaduce vedľajšie účinky na telo, a naše produkty sú veľmi potrebné pri rekonvalescencii “- hovorí Dr. Nona Kuchina.

„Produkty, vyvinuté našou spoločnosťou za účelom použitia pri agresívnej liečbe, podstúpili klinické štúdie v mnohých onkologických nemocniciach a odporúča sa používať ich ako pri chemoterapii, aj po ukončení – najmä u detí s akútnou lymfoblastickou leukémiou.

“To umožňuje pacientom rýchlejšie zregenerovať organizmus a tiež znížiť možnosť prechladnutia a získania vírusových ochorení, “- dodáva Dr. Nona.

To je spôsob, akým spoločnosť “Dr. Nona” pomáha chorým deťom v Rusku, v bývalom Sovietskom zväze a východnej Európe, poskytuje komplexnú rehabilitáciu.

K dnešnému dňu túto podporu dostalo viac ako 6000 mladých pacientov.

Vytvorením fondu Pomoci pre onkologicky choré detí a za charitatívnu prácu, dostala Dr. Nona Kuchina ocenenie “Zlatá medaila” ruského fondu Pokoja.