Signup Discount

Kupón 3 eur na Váš prvý nákup!

Zaregistrujte sa a získajte svoj kupón. Kupón môžete použiť na nákup nad 60,- eur.

Zaregistrujte sa tu

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania.

Mycelcaps NEW

Mycelcaps NEW

88,00 €

Mycelcaps má výrazné podporné účinky na imunitný systém. Mycelcaps má vysoký obsah patentovanej zlúčeniny Professional Grade AHCC, získanej z mycélia húb Shiitake (mycélium - podhubie). Japonská huba Shiitake (húževnatec jedlý) má prívlastok "perla medzi hubami", v Ázii je už niekoľko storočí považovaná za vzácnu hubu s vysokou výživnou hodnotou. 

Balenie

redeem
Kúpou tohoto produktu získate 176 vernostných bodov . Váš košík bude celkovo obsahovať 176 bodov ktoré môžu byť zamenené za kupón v hodnote 1,76 € .


Mycelcaps má výrazné podporné účinky na imunitný systém. Mycelcaps má vysoký obsah patentovanej zlúčeniny Professional Grade AHCC, získanej z mycélia húb Shiitake (mycélium - podhubie). Japonská huba Shiitake (húževnatec jedlý) má prívlastok "perla medzi hubami", v Ázii je už niekoľko storočí považovaná za vzácnu hubu s vysokou výživnou hodnotou. 

Hoci oficiálne v európskom registri zdravotných tvrdení neboli doteraz účinky AHCC ® schválené, je táto zlúčenina predmetom rozsiahleho výskumu prebiehajúceho najmä v Japonsku (cca 200 štúdií na 30 univerzitách), na túto tému vyšlo množstvo článkov i odborných publikácií. Vedci skúmajú účinky AHCC ® pri vysokom krvnom tlaku, pri narušenej imunite. Preukazujú význam AHCC ® pre oslabených jedincov, rekonvalescentov a ľudí v strese. Má výrazné stimulačné a regulačné účinky na imunitný systém.

Výrobca inovoval patentovanú látku AHCC a nazval ju "Professional Grade AHCC". Táto nová forma je využívaná profesionálov v nemocniciach v Japonsku a USA.

Viac alfa-glukánov

Oproti predchádzajúcej verzii "Standard Grade AHCC" spočíva inovácia vo vyššej koncentrácii alfa-glukánov (cca o 20-25%). Tieto imunostimulátory pôsobia na povzbudenie celého ochranného systému organizmu.

Vyšší podiel adenozínu

Táto účinná látka sa chová ako signál, ktorý počas infekcie zaisťuje imunitným bunkám presun energie od zvyšku organizmu - čo je zásadný pre efektívne imunitnú reakciu, ktorá je energeticky náročná (hovorí sa o tzv. Sebeckej imunite, kedy adenozín v čase stresu slúži imunitným bunkám ako sebecký signál, ktorým utlmujú zvyšok organizmu).

Zvýšený obsah GI sacharidu

Bol objavený pri vývoji AHCC a patentovaný ako nová látka s fyziologickou aktivitou. Vykazuje účinky zosilňujúce imunitné reakcie, podporuje aktiváciu makrofágov (bunky prirodzenej imunity) a najmä nárast cytokínov (sprostredkovávajú interakciu medzi bunkami, ktoré sa starajú o imunitnej reakcie).

Účinné látky

Obsah účinných látok v jednej kapsule: 200,25 mg aktívnej zlúčeniny AHCC®, mikrokrystalická celulóza (protihrudkujúca látka), rastlinná kapsula Pullulán.

Obsah účinných látok v troch kapsulách: 600,75 mg aktívnej zlúčeniny AHCC®

Aplikácia

1 kapsula 3x denne - ráno, na obed a večer, po jedle zapiť.

Symptómy a použitie

 • má výrazné stimulačné a regulačné účinky na imunitný systém
 • narušerná imunita po užívaní antibiotík
 • stres
 • rekonvalescencia
 • nechutenstvo, zápchy, závraty,
 • bolesti hlavy
 • syndróm stuhnutých ramien
 • nespavosť
 • vysoký krvný tlak
 • ochorenia pečene
 • cukrovka
 • pri vyšších denných dávkach (2 - 6g) má priaznivý vplyv pri nádorových ochoreniach

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

80 caps.

Špecifické odkazy

ean13
167
MPN
167

Zatiaľ žiadne recenzie zákazníkov.

Finclub
 
Finclub spolupracuje s viac ako 2000 lekármi, združených v Lekárskom grémiu Finclubu. Títo odborníci sú garantom zverejňovaných informácií a celého nášho programu starostlivosti o zdravie. Vďaka tejto spolupráci môže firma ponúknuť svojim klientom lekársku poradenskú činnosť, ktorá pôsobí pri každom distribučnom centre, a tiež má svoj vlastný Spravodaj LG s odbornými článkami.
Pre Slovensko sú vyberané produkty, ktoré sú zamerané na konkrétne, špecifické problémy obyvateľov SR a tento výber je vždy prekonzultovaný s našimi poprednými odborníkmi z oblasti medicíny.

Prírodné výživové doplnky, ktoré vám Finclub ponúka, vyrába spoločnosť Hankintatukku Oy so sídlom v Helsinkách. Táto spoločnosť patrí medzi špičku v oblasti výživových doplnkov a zdravej výživy. Je nositeľom Ceny ministerstva priemyslu a obchodu. Jej výrobky sú posudzované v akreditovaných laboratóriách a výsledky sú sledované Národnou radou zdravia Fínska.

Pri svojich výskumoch používa Hankintatukku Oy svetové databanky a najnovšie vedecké poznatky. Tie sú kombinované s osvedčením, tisíc rokov starých postupov prírodnej medicíny.

Vďaka svojej čistote a polárnemu dňu s dlhodobým slnečným svitom, dáva fínska príroda optimálne podmienky pre pestovanie unikátnych liečivých bylín s vysokým obsahom účinných látok. Rastlinné extrakty, suroviny a produkty prechádzajú niekoľkonásobnou kontrolou.

Výrobný proces zodpovedá GMP (Good Manufacturing Practice - prax dobrej výroby). Spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu výroby a najprísnejšie normy určené pre výrobu prípravkov. Samotný výrobok je potom pod drobnohľadom od výberu surovín až po konečný produkt a po celú túto dobu musí spĺňať niekoľkonásobný systém kontroly kvality. Má svoj "rodný list", ktorý ho sprevádza od jeho zrodenia až po expedíciu.

Pestovanie a zber rastlín zodpovedá GAP (Good Agricultural Practice - prax dobrého poľnohospodárstva). Ide o "revolúciu" v pestovaní rastlín, ktoré sú následne určené pre výrobu výživových doplnkov. Náš výrobca Hankintatukku je jednou z mála spoločností v Európe, ktorá GAP spĺňa a túto prevratnú novinku si môže dovoliť na svojich plantážach uplatňovať. Na rozdiel od GMP, ktoré sleduje a zaisťuje kvalitu produktov pri výrobe, GAP sleduje a zabezpečuje kvalitu rastlín, ktoré sú na výrobu výživových doplnkov používané.

Rastlinka je skrátka sledovaná od semienka až po zber, preto máme záruky, že v našich produktoch boli spracované rastliny, ktoré sú:
 • pestované bez použitia pesticídov
 • ručne zbierané v období, kedy majú najviac účinných látok
 • pestované v ekologicky čistých oblastiach bez použitia chémie
 • spracované veľmi šetrne, okamžite po zbere, aby nedošlo k znehodnoteniu

Hankintatukku veľmi úzko spolupracuje s Výskumným poľnohospodárskym ústavom. Zadáva úlohy, ktoré súvisia s možnosťou pestovania a udomácnenia rastlín vo Fínsku. Po niekoľkých rokoch systematického výskumu tento poľnohospodársky ústav učí farmárov, ako rastliny pestovať a ako sa o ne starať, aby spĺňali tie najvyššie nároky na kvalitu.