Signup Discount

Kupón 3 eur na Váš prvý nákup!

Zaregistrujte sa a získajte svoj kupón. Kupón môžete použiť na nákup nad 60,- eur.

Zaregistrujte sa tu

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania.

Program Clean Inside - očista čriev

Program Clean Inside - očista čriev

89,00 €

Detoxikačný Program Clean Inside pozostáva z troch krokov (zložiek). Jednotlivé zložky programu si môžete zaobstarať aj samostatne avšak iba spoločná kombinácia jednotlivých krokov napomáha kompletnej a dokonalej detoxikácii a očiste čriev. Doplnkom k tomuto programu môže byť detoxikačný Program Toxi Clean - detoxikácia tela.

redeem
Kúpou tohoto produktu získate 178 vernostných bodov . Váš košík bude celkovo obsahovať 178 bodov ktoré môžu byť zamenené za kupón v hodnote 1,78 € .


Nadišiel čas urobiť niečo pre svoje zdravie

  • Trápi Vás často vyčerpanosť?
  • Z času na čas Vás prenasledujú zažívacie ťažkosti?
  • Trápia Vás vyrážky a alergie?
  • Chceli by ste schudnúť, ale ani jedna diéta nebola dlhodobo účinná?

 

V dnešných časoch sa do nášho organizmu dostáva veľké množstvo toxických látok, ktoré sa počas rokov v tele zhromažďujú. Výnimkou nie je ani náš črevný trakt, ktorý je hlavným motorom nášho tela a imunitného systému. Tu sa ukladá veľké množstvo toxických usadenín.

Toxické usadeniny uložené v črevnom trakte narušujú črevnú mikroflóru, zabraňujú vstrebávaniu potravy, znižujú účinnosť a využitie zjedenej stravy, čo vyvoláva množstvo nepríjemností, bolestí a ochorení s rôznymi komplikáciami. Náš črevný trakt dokáže vykonávať svoju komplexnú činnosť len vtedy, keď ho z času na čas očistíme od toxických usadenín, čo je možné len správne uskutočnenou detoxikáciou.

Na to poskytujú vynikajúcu možnosť programy NaturalSwiss, ktoré sú založené na prírodnej báze. Programy NaturalSwiss sú účinné prípravky očistu čriev a na detoxikáciu organizmu.

Kompletná očistná kúra s detoxikačnými programami NaturalSwiss

Detoxikačné programy NaturalSwiss boli vyvinuté vo Švajčiarsku. Odborníci zostavili zloženie detoxikačných programov NaturalSwiss na vedeckej báze s použitím najnovších výskumných výsledkov na kompletnú detoxikáciu celého tela. Programy NaturalSwiss určené na očistu čriev a kompletnú detoxikáciu už od samého počiatku získali ocenenie ako najlepšia očista čriev. Žiadnym iným dostupným prípravkom nie je možná taká úplná, kompletná očista čriev, čo potvrdzuje aj vysoké množstvo doteraz predaného produktu. Detoxikačný program NaturalSwiss obsahuje zložky výhradne na prírodnej báze. Môžu ho užívať vegetariáni a aj chorí na cukrovku! Pomocou týchto detoxikačných programov je očista čriev jednoduchá a ohľaduplná.

Program Clean Inside - očista čriev

Detoxikačný Program Clean Inside pozostáva z troch krokov (zložiek). Jednotlivé zložky programu si môžete zaobstarať aj samostatne avšak iba spoločná kombinácia jednotlivých krokov napomáha kompletnej a dokonalej detoxikácii a očiste čriev. Doplnkom k tomuto programu môže byť detoxikačný Program Toxi Clean - detoxikácia tela.

1. krok: Antiparazitná Kapsula Parasic

Antiparazitná Kapsula Parasic očistí organizmus od parazitov, vrátane celého tráviaceho systému. Obsahuje také liečivé byliny, ktoré odstránia nielen parazity, ale aj ich larvy. Ďalej veľmi účinne detoxikuje pečeň. Správne fungovanie pečene je veľmi dôležité pre podporu funkcií imunitného systému. Antiparazitná Kapsula Parasic, i keď je vysoko účinná, je zároveň veľmi ohľaduplná a nezaťažuje organizmus.

2. krok: Vláknina Clean Inside

Vláknina Clean Inside je vlákninový prípravok, ktorý obsahuje prírodnú potravinovú vlákninu. Vláknina Clean Inside prirodzenou cestou bezbolestne a bez iritácie očistí črevný trakt od toxických usadenín. Po užití Vlákniny Clean Inside, zapitej dostatočným množstvom vody, sa v tráviacom trakte vytvorí gélová masa, ktorá dokáže absorbovať toxické látky, „poupratuje“ toxické usadeniny zo stien čriev a pomôže pri ich odstránení.

3. krok: Čaj Slim Tea

Čaj Slim Tea je zložený z bylinnej zmesi, ktorá má jemný a mierne preháňajúci účinok, čím podporuje proces detoxikácie organizmu. Neobsahuje kofeín ani teín a vďaka svojmu prirodzenému upokojujúcemu účinku podporuje pokojný spánok. Odporúča sa piť večer.

Návod na užívanie

Jedno balenie Programu Clean Inside je určené na 30 dní. V prípade, že program aplikujete prvý krát, odporúčame Vám 90 dňové užívanie, nakoľko telo potrebuje viacej času na vyplavenie všetkých toxínov, ktoré sa v ňom za život nazhromaždili. V budúcnosti potom postačuje kúru zopakovať 1 x za rok počas 30 dní.

Vhodné doplniť produktom Program Toxi Clean.

Kompletný prehľadný návod na užívanie si stiahnete v table Prílohy.

CI

Stiahnuť ▼

Zatiaľ žiadne recenzie zákazníkov.

NaturalSwiss

NaturalSwiss je spoločnosť so širokými skúsenosťami v oblasti detoxikácie a očisty organizmu. Od svojho vzniku v roku 2006 sa stala s množstvom medzinárodných ocenení medzinárodne uznávanou značkou, so zastúpením v 13 krajinách. Programy Clean Inside® a ToxiClean® užívalo už viac ako milión spotrebiteľov po celom svete. Spoločnosť spolupracuje s viacerými lekármi a špecialistami a publikuje vysoko hodnotené odborné články. Produkty NaturalSwiss sú vyrobené z prírodných zložiek sú schválené úradom verejného zdravotníctva GMP. Vysoko účinné prípravky pomáhajú pri udržaní Vášho zdravia.

Odborné zázemie

MuDr. Csaba Podlupszki

Študoval na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, kde v roku 1997 úspešne promoval. Svoje znalosti si v roku 2000  doplnil o I.kvalifikačnú atestáciu v odbore interná medicína a neskôr v roku 2004 o II.kvalifikačnú atestáciu v odbore gastroenterológia. Pracuje ako odborný lekár v gastroenterologickej ambulancii. Produkty spoločnosti NaturalSwiss sám používa a odporúča ich aj svojim pacientom.

Dr. Barbara Márkus

Liečiteľka, psychoterapeutka, inštruktorka. Venuje sa výskumu patogénov, mapovaniu biochemických systémov organizmu, prírodným liečebným metódam. Vo svojej ambulancii skúma aj ochorenia a patogény pokožky hlavy a tváre. Vyučuje alternatívnu medicínu a liečebné metódy na Univerzite Savaria v Sombathelyi, vysunutom pracovisku Univerzity Lóránda Eötvösa.

Gotthard Annamária

Zdravotná herbalistka, školiteľ - dietetik, spisovateľka a zanietená podporovateľka prírodného zdravia. Je držiteľkou diplomu z fytoterapie (prírodného liečiteľstva) získaného na univerzite Britain’s College of Phytotherapy.

Poslanie

"Si tým, čo zješ" - Hippokrates.

V našej modernej spoločnosti veľmi ľahko zabúdame na to, že sme neoddeliteľnou súčasťou prírody a náš organizmus je súčasťou komplexného živého systému, ktorý nás dokáže podporovať a vyživovať. Keď sme zdraví, znamená to, že sa náš organizmus úspešne prispôsobil nášmu životnému štýlu a životnému prostrediu. Vtedy sme v harmónii s rytmom prírody a v rovnováhe sami so sebou. Avšak keď sme chorí – cítime sa zle. Naše telo nám posiela signál, že organizmus má narušenú rovnováhu, preto nedokáže držať krok s prírodnými cyklami. Bylinková očista pomáha organizmu zotaviť sa a umožňuje mu získať späť jeho rovnováhu. Jej pomocou a zmenou stravovacích návykov môže naše telo začať vylučovať nahromadené toxické usadeniny.