Signup Discount

Kupón 3 eur na Váš prvý nákup!

Zaregistrujte sa a získajte svoj kupón. Kupón môžete použiť na nákup nad 60,- eur.

Zaregistrujte sa tu

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania.

Reuma Gél

Reuma Gél

11,33 €

Reuma Gél prináša okamžitú úľavu pri únave, bolesti nôh, kĺbov a šliach. Prekrvuje svalstvo pred športom, napomáha prevencii úrazov a nárastu výkonu. Je vhodný pri bolestiach chrbtice a krížovej oblasti. Má príjemný, chladivý efekt.

redeem
Kúpou tohoto produktu získate 22 vernostných bodov . Váš košík bude celkovo obsahovať 22 bodov ktoré môžu byť zamenené za kupón v hodnote 0,22 € .


Reuma Gél je najobľúbenejším produktom značky Volcano-Medi. Od uvedenia na trh pred vyše 10 rokmi sa ho predalo vyše 1 milión kusov a to bez jedinej mediálnej kampane!

Základné vlastnosti

  • okamžitá úľava pri únave, bolesti nôh, kĺbov a šliach
  • prekrvenie svalstva pred športom
  • napomáha prevencii úrazov a nárastu výkonu
  • pri bolestiach chrbtice a krížovej oblasti
  • má príjemný, chladivý efekt

Je balený v dóze s praktickým dávkovačom. Teší sa záujmu aj u športovcov po namáhavých výkonoch.

Zloženie

Agua, Alcohol Denat, Paraffinum Liquidum,PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,Menthol, Helianthus, Annuus, Seed Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Camphor, Rosmarinus Officinalis Flower Oil, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Linalool, Limonene

300g

Zatiaľ žiadne recenzie zákazníkov.

Volcano MEDI
 
Slovenská spoločnosť Volcano MEDI​ pôsobí na trhu už od roku 1997. Zaoberá sa výrobou a priamym predajom vlastných výrobkov. Zákazníkmi sú nielen koneční spotrebitelia, ale aj obchody, veľkoobchody, lekárne a pod.
 
Najobľúbenejším produktom je Reuma Gél. Od uvedenia na trh pred skoro 20 rokmi, sa ho predalo vyše 1 milióna kusov bez jedinej mediálnej kampane. Tento produkt bol pôvodne vyvinutý na úľavu od bolesti kĺbov, svalov, šliach a reumatických tažkostí. Časom najmä športovci na základe osobnej skúsenosti začali prichádzať na to, že uľavuje nielen od bolesti, ale pomáha pri hojení a hlavne urýchľuje regeneráciu. Vďaka tejto jeho vlastnosti a farmaceutickej kvalite si získal a neustále zvyšuje svoju veľkú popularitu.