Signup Discount

Kupón 3 eur na Váš prvý nákup!

Zaregistrujte sa a získajte svoj kupón. Kupón môžete použiť na nákup nad 60,- eur.

Zaregistrujte sa tu

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania.

Symbiotix - Probiotix Max® a Prebiotix Ultra®

Symbiotix - Probiotix Max® a Prebiotix Ultra®

49,00 €

Doplnok stravy Symbiotix je 30 dňový set švajčiarskych probiotík a prebiotík, spolu účinne pôsobiacich pri problémoch s trávením, ťažkostiach sprevádzaných nadúvaním, kŕčmi v bruchu, hnačkou alebo zápchou. 

redeem
Kúpou tohoto produktu získate 98 vernostných bodov . Váš košík bude celkovo obsahovať 98 bodov ktoré môžu byť zamenené za kupón v hodnote 0,98 € .


Stop problémom s trávením! Symbiotix je cenovo zvýhodnený 30 dňový set vysokokvalitných švajčiarskych probiotík a prebiotík, spolu účinne pôsobiacich pri problémoch s trávením, ťažkostiach sprevádzaných nadúvaním, kŕčmi v bruchu, hnačkou alebo zápchou. Posilňujú imunitný systém a pomáhajú pri pretrvávajúcej únave, skleslosti a vyčerpanosti.

Zvýhodnený set dvoch produktov

Probiotiká Swiss Probiotix Max® sú vysoko účinný, lyofiizovaný, profesionálne vyvinutý probiotický doplnok, rozpustný v črevách, vo vegetariánskych kapsuliach. Obsahuje 12 účinných kmeňov baktérií s minimálne 25 miliardami buniek v jednej kapsuli. Vďaka svojmu zloženiu zabezpečuje rovnovážnu zmes dôležitých druhov črevných baktérií. V kapsulách odolných voči žalúdočným kyselinám. V najvyššej Natural Swiss kvalite. 

Prebiotiká Swiss Prebiotix Ultra® sú prebiotický prípravok s komplexným zložením a zdrojom oligosacharidov. Obsahujú zložky čisto rastlinného pôvodu, nevyhnutné pre zdravú črevnú flóru a podporu účinku probiotík. V najvyššej Natural Swiss kvalite.

Probiotiká Swiss Probiotix Max®

Komplexné, široko spektrálne zloženie 12 starostlivo vyberaných probiotických kmeňov s 25 miliárd živej flóry v 1 kapsule. Mimoriadne životaschopná živá kultúra sušená chladom. Neobsahuje mlieko, soľ, kvasnice, pšenicu, škrob, obilniny, sóju, mlieko, vajcia, konzervačné látky ani farbivá.

Lactobacillus Acidophilus - podporuje trávenie, zlepšuje vstrebávanie vitamínov skupiny B, posilňuje imunitný systém, a tiež znižuje častosť výskytu kožných problémov. Urýchľuje liečbu zápalových ochorení tráviaceho traktu, zároveň zabraňuje množeniu patogénov žijúcich v črevách. Prispieva k odstráneniu chronickej zápchy.

Lactobacillus Casei - zmierňuje tráviace ťažkosti, používa sa pri liečbe hnačky spôsobenej užívaním antibiotík. Zvyšuje  účinnosť diéty na chudnutie, podporuje činnosť imunitného systému, pomáha napraviť a udržať rovnováhu črevnej flóry.

Lactobacillus lactis - posilňuje imunitný systém, prispieva k napraveniu trávenia, zabraňuje rozmnoženiu patogénov v črevnom systéme. Môže sa úspešne použiť pri liečbe niektorých črevných a kožných ochorení, na odstránenie hnačky spôsobenej antibiotickou liečbou, infekcie Candida, atopického ekzému a zápalov (predovšetkým zápal hrubého čreva).

Lactobacillus paracasei - znižuje hromadenie tukov, chráni sliznicu čriev, lieči chronickú hnačku, môže zmierniť príznaky alergie, a tiež reguluje krvný tlak a hladinu cholesterolu v krvi.

Lactobacillus plantarum - vhodná na odstránenie chronickej zápchy a na regeneráciu pečene. Zabraňuje hromadeniu tukov, čím prispieva k zachovaniu ideálnej telesnej hmotnosti. Chráni sliznicu čriev, urýchľuje liečbu zápalových ochorení, zabraňuje rozmnožovaniu patogénnych baktérií v črevnej flóre, posilňuje imunitný systém.

Lactobacillus rhamnosus - má aktívny protizápalový účinok. Zmierňuje príznaky hnačky, podporuje zdravie žalúdka a steny čriev, prispieva k prevencii vzniku ich ochorení. Stimuluje imunitný systém, zohráva úlohu pri zmiernení zápalov tráviaceho traktu a ekzému. Môže zmierniť aj depresiu a stres.

Bifidobacterium breve - produkuje prirodzené antibiotiká, čím zabraňuje rozmnožovaniu patogénnych mikroorganizmov, medzi nimi aj E. coli a Candida albicans. Pomáha zbaviť sa zápchy a nadúvania, je účinným liekom aj proti hnačke. Zlepšuje trávenie, chráni hrubé črevo, zvyšuje činnosť imunitného systému.

Bifidobacterium longum - jedna z najúčinnejších baktérií proti zápche, ktorá zároveň zabezpečuje aj ochranu hrubého čreva. Zabraňuje usadeniu škodlivých baktérií, a tým aj ich rozmnoženiu v črevnom trakte. Chráni pečeň, zlepšuje účinnosť imunitného systému, reguluje hladinu cholesterolu.

Enterococcus faecium - mimoriadne účinná baktéria na liečbu hnačky vyvolanej antibiotickou liečbou. Zmierňuje príznaky syndrómu dráždivého čreva, znižuje hladinu škodlivého LDL cholesterolu v krvi, a tiež podporuje činnosť imunitného systému.

Streptococcus thermophilus - zmierňuje príznaky intolerancie laktózy, má protizápalový a imunostimulačný účinok. Zmierňuje hnačku po antibiotickej liečbe, nakoľko podporuje rozmnožovanie baktérií, ktoré tvoria črevnú flóru.

Bifidobacterium lactis - jedno z najrozšírenejších probiotík tvoriacich črevnú flóru. Je účinné proti zápche, ale úspešne sa aplikuje aj pri infekcii baktériou Helicobacter pylori. Zmierňuje nadúvanie, kŕčovité bolesti brucha a poruchy činnosti čriev.

Aplikácia Probiotiká Swiss Probiotix Max®

Užívajte 2 kapsuly večer pred spaním ako výživový doplnok na lačno. Množstvo Swiss Probiotix Max sa môže zvyšovať podľa potrieb jednotlivca. Ak na trávenie dostatočne neúčinkujú denne 2 kapsuly, je možné dennú dávku zvýšiť na 3-4 kapsuly. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. 

Užívanie doplnkov výživy nenahradzuje pestrú zdravú stravu a pravidelný pohyb. Neužívajte tento produkt, pokiaľ ste alergický alebo citlivý na niektorú z jeho zložiek. Neodporúča sa jeho užívanie deťom mladším ako 12 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Pokiaľ trpíte akýmkoľvek druhom ochorenia, alebo alergie, ktoré vyžadujú lekársku pomoc, poraďte sa so svojím ošetrujúcim lekárom skôr, ako začnete užívať tento prípravok.  

Účinné zložky Prebiotiká Swiss Prebiotix Ultra®

Resist Aid® - obsahuje rastlinné vlákniny z kôry smrekovca, vyťažené šetrným spôsobom tak, aby zachovali všetky blahodarné vlastnosti. Hlavnou účinnou látkou je polysacharid Arabinogalaktan, ktorý sa vo veľkom množstve nachádza napríklad aj v Echinacea Purpurea (echinacea purpurová). Je prirodzeným posilňovačom imunitného systému. Výskumy potvrdzujú, že pri jeho užívaní sa zvyšuje množstvo celkových bielych krviniek a zlepšuje sa imunitná odpoveď. Arabinogalaktan, ktorý sa nachádza v Resist Aid®, sa počas fermentácie rozloží v čreve na galakto-oligosacharid a fructo-oligosacharid, ktoré sa takto stanú potravou pre baktérie tvoriace črevnú flóru. Resist Aid® obsahuje aj prirodzené polyfenoly, flavonoidy – presnejšie kvercetín a taxifolín - pomáhajúce prekonávať oxidatívny stres. Blahodarný účinok flavonoidov je všeobecne známy. Popri protizápalovom účinku a schopnosti stimulovať imunitný systém pomáhajú aj pri viazaní voľných radikálov nachádzajúcich sa v organizme a pri zmiernení škodlivých oxidatívnych procesov. Flavonoidy spolu s inými antioxidantmi, môžu zvyšovať fyziologické účinky napríklad vitamínov E a C, nakoľko ich synergizujú. Pri srdcovocievnych ochoreniach sa môžu používať ako prevencia. 

Inulín - je všeobecne známym a uznávaným prebiotikom. Tento vo vode rozpustný polysacharid s mierne sladkou chuťou sa počas fermentácie rozkladá na frukto-oligosacharidy (FOS), čím zabezpečuje optimálnu potravu pre baktérie tvoriace črevnú flóru. Má pozitívny vplyv na hladinu cukru v krvi a preto sa používa aj v prípravkoch určených pre diabetikov. 

1,3-β-glukán a 1,6-β-glukán - polysacharidy glukány sú dlhé reťazce pozostávajúce z molekúl glukózy. Niektoré nachádzame v prírode vo veľkom množstve v bunkových stenách niektorých rias a obilnín (jačmeň, ovos).  Znižujú hladinu LDL (Low Densitiy Lipoprotein) “zlého “ cholesterolu, po chirurgických zákrokoch pomáhajú predchádzať vzniku infekcií, posilňujú imunitný systém, pomáhajú v boji proti rakovine. Ich vplyv je pozitívny aj na trávenie - zmierňujú ťažkosti sprevádzané bolesťami, nadúvaním a zvýšenou plynatosťou u pacientov trpiacich IBS. 1,3- β-glukán a 1,6- β-glukán sa počas svojej fermentácie štiepia na gluko-oligosacharidy. Tieto cukry s dlhým reťazcom zužitkujú baktérie tvoriace črevnú flóru veľmi ľahko, k živinám sa dostanú  aj bunky stien čriev.

Všetky zložky sú prírodné, bez GMO a sú rastlinného pôvodu, čiže sú vegánske a môžu ho užívať aj deti po dovŕšení jedného roku veku. Polysacharidy nachádzajúce sa v produkte nezvýšia hladinu cukru v krvi, preto je ideálny aj pre diabetikov. Žiadna zo zložiek nemá známe vedľajšie účinky. 

Aplikácia Prebiotiká Swiss Prebiotix Ultra®

  • Ráno pred jedlom užite 1 prebiotickú žuvaciu tabletu.
  • Počas dňa pred jedlom užite 1 prebiotickú žuvaciu tabletu, alebo ráno užite 2 tablety.
  • Večer red jedlom užite 1 prebiotickú žuvaciu tabletu.

 

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. 

Užívanie prebiotík nemá žiadne škodlivé vedľajšie účinky, preto nie sú žiadne kontraindikácie ani na ich pravidelné užívanie. Užívanie Prebiotík Swiss Prebiotix Ultra® odporúčame do zmiznutia existujúcich príznakov, avšak pre dosiahnutie vhodného účinku sa odporúča aspoň 3 mesačná kúra.

Užívanie doplnkov výživy nenahradzuje pestrú zdravú stravu a pravidelný pohyb. Neužívajte tento produkt, pokiaľ ste alergický alebo citlivý na niektorú z jeho zložiek.  Pokiaľ trpíte akýmkoľvek druhom ochorenia, alebo alergie, ktoré vyžadujú lekársku pomoc, poraďte sa so svojím ošetrujúcim lekárom skôr, ako začnete užívať tento prípravok. 

Skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí, na suchom a chladnom mieste.

90 + 60 caps.

Zatiaľ žiadne recenzie zákazníkov.

NaturalSwiss

NaturalSwiss je spoločnosť so širokými skúsenosťami v oblasti detoxikácie a očisty organizmu. Od svojho vzniku v roku 2006 sa stala s množstvom medzinárodných ocenení medzinárodne uznávanou značkou, so zastúpením v 13 krajinách. Programy Clean Inside® a ToxiClean® užívalo už viac ako milión spotrebiteľov po celom svete. Spoločnosť spolupracuje s viacerými lekármi a špecialistami a publikuje vysoko hodnotené odborné články. Produkty NaturalSwiss sú vyrobené z prírodných zložiek sú schválené úradom verejného zdravotníctva GMP. Vysoko účinné prípravky pomáhajú pri udržaní Vášho zdravia.

Odborné zázemie

MuDr. Csaba Podlupszki

Študoval na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, kde v roku 1997 úspešne promoval. Svoje znalosti si v roku 2000  doplnil o I.kvalifikačnú atestáciu v odbore interná medicína a neskôr v roku 2004 o II.kvalifikačnú atestáciu v odbore gastroenterológia. Pracuje ako odborný lekár v gastroenterologickej ambulancii. Produkty spoločnosti NaturalSwiss sám používa a odporúča ich aj svojim pacientom.

Dr. Barbara Márkus

Liečiteľka, psychoterapeutka, inštruktorka. Venuje sa výskumu patogénov, mapovaniu biochemických systémov organizmu, prírodným liečebným metódam. Vo svojej ambulancii skúma aj ochorenia a patogény pokožky hlavy a tváre. Vyučuje alternatívnu medicínu a liečebné metódy na Univerzite Savaria v Sombathelyi, vysunutom pracovisku Univerzity Lóránda Eötvösa.

Gotthard Annamária

Zdravotná herbalistka, školiteľ - dietetik, spisovateľka a zanietená podporovateľka prírodného zdravia. Je držiteľkou diplomu z fytoterapie (prírodného liečiteľstva) získaného na univerzite Britain’s College of Phytotherapy.

Poslanie

"Si tým, čo zješ" - Hippokrates.

V našej modernej spoločnosti veľmi ľahko zabúdame na to, že sme neoddeliteľnou súčasťou prírody a náš organizmus je súčasťou komplexného živého systému, ktorý nás dokáže podporovať a vyživovať. Keď sme zdraví, znamená to, že sa náš organizmus úspešne prispôsobil nášmu životnému štýlu a životnému prostrediu. Vtedy sme v harmónii s rytmom prírody a v rovnováhe sami so sebou. Avšak keď sme chorí – cítime sa zle. Naše telo nám posiela signál, že organizmus má narušenú rovnováhu, preto nedokáže držať krok s prírodnými cyklami. Bylinková očista pomáha organizmu zotaviť sa a umožňuje mu získať späť jeho rovnováhu. Jej pomocou a zmenou stravovacích návykov môže naše telo začať vylučovať nahromadené toxické usadeniny.