Signup Discount

Kupón 3 eur na Váš prvý nákup!

Zaregistrujte sa a získajte svoj kupón. Kupón môžete použiť na nákup nad 60,- eur.

Zaregistrujte sa tu

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania.

Vláknina Clean Inside

Vláknina Clean Inside

33,00 €

Doplnok stravy Vláknina Clean Inside pomáha pri očiste organizmu a pri obnovení rovnováhy črevnej mikroflóry.

redeem
Kúpou tohoto produktu získate 66 vernostných bodov . Váš košík bude celkovo obsahovať 66 bodov ktoré môžu byť zamenené za kupón v hodnote 0,66 € .


Vláknina Clean Inside je potravinová vlákninová zmes takého druhu, aký ľudský organizmus potrebuje. V dnešných časoch väčšina ľudí konzumuje stravu chudobnú na vlákniny. V dôsledku toho sa toxické usadeniny uložené na stenách čriev nedokážu vylúčiť z organizmu, čím zabraňujú úplnému vstrebávaniu živín a zároveň narušujú rovnováhu črevnej mikroflóry. Narušením rovnováhy črevnej mikroflóry sa premnožia škodlivé baktérie a parazity, čo bezprostredne nepriaznivo ovplyvňuje fungovanie najdôležitejších orgánov a sústavne oslabuje imunitný systém. Vláknina Clean Inside odbúrava toxické usadeniny, pomáha pri ich odstránení z organizmu a pri obnovení rovnováhy črevnej mikroflóry. Okrem toho príjem dostatočného množstva potravinovej vlákniny vyvoláva pozitívne fyziologické účinky. Vlákninová zmes Clean Inside zabezpečuje pre organizmus dospelého človeka odporúčanú potrebnú dennú dávku vlákniny, čo je 12 gramov vlákniny. Obnovuje správne vyprázdňovanie stolice, ďalej odstraňuje poruchy trávenia a s ňou súvisiace nepríjemnosti.

Účinné zložky

Aminokyseliny (fenylalanín, serín, glycín, arginín, alanín), antioxidačné (quercetinglycosid, phloretinglycosid, kyselina chlorogénová, epikatechín), minerálne látky (vápnik, fosfor, draslík, bór, zinok, mangán, fluór, jód, selén, sodík, chlór, meď, chróm, glukóza, vanád, železo), bioflavonoidy (glykozid, hepta-mothoxiflavonid, naringin, apigenin, pininen, limonén), cukor, bielkoviny, esenciálne oleje (trans, alfa-Fenchel), inulín, omega-3 mastné kyseliny, pektín, prebiotiká (fruktoglikosacharidy), probiotiká (lactobacillus, bifidobaktérie), vitamíny (A, B1, B2, B3, B9, B12, C, E), mastný olej, iné účinné látky (antracén, amyláza, celuláza, proteázy). Príjemnú, jemnú chuť vlákniny Clean Inside dodáva fruktóza a prírodná banánová aróma.

 • Vláknina Psyllium - (Psyllium) V súčasnosti najpopulárnejšia vláknina. Účinné látky skorocelu majú mimoriadne dobré účinky na funkcie pečene. Užívanie vlákniny psyllium je účinnou pomocou pri hnačkách, pálení žalúdka, proti kašľu, ďalej vďaka účinku na čistenie krvi zlepšuje celkový pocit pohody.
 • Jablčná vláknina - Jemne sušená a mletá vláknina, bohatá na flavonoidy, polyfenoly, enzýmy, minerálne látky a vitamíny. Má priaznivý účinok na žalúdok a produkciu žlče, taktiež na črevný trakt (peristaltika, očista čriev, detoxikácia) a na rovnováhu črevnej mikroflóry.
 • Ľan - (Linum Usitatissimum) Hlavné účinné látky ľanu siateho zmierňujú príznaky ochorení čriev, žalúdka a cukrovky. Ľanové semeno (Lini semen) sa zaleje vlažnou vodou, čím sa vytvorí ľanový sliz, ktorý je účinný na problémy s črevami a žalúdkom. Po vylisovaní ľanového oleja zostane zvyšková hmota, ktorá má vynikajúce účinky proti zápalom.
 • Prášková aróma z banánu
 • Inulín - Inulín je komplexný sacharid, ktorý sa nachádza v mnohých rastlinách. Nestráviteľná, vo vode rozpustná vláknina. Má probiotické vlastnosti a priaznivý vplyv na črevnú mikroflóru.
 • Pomarančový prášok - (Citrus Sinensis) Pomaranč obsahuje flavonoidy, vitamíny a antioxidanty. Vzhľadom na množstvo jeho účinných látok má protizápalové a antibiotické účinky.
 • Pomarančová vláknina - Pomarančová vláknina má priaznivý vplyv na trávenie, účinne čistí črevá a prispieva k udržaniu rovnováhy črevnej mikroflóry.
 • Múka z jadra fenikla - (Foeniculum Vulgare) Fenikel je korenie a liečivá rastlina zároveň. V lekárstve sa jeho účinky využívajú proti kašľu, kŕčom, nadúvaniu a na zlepšenie chuti do jedla. Môže byť nápomocný aj pri liečbe niektorých gynekologických problémov.
 • Aloe vera - (Aloe Vera) Biogénne stimulátory nachádzajúce sa v aloe vera zvyšujú odolnosť organizmu a schopnosť regenerácie. Dôležitú úlohu zohráva aloe pri liečbe žalúdočných vredov a vredov dvanástnika (ulcus ventriculi et duodeni), ďalej pri zápale hrubého čreva (colitis). Zvyšuje chuť do jedla a celkový pocit pohody.
 • Prášok z kombuchy - Pravidelné užívanie kombuchy má veľké množstvo priaznivých účinkov. Medzi inými pomáha pri zachovaní vitality organizmu, alkalizuje telo, detoxikuje pečeň, zrýchľuje látkovú výmenu, zlepšuje trávenie, pomáha pri obnove spojivového tkaniva, znižuje bolesť hlavy, podporuje trávenie, uľahčuje pri zápche. Podľa Americkej protirakovinovej spoločnosti kombucha zohráva účinnú úlohu v prevencií mnohých ochorení, vrátane plešatosti, nespavosti, tráviacich ťažkostí, ochorení kĺbov, chronickej únavy, sklerózy multiplex.
 • Prášok z kurkumy - (Curcuma longa) Táto rastlina je v tradičnej indickej medicíne známa už tisíce rokov. Používa sa ako stimulant trávenia, pri rôznych horúčkovitých ochoreniach, infekciách, ochoreniach kĺbov a pečene. Je známa i v čínskej medicíne. Číňania kurkumu využívali na zlepšenie krvného obehu, zabraňuje totiž vzniku krvných zrazenín, čím znižuje možnosť výskytu trombózy. Ďalej ju používali na zmiernenie krvácania a na liečbu menštruačných ťažkostí.
 • Prášok z huby Reishi - Leskokôrovku obyčajnú (Ganoderma lucidum) poznajú a používajú v Číne už vyše 2000 rokov. Odjakživa ju sprevádzal veľký rešpekt a úcta. Využíva sa vo forme kúry na zlepšenie zdravotného stavu a imunitného systému.
 • Múka z jadier grepu - (Citrus Paradisi) Jedinečné zloženie výťažku z jadier grepu má silné protihnilobné účinky. Niekoľko výskumných tímov nezávisle na sebe skúmalo tieto účinky grepových jadier na baktériách, hubách, vírusoch a parazitoch. Priaznivý účinok jadier grepu na organizmus dokázali mnohé laboratórne testy. Je vynikajúcim pomocníkom pri liečbe mnohých žalúdočných ochorení.
 • Mletý koreň sladkého drievka - (Glycyrrhiza glabra) Odporúča sa na liečbu ochorení močového mechúra, chorôb obličiek a žalúdočných vredov, a to kvôli jeho účinkom, ako sú: rozpúšťanie hlienov, stimulácia trávenia, čistenie krvi, diuretické a protizápalové účinky. Účinná pomoc pri vredoch, artritíde, vírusovej infekcii herpes, zápale a cirhóze pečene, ale rovnako vyniká pri zmierňovaní príznakov niektorých ochorení dýchacích ciest.
 • Papája ovocná múka - (Carica papaya) Konzumácia papáje môže priniesť úľavu pre plný žalúdok, nakoľko listy, šťava aj ovocie obsahujú enzýmy, ktoré napomáhajú proces trávenia. Účinne sa dá použiť aj pri liečbe žalúdočných vredov.
 • Aníz - (Pimpinella anisum) Liečivá rastlina, ktorá podporuje trávenie, pomáha pri odkašlávaní, vynikajúco pôsobí proti nadúvaniu a znižuje plynatosť. Má cielené účinky pri niektorých gynekologických ochoreniach a ochoreniach mužských pohlavných orgánov.
 • Riasa Spirulina Bio - Riasa Spirulina vo veľkom množstve obsahuje živiny potrebné pre ľudský organizmus. Má významný obsah beta-karoténu, vitamínu B, vitamínu E a kyseliny listovej. Vo veľkom množstve sa v nej nachádza draslík, vápnik, horčík, selén, zinok a železo. Obsahuje tiež omega 3-mastné kyseliny, ktoré pomáhajú v prevencii artériosklerózy a kardiovaskulárnych ochorení. Spirulina má priaznivé účinky na fungovanie pečene, zlepšuje prívod kyslíka do buniek, ďalej má antioxidačné účinky a posilňuje imunitu.
 • Jablkový pektín - Jablkový pektín je vo vode rozpustná vláknina. Zmiešaním s vodou sa stáva gélovitým. Jablkový pektín má priaznivé účinky na trávenie, účinne čistí črevá a prispieva k uchovaniu rovnováhy črevnej mikroflóry. Účinne znižuje cholesterol v krvi. Na základe výskumov sa zistilo, že jablkový pektín má priaznivý vplyv na žalúdočné vredy a zápal hrubého čreva. Jablkový pektín je účinná pomoc aj pri odstránení toxínov a ťažkých kovov z organizmu.
 • Stevia - (Stevia rebaudiana) Sladidlo na prírodnej báze. Známy je aj jej prospešný účinok na metabolizmus rastlinného cukru a pečene, ďalej má protizápalový účinok a napomáha aj pri trávení. Má vysoký obsah vitamínu C a A, z minerálnych látok je významný jeho obsah zinku, železa a horčíka. Stevia je vhodná aj pre diabetikov. 

  

Princíp činnosti

Princíp činnosti vlákniny Clean Inside zabezpečuje jej hlavná zložka - psyllium, ktorá má extrémne vysokú schopnosť napučiť sa. Takto dokáže naviazať a vstrebať tekutiny - niekoľkonásobok svojej váhy, čím výrazne narastie objem spotrebovanej vlákniny v črevnom trakte. Táto schopnosť vlákniny pomáha pri tom, aby sa črevný trakt očistil ohľaduplným spôsobom, pričom črevný trakt prinúti k intenzívnejšiemu pohybu.

Pektín vďaka svojej želírovacej schopnosti zabezpečí šmykľavosť vlákninovej zmesi, čo pomáha bezpečne a bezbolestne odstrániť odpadové látky. Tak sa môžu odpadové látky ľahšie odstrániť z organizmu a živiny sa v črevnom trakte znova môžu vstrebávať.

Návod na užívanie

Vlákninovú zmes Clean Inside užite vždy ráno, nalačno.
Ak vlákninu užívate vrámci Programu Clean Inside, užite ju 15-20 minút po užití antiparazitnej kapsuly Parasic.

Zakaždým po užití vlákninovej zmesi vypite 1 pohár (cca 2,5 dl) neperlivej tekutiny.

1-5. deň: Rozpustite pol odmerky vlákninovej zmesi v pohári (cca 2,5 dl) čistej vody, alebo v ovocnej šťave a čo najskôr vypite! Keď necháte namočenú zmes príliš dlho odstáť, rýchlo zhustne, takže sa potom ťažko pije, preto by ste si museli urobiť novú dávku!

Od 6. dňa: Zvýšte množstvo denného príjmu vlákniny na jednu odmerku.

Majte na mysli

Kvôli efektívnosti užívania produktu sa odporúča denne vypiť aspoň 2 litre (6 až 8 pohárov) čistej vody. Vlákninová zmes dokáže vstrebať veľké množstvo tekutín, preto je nevyhnutné vypiť uvedené množstvo vody!

Ignorovanie odporúčaného množstva vody môže spôsobiť aj zápchu, ktorá okrem samotných nepríjemností s ňou súvisiacich zabraňuje i očiste čriev.

Počas kúry sa čistá voda nesmie nahradzovať inou tekutinou. Povolené sú síce ovocné šťavy a čaje, ale tieto nenahradzujú predpísané množstvo čistej vody.

Je veľmi dôležité, aby s detoxikáciou nezačínali ženy počas tehotenstva, pretože vplyvom prúdenia krvi by sa k plodu vo vývoji dostávalo veľké množstvo toxínov. Rovnako v prípade dojčiacich žien by sa tieto toxíny vylučovali aj do materského mlieka, čím by sa dostávali do organizmu bábätka. To ale neznamená, že tehotná alebo dojčiaca žena by nemala žiť zdravo. Skôr by to malo byť cieľom, ale detoxikáciu treba načasovať na obdobie pred otehotnením alebo po ukončení dojčenia. Deťom pod 18 rokov sa detoxikačná kúra neodporúča preto, lebo by nedbali na nutnosť dodržovania pitného režimu potrebného na dôkladnú detoxikáciu.

 

 

460 g

Zatiaľ žiadne recenzie zákazníkov.

NaturalSwiss

NaturalSwiss je spoločnosť so širokými skúsenosťami v oblasti detoxikácie a očisty organizmu. Od svojho vzniku v roku 2006 sa stala s množstvom medzinárodných ocenení medzinárodne uznávanou značkou, so zastúpením v 13 krajinách. Programy Clean Inside® a ToxiClean® užívalo už viac ako milión spotrebiteľov po celom svete. Spoločnosť spolupracuje s viacerými lekármi a špecialistami a publikuje vysoko hodnotené odborné články. Produkty NaturalSwiss sú vyrobené z prírodných zložiek sú schválené úradom verejného zdravotníctva GMP. Vysoko účinné prípravky pomáhajú pri udržaní Vášho zdravia.

Odborné zázemie

MuDr. Csaba Podlupszki

Študoval na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, kde v roku 1997 úspešne promoval. Svoje znalosti si v roku 2000  doplnil o I.kvalifikačnú atestáciu v odbore interná medicína a neskôr v roku 2004 o II.kvalifikačnú atestáciu v odbore gastroenterológia. Pracuje ako odborný lekár v gastroenterologickej ambulancii. Produkty spoločnosti NaturalSwiss sám používa a odporúča ich aj svojim pacientom.

Dr. Barbara Márkus

Liečiteľka, psychoterapeutka, inštruktorka. Venuje sa výskumu patogénov, mapovaniu biochemických systémov organizmu, prírodným liečebným metódam. Vo svojej ambulancii skúma aj ochorenia a patogény pokožky hlavy a tváre. Vyučuje alternatívnu medicínu a liečebné metódy na Univerzite Savaria v Sombathelyi, vysunutom pracovisku Univerzity Lóránda Eötvösa.

Gotthard Annamária

Zdravotná herbalistka, školiteľ - dietetik, spisovateľka a zanietená podporovateľka prírodného zdravia. Je držiteľkou diplomu z fytoterapie (prírodného liečiteľstva) získaného na univerzite Britain’s College of Phytotherapy.

Poslanie

"Si tým, čo zješ" - Hippokrates.

V našej modernej spoločnosti veľmi ľahko zabúdame na to, že sme neoddeliteľnou súčasťou prírody a náš organizmus je súčasťou komplexného živého systému, ktorý nás dokáže podporovať a vyživovať. Keď sme zdraví, znamená to, že sa náš organizmus úspešne prispôsobil nášmu životnému štýlu a životnému prostrediu. Vtedy sme v harmónii s rytmom prírody a v rovnováhe sami so sebou. Avšak keď sme chorí – cítime sa zle. Naše telo nám posiela signál, že organizmus má narušenú rovnováhu, preto nedokáže držať krok s prírodnými cyklami. Bylinková očista pomáha organizmu zotaviť sa a umožňuje mu získať späť jeho rovnováhu. Jej pomocou a zmenou stravovacích návykov môže naše telo začať vylučovať nahromadené toxické usadeniny.