Signup Discount

Kupón 3 eur na Váš prvý nákup!

Zaregistrujte sa a získajte svoj kupón. Kupón môžete použiť na nákup nad 60,- eur.

Zaregistrujte sa tu

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania.

Astaxanthin

Astaxanthin

16,00 €

Astaxanthin v mäkkej gélovej kapsuli obsahuje účinné látky zachytávajúce voľné radikály, ktoré posilňujú imunitný systém a poskytujú ochranu pred oxidatívnym stresom. Vďaka schopnosti neutralizovať voľné radikály zabraňuje starnutiu.

redeem
Kúpou tohoto produktu získate 32 vernostných bodov . Váš košík bude celkovo obsahovať 32 bodov ktoré môžu byť zamenené za kupón v hodnote 0,32 € .


Astaxanthin v mäkkej gélovej kapsuli obsahuje účinné látky zachytávajúce voľné radikály, ktoré posilňujú imunitný systém a poskytujú ochranu pred oxidatívnym stresom. Vďaka schopnosti neutralizovať voľné radikály zabraňuje starnutiu.

Astaxanthin je farbivo nachádzajúce sa v morských organizmoch, ako napríklad lososovité ryby, kôrovce, pstruhy a mikroriasy. Vďaka silnému antioxidačnému účinku disponuje celým radom pozitívnych účinkov na zdravie. Astaxanthin kapsule, ktoré obsahujú prírodné zložky a obsahujú 4 mg účinnej látky v jednej dávke. Môžu poskytovať pomoc pre správne fungovanie imunitného systému, ako aj pre prevencii zápalových ochorení. Prípravok neobsahuje konzervačné látky, GMO, pridané farbivá, laktózu a lepok.

Astaxanthin obsahuje pigment xantofyl-karotionid, ďalej prírodný karotenoid, ktorý tiež hrá dôležitú úlohu vo fotosyntéze. Vzhľadom na to, že je rozpustný vo vode aj v tukoch, ľahko sa dokáže dostať do buniek organizmu, čím zaisťuje ochranu bunkových membrán. Astaxanthin je známy predovšetkým pre svoje mimoriadne silné antioxidačné vlastnosti. Vďaka ktorým chráni pred škodlivými účinkami voľných radikálov a oxidatívnym stresom. Jedna štúdia z roku 2010, ktorá sa zaoberala aplikovaním astaxanthinu, ako doplnku, dospela k záveru, že jeho účinkom by sa mohlo znížiť riziko poškodenia DNA a vzniku zápalových ochorení, rovnako by sa mohla zlepšiť aktivita imunitného systému a celkové zdravie. Medzi ďalšie jeho priaznivé účinky možno zaradiť ochranu pečene. Vďaka svojim protizápalovým, ako aj protinádorovým účinkom môže byť účinným doplnkom v prípade liečby alkoholického stukovatenia pečene, inzulínovej rezistencie, fibrózy pečene a rakovinových zmien orgánov.

Pravidelné užívanie Astaxanthin kapsúl môže vďaka účinku, ktorý obmedzuje voľné radikály, prispieť k zvýšeniu celkového fyzického a duševného výkonu, k zvýšeniu športových výkonov, resp. k prevencii vzniku poškodenia svalov a kostí. Vďaka výrazne vysokému obsahu antioxidantov bojuje proti starnutiu pokožky spôsobeného oxidatívnym stresom, proti žalúdočným vredom a nepríjemným príznakom menopauzy. V záujme dosiahnutia požadovaného účinku sa odporúča užívať kapsule astaxanthinu minimálne dva až osem týždňov.

Účinné látky

 • Astaxanthin s vynoveným zložením, vyšším obsahom vitamínu E v mäkkej gélovej kapsuli
 • Haematococcus pluvialis oleoresin 42 mg – Astaxanthin 4 mg
 • Vitamín E: 15,2 mg (127% RDV)
 • Extra panenský olivový olej, modifikovaný kukuričný škrob, glycerol, karagénan, uhličitan sodný

Bez laktózy, bez sóje, bez gluténu, bez GMO.

Aplikácia

Odporúčané dávkovanie: 2×1 kapsula denne, počas jedla alebo tesne po ňom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. V prípade alergie alebo zvýšenej citlivosti na ktorúkoľvek z jeho zložiek, sa užívanie prípravku neodporúča. Užívanie doplnkov výživy nenahradzuje pestrú zdravú stravu a pravidelný pohyb.

Symptómy a použitie

 • Detoxikácia organizmu
 • Zápaly 
 • Spomalenie stárnutia buniek
 • Prevencia proti rakovine
 • ochrana pred oxidatívnym stresom
 • alkoholické stukovatenie pečene
 • prevencia vzniku poškodenia svalov a kostí
 • príznaky menopauzy
 • starnutie pokožky
 • zvýšenie celkového fyzického a duševného výkonu

60 caps.

Zatiaľ žiadne recenzie zákazníkov.

DrNatura Supergreens

DrNatura-SuperGreens berie význam superpotravín vážne. Proces výroby produktov je navrhnutý tak, aby sa minimalizoval úbytok živín z čerstvých organických zložiek. Spôsob spracovania pomáha zachovať všetky výhody živín a vynikajúcu chuť.

Extrakty a prášky (melivá) DrNatura Supergreens disponujú v koncentrovanej forme všetkými prospešnými vlastnosťami superpotravín, sú vyrobené z prírodných surovín prémiovej kvality a k ich použitiu nie je potrebná žiadna komplikovaná a zdĺhavá príprava. Organické superpotraviny DrNatura Supergreens vzájomne posilňujú svoje účinky.

Zažite super pocit pomocou superpotravín!