Zresetovať filter
Cena
Kategórie

DrNatura Supergreens

Základný popis:100% organický prášok z riasy chlorella je vysokoúčinný detoxikant zbavujúci telo nahromadených ťažkých kovov. Stimuluje tvorbu bielych a červených krviniek, zlepšuje okysličenie buniek a posilňuje imunitný systém. Vďaka vysokému obsahu betakaroténu s antioxidačným účinkom, vi..
13.90€
Bez DPH: 11.58€

Základný popis:Konopná múka (vegan protein) BIO je 100% surový, organický (bio) prášok z vysoko kvalitných konopných semien pestovanch v Európe (Cannabis sativa). Obsahuje vyše 33% ľahko vstrebateľnej bielkoviny, ideálnej pre rast svalovej hmoty športovcov - vegánov. Je mimoriadne bohatý na vlák..
11.90€
Bez DPH: 9.92€

Základný popis:Maca prášok je superpotravinou vynikajúcej kvality, ktorý v prirodzenej forme obsahuje vápnik a železo a ďalšie živiny nevyhnutné pre organizmus. Denná dávka 1,5 - 3 gramov maca prášku podporuje fyzickú a mentálnu aktivitu, posilňuje imunitný systém, dodáva vitalitu, obnovuje rovn..
11.90€
Bez DPH: 9.92€

Dodajte si zdravú energiu, zbavte sa únavy a nervozity zmesou jemne mletého čínskeho zeleného čaju, prírodných sladidiel a kokosového mlieka v 100% organickej kvalite. Dokonale krémový, osviežujúci chod pre milovníkov matcha. Zmes je vhodná na prípravu studených aj teplých nápojov. Zákl..
11.90€
Bez DPH: 9.92€

Základný popis:Pochutnajte si! Zmes banánu, acai, kokosového mlieka a kokosového cukru. Prášková zmes na prípravu nápoja à la café latté, je nielen chutná, ale aj zdravá pre svoj vysoký prírodný obsah vitamínov. Odporúčame ako náhradu za kávu alebo dezert. Prášková zmes je pripravená zo 100% ..
11.90€
Bez DPH: 9.92€

Základný popis:Prášok z hroznových jadierok obsahuje všetky blahodarné zložky hrozna v koncentrovanej a pre organizmus ľahko využiteľnej forme. Je vyrobený výlučne z hroznových jadierok, bez chemických procedúr a prísad. Jeho najdôležitejšou vlastnosťou je, že v mimoriadne veľkom množstve obsa..
13.90€
Bez DPH: 11.58€

Základný popis: Superum C je prírodný vitamín C prémiovej kvality s postupným uvoľňovaním. Prírodný vitamín C (kyselinu L-askorbovú) je organizmus schopný zúžitkovať omnoho lepšie, oproti chemicky vyrobenej kyseline D-askorbovej. Prečo je Superum vitamín C iný, ako bežný vi..
11.90€
Bez DPH: 9.92€

Základný popis:Spirulina je jednobunková, sladkovodná riasa mikroskopickej veľkosti, bohatá na minerálne látky, vitamíny a vlákninu. Znižuje hladinu LDL cholesterolu. Zabraňuje zvyšovaniu množstva histamínu. Je výborným výživovým doplnkom pri chudnutí a diétach, posilňuje imunitný systém.&nb..
13.90€
Bez DPH: 11.58€

Základný popis:Jačmenný prášok je získaný z čerstvého, 100% organicky pestovaného jačmeňa, bez prídavných látok. Obsahuje životne dôležité látky, je tiež bohatý na výživné látky a fytoživiny. Účinne odkysluje a pomáha udržiavať správnu hladinu pH v našom organizme. Jačmeň, ktorý slúži ako základ..
11.90€
Bez DPH: 9.92€