Signup Discount

Kupón 3 eur na Váš prvý nákup!

Zaregistrujte sa a získajte svoj kupón. Kupón môžete použiť na nákup nad 60,- eur.

Zaregistrujte sa tu

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania.

Fucoxanthin + MCT

Fucoxanthin + MCT

13,33 €

Fucoxanthin je prírodné farbivo, ktoré sa vyskytuje v prvom rade v morských riasach. Medzi množstvo jeho výhod na zdravie možno zaradiť zvýšenie metabolických procesov, regulácia hladiny cukru a inzulínu v krvi, ako aj podporovanie úbytku hmotnosti.

redeem
Kúpou tohoto produktu získate 26 vernostných bodov . Váš košík bude celkovo obsahovať 26 bodov ktoré môžu byť zamenené za kupón v hodnote 0,26 € .


Fucoxanthin je prírodné farbivo, ktoré sa vyskytuje v prvom rade v morských riasach. Medzi množstvo jeho výhod pre zdravie možno zaradiť zvýšenie metabolických procesov, regulácia hladiny cukru a inzulínu v krvi, ako aj podporovanie úbytku hmotnosti.

Fucoxanthin kapsule obsahujú extrakt, ktorý v ľahko zúžitkovateľnej forme podporuje okrem iného metabolické procesy v organizme a spaľovanie tukov. Často sa aplikuje ako prírodný liek v prípade cukrovky (diabetes), ako aj pri vysokom krvnom tlaku a vysokej hladine cholesterolu. Produkt je vegánsky a neobsahuje konzervačné látky ani umelé farbivá.

Niekoľko štúdií, ktoré sa zamerali na skúmanie pozitívnych účinkov fucoxanthinu na zdravie, naznačuje, že tento prirodzene sa vyskytujúci karotenoid môže znamenať účinnú pomoc pri prevencii a liečbe takých ochorení, ako sú kardiovaskulárne problémy, nádorové ochorenia a cukrovka (diabetes). Okrem toho vďaka protizápalovému účinku prispieva k udržiavaniu zdravia pečene, mozgu, kostí a pokožky. Jednou z najpozoruhodnejších vlastností tohto farbiva je podpora úbytku hmotnosti.

Fucoxanthin môže zabrániť hromadeniu tukov, najmä v oblasti brucha a pečene. Nadbytočné tukové tkanivo premieňa na hnedé tuky, ktoré sú potrebné na spaľovanie kalórií, ďalej reguluje hladinu hormónu leptín, ktorý je zodpovedný za pocit hladu. Vysoký obsah jódu priaznivo ovplyvňuje metabolické procesy, dodáva energiu a zlepšuje schopnosť duševného výkonu. Zároveň však znižuje hladinu LDL, teda zlého, a zvyšuje hladinu HDL, teda dobrého cholesterolu. Je schopný kontrolovať hladinu cukru a inzulínu v krvi, ako aj stimulovať syntézu jedného z typov omega-3 mastných kyselín – DHA v pečeni, čím chráni zdravie očí a srdca.

Prírodným zdrojom fucoxanthinu sú hlavne riasy a morské riasy. Užívaním Fucoxanthin kapsúl je však možné vychutnať si rýchlym a pohodlným spôsobom prospešné účinky karotenoidov bez toho, aby ste museli každý deň konzumovať veľké množstvo z každého druhu rias. 

Ďalšou aktívnou zložkou kapsuly je MCT, ktorý tvoria výlučne mastné kyseliny so stredným reťazcom, ktoré majú tiež dobrý vplyv na metabolizmus, a okrem iného podporujú vstrebávanie Fucoxanthinu. Súbežné užívanie MCT a Fucoxanthinu je možné vynikajúco aplikovať aj ako doplnok k chudnutiu a diétam, a to vďaka účinku na spaľovanie tukov, trávenie a stimulujúcemu účinku na metabolizmus.

Účinné látky

  • Kombu (Laminaria japonica) riasa: 50 mg, z toho Fucoxanthin: 5 mg
  • MCT prášok (min 50%) 50 mg
  • Mikrokryštalická celulóza, Hydroxy-propyl-metyl-celulóza a Slnečnicový olej.

Bez laktózy, bez sóje, bez gluténu, bez GMO.

Aplikácia

Odporúčané dávkovanie: 2×1 kapsula denne, počas jedla alebo tesne po ňom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. V prípade alergie alebo zvýšenej citlivosti na ktorúkoľvek z jeho zložiek, sa užívanie prípravku neodporúča. Užívanie doplnkov výživy nenahradzuje pestrú zdravú stravu a pravidelný pohyb.

Symptómy a použitie

  • regulácia hladiny cukru 
  • podpora úbytku hmotnosti
  • kardiovaskulárne problémy
  • nádorové ochorenia
  • cukrovka
  • cholesterol

60 caps.

Zatiaľ žiadne recenzie zákazníkov.

DrNatura Supergreens

DrNatura-SuperGreens berie význam superpotravín vážne. Proces výroby produktov je navrhnutý tak, aby sa minimalizoval úbytok živín z čerstvých organických zložiek. Spôsob spracovania pomáha zachovať všetky výhody živín a vynikajúcu chuť.

Extrakty a prášky (melivá) DrNatura Supergreens disponujú v koncentrovanej forme všetkými prospešnými vlastnosťami superpotravín, sú vyrobené z prírodných surovín prémiovej kvality a k ich použitiu nie je potrebná žiadna komplikovaná a zdĺhavá príprava. Organické superpotraviny DrNatura Supergreens vzájomne posilňujú svoje účinky.

Zažite super pocit pomocou superpotravín!