Signup Discount

Kupón 3 eur na Váš prvý nákup!

Zaregistrujte sa a získajte svoj kupón. Kupón môžete použiť na nákup nad 60,- eur.

Zaregistrujte sa tu

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania.

Matcha latte prášok BIO

Matcha latte prášok BIO

11,90 €

Dodajte si zdravú energiu, zbavte sa únavy a nervozity zmesou jemne mletého čínskeho zeleného čaju, prírodných sladidiel a kokosového mlieka v 100% organickej kvalite. Dokonale krémový, osviežujúci chod pre milovníkov matcha. Zmes je vhodná na prípravu studených aj teplých nápojov.

redeem
Kúpou tohoto produktu získate 23 vernostných bodov . Váš košík bude celkovo obsahovať 23 bodov ktoré môžu byť zamenené za kupón v hodnote 0,23 € .


Dodajte si zdravú energiu, zbavte sa únavy a nervozity zmesou jemne mletého čínskeho zeleného čaju, prírodných sladidiel a kokosového mlieka v 100% organickej kvalite. Dokonale krémový, osviežujúci chod pre milovníkov matcha. Zmes je vhodná na prípravu studených aj teplých nápojov.

Matcha je špeciálny druh zeleného čaju, ktorý obsahuje 10-násobne väčšie množstvo antioxidantov, ako bežný zelený čaj. Vo východných kultúrach ho používajú vďaka prospešným účinkom už celé tisícročia.

Latte s bohatou penou, pripravené z organického matcha latte prášku, môže byť dokonalou náhradou kávy, pre svoje energizujúce účinky.

Matcha latte, udržuje čulosť a dodáva energiu, a okrem iného normalizuje aj krvný tlak. Ďalej urýchľuje metabolizmus, následkom čoho je vďaka svojmu účinku vyvolávajúceho spaľovanie tukov a chudnutie veľmi obľúbený.

Matcha čaj je najemno zomletý prášok z listov zeleného čaju, pestovaného a spracovaného jedinečným spôsobom. Má mnoho prospešných účinkov, ako napr. udržiavanie normálnej hladiny krvného tlaku, pomoc pri detoxikácii, účinky proti nervozite a únave. Je bohatý na vitamíny A-, B1-, B2-, B3-, C-, E- a K, ďalej na draslík, vápnik a železo.

Účinné látky

 • BIO kokosové mlieko v prášku (BIO extrakt z dužiny kokosového orecha, BIO maltodextrín) (63%)
 • BIO kokosový cukor
 • BIO prášok z čaju Matcha (11%)
 • BIO lucuma prášok
 • Prírodná vanilková príchuť

 

Môže obsahovať stopy siričitanov, orechovín a mlieka.

Priemerná výživná hodnota/ 100g

 • Energia 2064 kJ/ 493 kcal * , 206 kJ / 49 kcal **
 • Tuky 38 g * , 3,8 g **
 • z toho nasýtené mastné kyseliny 36 g * , 3.6 g **
 • Sacharidy 28 g * ,  2.8 g **
 • z toho cukry 28 g * , 2.8 g **
 • Bielkoviny 11 g * , 1.1 g **
 • Soľ 0.5 g * ,  0.05 g **

*na 100 g, **na 10 g

Bez laktózy, bez sóje, bez gluténu, bez GMO.

Aplikácia

Podľa chuti a požadovanej hustoty rozmiešajte 1 polievkovú lyžicu (7-10 g) zmesi v 100 ml vody s teplotou maximálne 40 ° C a dobre premiešajte.

Symptómy a použitie

Udržiavanie normálnej hladiny krvného tlaku

Pomoc pri detoxikácii

Spaľovanie tukov

Účinky proti nervozite a únave

Organický produkt, bez genetických modifikácií, certifikovaný TÜV NORD Integra.

150g

Zatiaľ žiadne recenzie zákazníkov.

DrNatura Supergreens

DrNatura-SuperGreens berie význam superpotravín vážne. Proces výroby produktov je navrhnutý tak, aby sa minimalizoval úbytok živín z čerstvých organických zložiek. Spôsob spracovania pomáha zachovať všetky výhody živín a vynikajúcu chuť.

Extrakty a prášky (melivá) DrNatura Supergreens disponujú v koncentrovanej forme všetkými prospešnými vlastnosťami superpotravín, sú vyrobené z prírodných surovín prémiovej kvality a k ich použitiu nie je potrebná žiadna komplikovaná a zdĺhavá príprava. Organické superpotraviny DrNatura Supergreens vzájomne posilňujú svoje účinky.

Zažite super pocit pomocou superpotravín!