Signup Discount

Kupón 3 eur na Váš prvý nákup!

Zaregistrujte sa a získajte svoj kupón. Kupón môžete použiť na nákup nad 60,- eur.

Zaregistrujte sa tu

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania.

Pomegranate Extract - Extrakt z granátového jablka

Pomegranate Extract - Extrakt z granátového jablka

14,99 €

Pomegranate Extract - Extrakt z granátového jablka Prírodný antioxidačný prípravok na posilnenie imunity.

redeem
Kúpou tohoto produktu získate 29 vernostných bodov . Váš košík bude celkovo obsahovať 29 bodov ktoré môžu byť zamenené za kupón v hodnote 0,29 € .


Pomegranate Extract - Extrakt z granátového jablka obsahuje v záujme dosiahnutia vyššej účinnosti širokospektrálny štandardizovaný rastlinný extrakt prémiovej kvality. Vďaka svojmu mimoriadne silnému antioxidačnému účinku poskytuje ochranu pred škodlivými účinkami oxidatívneho stresu a podporuje kardiovaskulárny systém. 

Granátové jablko s bohatým obsahom živín je obľúbeným ovocím v čínskej a ajurvédskej medicíne. Jeho pozitívne účinky na zdravie potvrdilo množstvo aktuálnych štúdií. Extrakt z granátového jablka obsahuje širokospektrálny štandardizovaný rastlinný extrakt, ktorý vo vysokej koncentrácii dodáva organizmu hodnotné polyfenoly v ľahko zúžitkovateľnej forme. Skladá sa z takých silných antioxidantov a prírodných zlúčenín, ktoré poskytujú ochranu pred voľnými radikálmi, ktoré poškodzujú bunky organizmu. Prípravok s vysokým obsahom účinných látok je vegánsky a neobsahuje konzervačné látky ani umelé farbivá.

Prospešné účinky granátového jablka pre zdravie majú mimoriadne široký okruh. Je bohatým zdrojom rôznych vitamínov, minerálnych látok a bioflavonoidov, ktoré pomáhajú pri prevencii vzniku nádorových ochorení a ochorení srdca. Jeho vysoký obsah vitamínov C a K podporuje zdravé fungovanie imunitného systému, zachovanie silných kostí a udržanie správnej zrážanlivosti krvi. Antioxidanty a bioaktívne zlúčeniny, ktoré obsahuje, vzájomným posilnením synergicky vyvíjajú svoje prospešné vlastnosti. Dôležitá zložka ovocia, punicalagín, ktorý Extrakt z granátového jablka tiež obsahuje v pomerne vysokej koncentrácii, disponuje antimikrobiálnymi vlastnosťami. Na základe výsledkov štúdií poskytuje účinnú pomoc pri prevencii vzniku vírusových a bakteriálnych infekcií, pri ničení škodlivých mikroorganizmov.

Účinné látky granátového jablka zabraňujú produkcii enzýmov zodpovedných za zápaly, takže jeho aplikácia pomáha tiež zmierňovať rôzne črevné ťažkosti, ťažkosti s kĺbmi, ako aj prispieva k zvýšeniu odolnosti imunitného systému. Medzi jeho dôležité vlastnosti chrániace zdravie patrí aj pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém. Môže spomaliť tvorbu plakov v cievach a jeho polyfenoly znižujú riziko aterosklerózy (kôrnatenie ciev). Reguluje hladinu cholesterolu, pomáha udržiavať normálny krvný tlak a zdravé steny ciev. Semená tohto ovocia majú vysoký obsah vlákniny, zároveň však nízky obsah kalórií a zvyšujú proces detoxikácie a chudnutia. Vďaka tomu, že má stimulačné účinky na trávenie a metabolizmus, je možné ich použiť aj ako doplnok stravy v rámci diét. Vďaka extraktu prémiovej kvality, ktorý extrakt z granátového jablka obsahuje, poskytuje organizmu blahodárne účinky ovocia jednoduchým, rýchlym a pohodlným spôsobom.

Účinné látky

  • Štandardizovaný extrakt z granátového jablka (P40p), 40% punicosides: 300 mg 

V 1 kapsule sa nachádza toľko punicosides, ako v 3 ks granátových jabĺk.

Bez laktózy, bez sóje, bez gluténu, bez GMO.

Aplikácia

Odporúčané dávkovanie: 2×1 kapsula denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. V prípade alergie alebo zvýšenej citlivosti na ktorúkoľvek z jeho zložiek, sa užívanie prípravku neodporúča. Užívanie doplnkov výživy nenahradzuje pestrú zdravú stravu a pravidelný pohyb.

Symptómy a použitie

  • Detoxikácia organizmu
  • Zažívacie problémy, zápcha, kandidóza, reflux
  • Zápaly kĺbov
  • Cievne problémy
  • Redukčná diéta a chudnutie
  • ZVýšený cholesterol a cukor v krvi
  • Spomalenie stárnutia buniek
  • Prevencia proti rakovine

60 caps.

Zatiaľ žiadne recenzie zákazníkov.

DrNatura Supergreens

DrNatura-SuperGreens berie význam superpotravín vážne. Proces výroby produktov je navrhnutý tak, aby sa minimalizoval úbytok živín z čerstvých organických zložiek. Spôsob spracovania pomáha zachovať všetky výhody živín a vynikajúcu chuť.

Extrakty a prášky (melivá) DrNatura Supergreens disponujú v koncentrovanej forme všetkými prospešnými vlastnosťami superpotravín, sú vyrobené z prírodných surovín prémiovej kvality a k ich použitiu nie je potrebná žiadna komplikovaná a zdĺhavá príprava. Organické superpotraviny DrNatura Supergreens vzájomne posilňujú svoje účinky.

Zažite super pocit pomocou superpotravín!