Signup Discount

Kupón 3 eur na Váš prvý nákup!

Zaregistrujte sa a získajte svoj kupón. Kupón môžete použiť na nákup nad 60,- eur.

Zaregistrujte sa tu

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania.

Prášok z hroznových jadierok BIO

Prášok z hroznových jadierok BIO

13,90 €

Prášok z hroznových jadierok je doplnok stravy. Chráni zdravie pokožky a vlasov, môže predísť vypadávaniu vlasov. Jeho flavonoidy očistia krv od nahromadených toxínov respektíve zlepšujú zrak. 

Vypredané


redeem
Kúpou tohoto produktu získate 27 vernostných bodov . Váš košík bude celkovo obsahovať 27 bodov ktoré môžu byť zamenené za kupón v hodnote 0,27 € .


Prášok z hroznových jadierok obsahuje všetky blahodarné zložky hrozna v koncentrovanej a pre organizmus ľahko využiteľnej forme. Je vyrobený výlučne z hroznových jadierok, bez chemických procedúr a prísad. Jeho najdôležitejšou vlastnosťou je, že v mimoriadne veľkom množstve obsahuje antioxidačné účinné látky, kyselinu fenolovú, vitamín E, tokoferol, OPC (oligomeric proanthocyanidins), vďaka čomu konzumáciou prášku z hroznových jadierok môžeme zneutralizovať voľné radikály, ktoré spôsobujú zápaly, rakovinu, srdcovocievne ochorenia, ako aj rýchlejšie starnutie buniek.

Jeho ďalším liečivým účinkom je, že znižuje množstvo škodlivého LDL cholesterolu v krvi a reguluje krvný tlak čo prispieva prevencii a liečbe cievnych ochorení. Toto potvrdzuje výskum bádateľov UC Davis, z ktorého vyplýva, že účinné látky hroznových jadierok zmierňujú vysoký systolický a diastolický krvný tlak. Prášok z hroznových jadierok môže pomôcť pri Alzheimerovej chorobe, chráni zdravie pokožky a vlasov, môže predísť vypadávaniu vlasov. Jeho konzumáciou pokožka bude pružnejšia, odolnejšia a hladšia. Jeho flavonoidy očistia krv od nahromadených toxínov respektíve zlepšujú zrak. Prášok z hroznových jadierok zlepšuje účinnosť diét, pomáha pri odbúrávaní tukov a tým pomáha pri chudnutí. Zrýchlením odbúrania glykózy zohráva dôležitú rolu pri prevencii cukrovky typu 2.

Účinné látky

100% organický prášok z hroznových jadierok.

​Bez laktózy, bez sóje, bez gluténu, bez GMO.

 

Aplikácia

Rozmiešajte 3 čajové lyžice prášku v 300 ml (3 dl) tekutiny napr. kokteil, rastlinné mlieko, ovocná alebo zeleninová šťava, ranné müsli či dezert.

Je dôležité vedieť, že kúru z hroznových jadierok by sme mali držať len vtedy ak neužívame lieky na zrážanie krvi, nakoľko hroznové jadierka obsahujú silné účinné látky proti zrážanlivosti krvi.

Užívanie doplnkov výživy nenahradzuje pestrú zdravú stravu a pravidelný pohyb.

 

200g

Zatiaľ žiadne recenzie zákazníkov.

DrNatura Supergreens

DrNatura-SuperGreens berie význam superpotravín vážne. Proces výroby produktov je navrhnutý tak, aby sa minimalizoval úbytok živín z čerstvých organických zložiek. Spôsob spracovania pomáha zachovať všetky výhody živín a vynikajúcu chuť.

Extrakty a prášky (melivá) DrNatura Supergreens disponujú v koncentrovanej forme všetkými prospešnými vlastnosťami superpotravín, sú vyrobené z prírodných surovín prémiovej kvality a k ich použitiu nie je potrebná žiadna komplikovaná a zdĺhavá príprava. Organické superpotraviny DrNatura Supergreens vzájomne posilňujú svoje účinky.

Zažite super pocit pomocou superpotravín!