Prebiotiká Swiss Prebiotix Ultra®

Nové Prebiotiká Swiss Prebiotix Ultra®

Ďalšie obrázky

U NÁS DOPRAVA ZDARMA!

 

 • pri nákupe od 95,- eur pre celú Slovenskú Republiku
 • pri nákupe od 200,- eur pre Českú republiku, Poľsko a Maďarsko
 • pri nákupe od 250,- eur pre Rakúsko, Nemecko, Rumunsko, Slovinsko, Chorvátsko
 • pri nákupe od 350,- eur pre Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Taliansko, Francúzsko, Veľkú Britániu, Írsko, Španielsko a Portugalsko

DARČEK K PRODUKTU

 

K nákupu tohoto produktu obdržíte poukážku vydavateľstva ecoletra.com
ecoletra.com green publishing

na 15% zľavu pri kúpe exkluzívneho knižného e-titulu Michala Šturca - Cesta okolo sveta za kávou.
 

Zobrazené: 16 Model: 90 ks žuvacích kapsúl
Dostupnosť: Skladom
18.00€ Bez DPH: 15.00€
Zvýhodnená cena pri odbere 2 ks: 17.00€/ ks
Zvýhodnená cena pri odbere 3 ks: 16.00€/ ks
Množstvo: Kúpiť

Prečítajte si články k produktom NaturalSwiss z nášho blogu.

Prebiotiká Swiss Prebiotix Ultra® sú prebiotický prípravok s komplexným zložením a zdrojom oligosacharidov. Obsahujú zložky čisto rastlinného pôvodu, nevyhnutné pre zdravú črevnú flóru a podporu účinku probiotík. V najvyššej Natural Swiss kvalite.

 

Základný popis:

Prebiotiká majú pre nás veľký význam. V našom tráviacom trakte priaznivo ovplyvňujú rast probiotických baktérií a podporujú vhodné zloženie mikrobiómu hrubého čreva. To prispieva k prevencii rozličných zdravotných problémov. Vďaka zdravej črevnej mikroflóre je možné eliminovať mnohé nepríjemné tráviace ťažkosti, napríklad hnačky či nadúvanie a plynatosť. Prebiotiká rovnako zväčšujú objem stolice a potláčajú zápchu. Tým zároveň prispievajú aj k zníženiu rizika nádorových ochorení, akým je napríklad rakovina hrubého čreva a konečníka.

Prebiotiká predstavujú živiny pre dobré črevné baktérie a sú súčasťou celkového črevného mikrobiómu. Sú  nepostrádateľnou "obživou" pre probiotiká. 

Udržiavanie si črevnej mikroflóry v rovnováhe zabezpečuje dostatočné vstrebávanie mnohých dôležitých živín, napríklad aj vápnika. Tiež má priaznivý vplyv na dobrú obranyschopnosť organizmu - v našich črevách totiž sídli imunita.

Prebiotiká Swiss Prebiotix Ultra® obsahujú zložky čisto rastlinného pôvodu, ktoré vyživujú zdravú črevnú flóru a podporujú účinok probiotík. Vďaka jedinečnej kombinácii polysacharidov nachádzajúcich sa v produkte sú ideálnym doplnkom produktu Probiotiká Swiss Probiotix Max®, ktorému zabezpečujú vhodný prísun živín. Pri samotnom užívaní pomáhajú pri vytvorení a udržaní vhodnej črevnej flóry.

 

Obsah účinných látok v 1 tablete:

 • Resist Aid®: obsahuje rastlinné vlákniny z kôry smrekovca, vyťažené šetrným spôsobom tak, aby zachovali všetky blahodarné vlastnosti. Hlavnou účinnou látkou je polysacharid Arabinogalaktan, ktorý sa vo veľkom množstve nachádza napríklad aj v Echinacea Purpurea (echinacea purpurová). Je prirodzeným posilňovačom imunitného systému. Výskumy potvrdzujú, že pri jeho užívaní sa zvyšuje množstvo celkových bielych krviniek a zlepšuje sa imunitná odpoveď. Arabinogalaktan, ktorý sa nachádza v Resist Aid®, sa počas fermentácie rozloží v čreve na galakto-oligosacharid a fructo-oligosacharid, ktoré sa takto stanú potravou pre baktérie tvoriace črevnú flóru. Resist Aid® obsahuje aj prirodzené polyfenoly, flavonoidy – presnejšie kvercetín a taxifolín - pomáhajúce prekonávať oxidatívny stres. Blahodarný účinok flavonoidov je všeobecne známy. Popri protizápalovom účinku a schopnosti stimulovať imunitný systém pomáhajú aj pri viazaní voľných radikálov nachádzajúcich sa v organizme a pri zmiernení škodlivých oxidatívnych procesov. Flavonoidy spolu s inými antioxidantmi, môžu zvyšovať fyziologické účinky napríklad vitamínov E a C, nakoľko ich synergizujú. Pri srdcovocievnych ochoreniach sa môžu používať ako prevencia. 
   
 • Inulín: je všeobecne známym a uznávaným prebiotikom. Tento vo vode rozpustný polysacharid s mierne sladkou chuťou sa počas fermentácie rozkladá na frukto-oligosacharidy (FOS), čím zabezpečuje optimálnu potravu pre baktérie tvoriace črevnú flóru. Má pozitívny vplyv na hladinu cukru v krvi a preto sa používa aj v prípravkoch určených pre diabetikov. 
   
 • 1,3-β-glukán a 1,6-β-glukán:  polysacharidy glukány sú dlhé reťazce pozostávajúce z molekúl glukózy. Niektoré nachádzame v prírode vo veľkom množstve v bunkových stenách niektorých rias a obilnín (jačmeň, ovos).  Znižujú hladinu LDL (Low Densitiy Lipoprotein) “zlého “ cholesterolu, po chirurgických zákrokoch pomáhajú predchádzať vzniku infekcií, posilňujú imunitný systém, pomáhajú v boji proti rakovine. Ich vplyv je pozitívny aj na trávenie - zmierňujú ťažkosti sprevádzané bolesťami, nadúvaním a zvýšenou plynatosťou u pacientov trpiacich IBS. 1,3- β-glukán a 1,6- β-glukán sa počas svojej fermentácie štiepia na gluko-oligosacharidy. Tieto cukry s dlhým reťazcom zužitkujú baktérie tvoriace črevnú flóru veľmi ľahko, k živinám sa dostanú  aj bunky stien čriev.

Všetky zložky sú prírodné, bez GMO a sú rastlinného pôvodu, čiže sú vegánske a môžu ho užívať aj deti po dovŕšení jedného roku veku. Polysacharidy nachádzajúce sa v produkte nezvýšia hladinu cukru v krvi, preto je ideálny aj pre diabetikov.

Žiadna zo zložiek nemá známe vedľajšie účinky. 


Aplikácia:

 • Ráno pred jedlom užite 1 prebiotickú žuvaciu tabletu
 • Počas dňa pred jedlom užite 1 prebiotickú žuvaciu tabletu, alebo ráno užite 2
 • Večer red jedlom užite 1 prebiotickú žuvaciu tabletu

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. 

Užívanie prebiotík nemá žiadne škodlivé vedľajšie účinky, preto nie sú žiadne kontraindikácie ani na ich pravidelné užívanie. Užívanie Prebiotík Swiss Prebiotix Ultra® odporúčame do zmiznutia existujúcich príznakov, avšak pre dosiahnutie vhodného účinku sa odporúča aspoň 3 mesačná kúra.

Užívanie doplnkov výživy nenahradzuje pestrú zdravú stravu a pravidelný pohyb. Neužívajte tento produkt, pokiaľ ste alergický alebo citlivý na niektorú z jeho zložiek.  Pokiaľ trpíte akýmkoľvek druhom ochorenia, alebo alergie, ktoré vyžadujú lekársku pomoc, poraďte sa so svojím ošetrujúcim lekárom skôr, ako začnete užívať tento prípravok. 


Symptómy a použitie:

 • doplnenie probiotickej kúry k produktu Probiotiká Swiss Probiotix Max®
 • posilnenie imunitného systému
 • pri nevhodnej, nevyváženej strave (napr. diéta)
 • po antibiotickej liečbe
 • po príznakoch sprevádzaných hnačkou
 • v prípade bežných tráviacich ťažkostí


Skladovanie:

Uchovávajte mimo dosahu detí, na suchom a chladnom mieste.

 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Odpíšte kód z obrázku:NaturalSwiss

NaturalSwiss
 
NaturalSwiss je spoločnosť so širokými skúsenosťami v oblasti detoxikácie a očisty organizmu. Od svojho vzniku v roku 2006 sa stala s množstvom medzinárodných ocenení medzinárodne uznávanou značkou, so zastúpením v 13 krajinách. Programy Clean Inside® a ToxiClean® užívalo už viac ako milión spotrebiteľov po celom svete. Spoločnosť spolupracuje s viacerými lekármi a špecialistami a publikuje vysoko hodnotené odborné články. Produkty NaturalSwiss sú vyrobené z prírodných zložiek sú schválené úradom verejného zdravotníctva GMP. Vysoko účinné prípravky pomáhajú pri udržaní Vášho zdravia.
 
 
Odborné zázemie:
 
MuDr. Csaba Podlupszki
Študoval na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, kde v roku 1997 úspešne promoval. Svoje znalosti si v roku 2000  doplnil o I.kvalifikačnú atestáciu v odbore interná medicína a neskôr v roku 2004 o II.kvalifikačnú atestáciu v odbore gastroenterológia. Pracuje ako odborný lekár v gastroenterologickej ambulancii. Produkty spoločnosti NaturalSwiss sám používa a odporúča ich aj svojim pacientom.

Dr. Barbara Márkus
Liečiteľka, psychoterapeutka, inštruktorka.
Venuje sa výskumu patogénov, mapovaniu biochemických systémov organizmu, prírodným liečebným metódam. Vo svojej ambulancii skúma aj ochorenia a patogény pokožky hlavy a tváre. Vyučuje alternatívnu medicínu a liečebné metódy na Univerzite Savaria v Sombathelyi, vysunutom pracovisku Univerzity Lóránda Eötvösa.
 
Certifikáty a získané vzdelanie za posledných 25 rokov:
 • Hu-Man Medica Honoris Causa doktorát
 • Prananadi I.-II.
 • Schlüsslerove soli v praxi
 • Selfness sprievodca životom
 • Osviežujúca masáž a masáž chodidiel
 • Kosmo - genetická a thajská masáž
 • Nekonvenčné terapie
 • Metafyzická – a psychoterapeutka
 
Gotthard Annamária
Zdravotná herbalistka, školiteľ - dietetik, spisovateľka a zanietená podporovateľka prírodného zdravia. Je držiteľkou diplomu z fytoterapie (prírodného liečiteľstva) získaného na univerzite Britain’s College of Phytotherapy.
 
 
Poslanie:
 
"Si tým, čo zješ" - Hippokratész.

V našej modernej spoločnosti veľmi ľahko zabúdame na to, že sme neoddeliteľnou súčasťou prírody a náš organizmus je súčasťou komplexného živého systému, ktorý nás dokáže podporovať a vyživovať. Keď sme zdraví, znamená to, že sa náš organizmus úspešne prispôsobil nášmu životnému štýlu a životnému prostrediu. Vtedy sme v harmónii s rytmom prírody a v rovnováhe sami so sebou. Avšak keď sme chorí – cítime sa zle. Naše telo nám posiela signál, že organizmus má narušenú rovnováhu, preto nedokáže držať krok s prírodnými cyklami. Bylinková očista pomáha organizmu zotaviť sa a umožňuje mu získať späť jeho rovnováhu. Jej pomocou a zmenou stravovacích návykov môže naše telo začať vylučovať nahromadené toxické usadeniny.