Signup Discount

Kupón 3 eur na Váš prvý nákup!

Zaregistrujte sa a získajte svoj kupón. Kupón môžete použiť na nákup nad 60,- eur.

Zaregistrujte sa tu

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania.

Probiotiká Swiss Probiotix Max®

Probiotiká Swiss Probiotix Max®

34,00 €

Doplnok stravy Probiotiká Swiss Probiotix Max® sú lyofiizovaný probiotický doplnok, rozpustný v črevách, vo vegetariánskych kapsuliach. Obsahuje 12 účinných kmeňov baktérií s minimálne 25 miliardami buniek v jednej kapsuli. Zabezpečuje rovnovážnu zmes dôležitých druhov črevných baktérií. V kapsulách odolných voči žalúdočným kyselinám. 

redeem
Kúpou tohoto produktu získate 68 vernostných bodov . Váš košík bude celkovo obsahovať 68 bodov ktoré môžu byť zamenené za kupón v hodnote 0,68 € .


Probiotiká Swiss Probiotix Max® sú vysoko účinný, lyofiizovaný, profesionálne vyvinutý probiotický doplnok, rozpustný v črevách, vo vegetariánskych kapsuliach. Obsahuje 12 účinných kmeňov baktérií s minimálne 25 miliardami buniek v jednej kapsuli. Vďaka svojmu zloženiu zabezpečuje rovnovážnu zmes dôležitých druhov črevných baktérií. V kapsulách odolných voči žalúdočným kyselinám. V najvyššej Natural Swiss kvalite. DRCapsTM kapsule sú odolné voči žalúdočnej kyseline. Obsahujú FOS – výživu pre užitočné baktérie (Swiss Probiotix obsahuje NutraFloraT FOS). Swiss Probiotix Max sa dodáva v žltých, vlhku odolných sklenených fľaštičkách.

Účinné zložky

Komplexné, široko spektrálne zloženie 12 starostlivo vyberaných probiotických kmeňov s 25 miliárd živej flóry v 1 kapsule. Mimoriadne životaschopná živá kultúra sušená chladom. Neobsahuje mlieko, soľ, kvasnice, pšenicu, škrob, obilniny, sóju, mlieko, vajcia, konzervačné látky ani farbivá.

Lactobacillus Acidophilus - podporuje trávenie, zlepšuje vstrebávanie vitamínov skupiny B, posilňuje imunitný systém, a tiež znižuje častosť výskytu kožných problémov. Urýchľuje liečbu zápalových ochorení tráviaceho traktu, zároveň zabraňuje množeniu patogénov žijúcich v črevách. Prispieva k odstráneniu chronickej zápchy.

Lactobacillus Casei - zmierňuje tráviace ťažkosti, používa sa pri liečbe hnačky spôsobenej užívaním antibiotík. Zvyšuje  účinnosť diéty na chudnutie, podporuje činnosť imunitného systému, pomáha napraviť a udržať rovnováhu črevnej flóry.

Lactobacillus lactis - posilňuje imunitný systém, prispieva k napraveniu trávenia, zabraňuje rozmnoženiu patogénov v črevnom systéme. Môže sa úspešne použiť pri liečbe niektorých črevných a kožných ochorení, na odstránenie hnačky spôsobenej antibiotickou liečbou, infekcie Candida, atopického ekzému a zápalov (predovšetkým zápal hrubého čreva).

Lactobacillus paracasei - znižuje hromadenie tukov, chráni sliznicu čriev, lieči chronickú hnačku, môže zmierniť príznaky alergie, a tiež reguluje krvný tlak a hladinu cholesterolu v krvi.

Lactobacillus plantarum - vhodná na odstránenie chronickej zápchy a na regeneráciu pečene. Zabraňuje hromadeniu tukov, čím prispieva k zachovaniu ideálnej telesnej hmotnosti. Chráni sliznicu čriev, urýchľuje liečbu zápalových ochorení, zabraňuje rozmnožovaniu patogénnych baktérií v črevnej flóre, posilňuje imunitný systém.

Lactobacillus rhamnosus - má aktívny protizápalový účinok. Zmierňuje príznaky hnačky, podporuje zdravie žalúdka a steny čriev, prispieva k prevencii vzniku ich ochorení. Stimuluje imunitný systém, zohráva úlohu pri zmiernení zápalov tráviaceho traktu a ekzému. Môže zmierniť aj depresiu a stres.

Bifidobacterium breve - produkuje prirodzené antibiotiká, čím zabraňuje rozmnožovaniu patogénnych mikroorganizmov, medzi nimi aj E. coli a Candida albicans. Pomáha zbaviť sa zápchy a nadúvania, je účinným liekom aj proti hnačke. Zlepšuje trávenie, chráni hrubé črevo, zvyšuje činnosť imunitného systému.

Bifidobacterium longum - jedna z najúčinnejších baktérií proti zápche, ktorá zároveň zabezpečuje aj ochranu hrubého čreva. Zabraňuje usadeniu škodlivých baktérií, a tým aj ich rozmnoženiu v črevnom trakte. Chráni pečeň, zlepšuje účinnosť imunitného systému, reguluje hladinu cholesterolu.

Enterococcus faecium - mimoriadne účinná baktéria na liečbu hnačky vyvolanej antibiotickou liečbou. Zmierňuje príznaky syndrómu dráždivého čreva, znižuje hladinu škodlivého LDL cholesterolu v krvi, a tiež podporuje činnosť imunitného systému.

Streptococcus thermophilus - zmierňuje príznaky intolerancie laktózy, má protizápalový a imunostimulačný účinok. Zmierňuje hnačku po antibiotickej liečbe, nakoľko podporuje rozmnožovanie baktérií, ktoré tvoria črevnú flóru.

Bifidobacterium lactis - jedno z najrozšírenejších probiotík tvoriacich črevnú flóru. Je účinné proti zápche, ale úspešne sa aplikuje aj pri infekcii baktériou Helicobacter pylori. Zmierňuje nadúvanie, kŕčovité bolesti brucha a poruchy činnosti čriev.

Aplikácia

Užívajte 2 kapsuly večer pred spaním ako výživový doplnok na lačno. Množstvo Swiss Probiotix Max sa môže zvyšovať podľa potrieb jednotlivca. Ak na trávenie dostatočne neúčinkujú denne 2 kapsuly, je možné dennú dávku zvýšiť na 3-4 kapsuly. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. 

Užívanie doplnkov výživy nenahradzuje pestrú zdravú stravu a pravidelný pohyb. Neužívajte tento produkt, pokiaľ ste alergický alebo citlivý na niektorú z jeho zložiek. Neodporúča sa jeho užívanie deťom mladším ako 12 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Pokiaľ trpíte akýmkoľvek druhom ochorenia, alebo alergie, ktoré vyžadujú lekársku pomoc, poraďte sa so svojím ošetrujúcim lekárom skôr, ako začnete užívať tento prípravok.  

Symptómy a použitie

  • Odporúčané užívať spolu s produktom Prebiotiká Swiss Prebiotix Ultra®
  • Pomáha pri napravení črevnej flóry a zachovaní jej zdravia.
  • Posilňuje imunitný systém.
  • Po antibiotickej liečbe, na napravenie črevnej flóry.
  • V prípade nevyváženej stravy, pretrvávajúcich tráviacich poruchách.
  • Pri ťažkostiach sprevádzaných nadúvaním, kŕčmi v bruchu, hnačkou alebo zápchou.
  • Pri pretrvávajúcej únave, skleslosti, vyčerpanosti.

Skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí, na suchom a chladnom mieste.

60 caps.

Zatiaľ žiadne recenzie zákazníkov.

NaturalSwiss

NaturalSwiss je spoločnosť so širokými skúsenosťami v oblasti detoxikácie a očisty organizmu. Od svojho vzniku v roku 2006 sa stala s množstvom medzinárodných ocenení medzinárodne uznávanou značkou, so zastúpením v 13 krajinách. Programy Clean Inside® a ToxiClean® užívalo už viac ako milión spotrebiteľov po celom svete. Spoločnosť spolupracuje s viacerými lekármi a špecialistami a publikuje vysoko hodnotené odborné články. Produkty NaturalSwiss sú vyrobené z prírodných zložiek sú schválené úradom verejného zdravotníctva GMP. Vysoko účinné prípravky pomáhajú pri udržaní Vášho zdravia.

Odborné zázemie

MuDr. Csaba Podlupszki

Študoval na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, kde v roku 1997 úspešne promoval. Svoje znalosti si v roku 2000  doplnil o I.kvalifikačnú atestáciu v odbore interná medicína a neskôr v roku 2004 o II.kvalifikačnú atestáciu v odbore gastroenterológia. Pracuje ako odborný lekár v gastroenterologickej ambulancii. Produkty spoločnosti NaturalSwiss sám používa a odporúča ich aj svojim pacientom.

Dr. Barbara Márkus

Liečiteľka, psychoterapeutka, inštruktorka. Venuje sa výskumu patogénov, mapovaniu biochemických systémov organizmu, prírodným liečebným metódam. Vo svojej ambulancii skúma aj ochorenia a patogény pokožky hlavy a tváre. Vyučuje alternatívnu medicínu a liečebné metódy na Univerzite Savaria v Sombathelyi, vysunutom pracovisku Univerzity Lóránda Eötvösa.

Gotthard Annamária

Zdravotná herbalistka, školiteľ - dietetik, spisovateľka a zanietená podporovateľka prírodného zdravia. Je držiteľkou diplomu z fytoterapie (prírodného liečiteľstva) získaného na univerzite Britain’s College of Phytotherapy.

Poslanie

"Si tým, čo zješ" - Hippokrates.

V našej modernej spoločnosti veľmi ľahko zabúdame na to, že sme neoddeliteľnou súčasťou prírody a náš organizmus je súčasťou komplexného živého systému, ktorý nás dokáže podporovať a vyživovať. Keď sme zdraví, znamená to, že sa náš organizmus úspešne prispôsobil nášmu životnému štýlu a životnému prostrediu. Vtedy sme v harmónii s rytmom prírody a v rovnováhe sami so sebou. Avšak keď sme chorí – cítime sa zle. Naše telo nám posiela signál, že organizmus má narušenú rovnováhu, preto nedokáže držať krok s prírodnými cyklami. Bylinková očista pomáha organizmu zotaviť sa a umožňuje mu získať späť jeho rovnováhu. Jej pomocou a zmenou stravovacích návykov môže naše telo začať vylučovať nahromadené toxické usadeniny.