Signup Discount

Kupón 3 eur na Váš prvý nákup!

Zaregistrujte sa a získajte svoj kupón. Kupón môžete použiť na nákup nad 60,- eur.

Zaregistrujte sa tu

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania.

Prírodný Vitamín C - Superum C

Prírodný Vitamín C - Superum C

11,90 €

Doplnok stravy Superum C je prírodný vitamín C s postupným uvoľňovaním. Zdroj prírodného vitamínu C pochádza z ovocia acerola, extraktu zo šípok, antokyanínu získaného z čučoriedok, a polyfenolu zeleného čaju.

redeem
Kúpou tohoto produktu získate 23 vernostných bodov . Váš košík bude celkovo obsahovať 23 bodov ktoré môžu byť zamenené za kupón v hodnote 0,23 € .


Superum C je prírodný vitamín C prémiovej kvality s postupným uvoľňovaním. Prírodný vitamín C (kyselinu L-askorbovú) je organizmus schopný zúžitkovať omnoho lepšie, oproti chemicky vyrobenej kyseline D-askorbovej.

Prečo je Superum vitamín C iný, ako bežný vitamín C?

 • Obsahuje 8 rastlinných zložiek
 • Je prírodného pôvodu, maximálne sa zúžitkuje a nevylučuje sa zbytočne z organizmu
 • Obsahuje extra veľké množstvo bioflavonoidov a rutínu
 • Kapsula je rastlinného pôvodu, farbená prírodným chlorofylom.

Superum C obsahuje aj sprievodné látky, ktoré pomáhajú pri vstrebávaní. Všetky zložky pochádzajú z prírodných zdrojov. Účinnosť a zúžitkovanie vitamínu C (kyseliny askorbovej) zvyšuje kombinácia výťažku 8 rastlín. Pre maximálne zúžitkovanie sa Superum C odporúča užívať 2× denne 500 mg namiesto jednorázovej veľkej dávky.

Obsah účinných látok v 1 tablete

500 mg vitamínu C, 300 mg citrusových bioflavonoidov, 50 mg rutínu, Polyfenoly, Glukonát meďnatý, Clorofyl (farbivo), Mangán, Camellia sinensis.

Zdroj prírodného vitamínu C pochádza z ovocia acerola (Malpighia glabra), extraktu zo šípok (Rosa canina), antokyanínu získaného z čučoriedok (Vaccinium myrtillus), a polyfenolu zeleného čaju (Camellia sinensis).

Aplikácia

2x denne jedna kapsula

Symptómy a použitie

 • Posilnenie imunity,
 • Chráni pred infekciami,
 • Pomáha pri vytváraní jaziev v prípade poškodených tkanív, čím prispieva aj k hojeniu rán,
 • Zmierňuje alergické reakcie,
 • Znižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi,
 • Podieľa sa na detoxikácii organizmu,
 • Znižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi,
 • Zabraňuje vstrebávaniu ťažkých kovov.

 

Užívanie doplnkov výživy nenahradzuje pestrú zdravú stravu a pravidelný pohyb.

60 tab.

Zatiaľ žiadne recenzie zákazníkov.

DrNatura Supergreens

DrNatura-SuperGreens berie význam superpotravín vážne. Proces výroby produktov je navrhnutý tak, aby sa minimalizoval úbytok živín z čerstvých organických zložiek. Spôsob spracovania pomáha zachovať všetky výhody živín a vynikajúcu chuť.

Extrakty a prášky (melivá) DrNatura Supergreens disponujú v koncentrovanej forme všetkými prospešnými vlastnosťami superpotravín, sú vyrobené z prírodných surovín prémiovej kvality a k ich použitiu nie je potrebná žiadna komplikovaná a zdĺhavá príprava. Organické superpotraviny DrNatura Supergreens vzájomne posilňujú svoje účinky.

Zažite super pocit pomocou superpotravín!