Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania.

SHP Denné telové mlieko

SHP Denné telové mlieko

54,92 €

Hlavnou úlohou SHP Denného telového mlieka je ochrana pokožky pred agresívnými faktormi vonkajšieho prostredia. Hydratuje a pokožka po aplikácií pôsobí mladistvo a žiarivo.

redeem
Kúpou tohoto produktu získate 109 vernostných bodov . Váš košík bude celkovo obsahovať 109 bodov ktoré môžu byť zamenené za kupón v hodnote 1,09 € .


Kozmetické produkty z SHP rady značky Dr. Nona skvele chránia, vyživujú a zvlhčujú pokožku tváre a tela vďaka unikátnemu zloženiu na báze DNA. Majú veľmi silný antioxidačný účinok a obmedzujú škodlivý vplyv voľných radikálov. Stimulujú zdravé fyziologické procesy a zvyšujú odolnosť kože. Podporujú mikrocirkuláciu a metabolismus v kožných bunkách. Tonizujú, ukľudnujú podráždenú pokožku a chránia ju pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.

Hlavnou úlohou SHP Denného telového mlieka je ochrana pokožky pred agresívnými faktormi vonkajšieho prostredia. Hydratuje a pokožka po aplikácií pôsobí mladistvo a žiarivo.

Účinné látky

  • Archebaktéria a riasa Dunaliella: patrí k vysoko koncentrovaným zdrojom doležitých vitamínov, aminokyselín, minerálov a živín a pôsobí ako silný antioxidant. Chráni pred škodlivým vplyvom voľných radikálov a zvyšuje obranyschopnosť organizmu
  • Extrakt z astragalu (kozinec): bylinka, v Číne nazývaná tiež ako „žltý vodca”, veľmi cenná už v starovekej čínskej medicíne. Má silné regeneračné účinky a je to vynikajúci adaptogen, t.j. zvyšuje odolnosť organizmu a dodáva silu. Napomáha hojeniu rán, používa sa pre urýchlenie rekonvalescence po ťažkom zranení alebo chemoterapii. Upravuje krvný tlak a posilňuje nervový systém.
  • Olej z jojoby: vzácný olej s vysokou koncentráciou vitamínu E, prispieva k ochrane kožných buniek, pomáha pri hojení rán, jaziev a iných kožných problémov. Pokožku vyživuje a hydratuje.
  • Olej zo semienok granátového jablka: luxusný olej so skvelými regeneračnými vlastnosťami. Je ideálny predovšetkým pre starnúcu, unavenú, popraskanú a inak poškodenú pleť. Obnovuje elasticitu a podporuje prirodzenú hydratáciu pokožky. 

Všetky tieto aktívne látky chránia pokožku pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a regenerujú ju na báze DNA.

Symptómy a použitie

  • ochrana a regenerácia pokožky na báze DNA
  • hojenie jaziev a rán
  • riešenie kožných problémov
  • obnova elasticity pleti
  • hydratácia pokožky
150 ml

Zatiaľ žiadne recenzie zákazníkov.

Dr. Nona

História firmy „Dr. Nona International Ltd.”

Firma „Dr. Nona International Ltd.” bola založená v Izraeli v roku 1994, na klinike “Lenom” Dr. Nonou Kuchinou, absolventkou Minskej lekárskej univerzity, a jej manželom Michailom Shneersonom. 

Vytvorenie produktov „Dr. Nona”

Vytvorenie produkcie “Dr. Nona” s revolučným objavom BOMK (Bioorganominerálny komplex) je dokumentované vedeckou prácou a skúsenosťami špecialistov v rôznych odboroch medicíny a kozmetológie.

Spoločnosť uskutočnila šesť medzinárodných vedecko – praktických konferencií na tému “Používanie prípravkov “Dr. Nona” v širšej lekárskej praxi”. (Moskva: 1997,1999, 2001, 2008, Kyjev 2003, Tel-Avív 2005). Produkty “Dr. Nona“ dostali súhlas 14-tich popredných výskumných centier, ako je Inštitút krásy, Ústav chirurgie A.W. Wiszniewski RAMV, Vedecké centrum onkológie N.N. Blochina RAMV, Ústredný inštitút traumatológie a ortopédie N.N. Priorov, Ústav detskej hematológie, Ministerstvo zdravotníctva Ruskej federácie, Inštitút neurochirurgie N.N. Burdenko, Inštitút letectva a vesmírnej medicíny a ďalšie. Oficiálne zastúpenie firmy sa otvorilo vo viac než 20 krajinách sveta. Produkty používa viac ako 20 milionóv ľudí.

Dobročinnosť

V roku 1999 firma „Dr. Nona” vytvorila fond pre choré onkologické deti bývalého Sovietskeho zväzu. Deti, sú podporované finančne, ale aj veľkým množstvom produktov “Dr. Nona”. „Bohužiaľ liečba onkologického ochorenia si vyžaduje veľa práce. Jedná sa o využitie agresívnych protirakovinových látok, ktoré majú nežiaduce vedľajšie účinky na telo, a naše produkty sú veľmi potrebné pri rekonvalescencii “- hovorí Dr. Nona Kuchina.

„Produkty, vyvinuté našou spoločnosťou za účelom použitia pri agresívnej liečbe, podstúpili klinické štúdie v mnohých onkologických nemocniciach a odporúča sa používať ich ako pri chemoterapii, aj po ukončení – najmä u detí s akútnou lymfoblastickou leukémiou.

“To umožňuje pacientom rýchlejšie zregenerovať organizmus a tiež znížiť možnosť prechladnutia a získania vírusových ochorení, “- dodáva Dr. Nona.

To je spôsob, akým spoločnosť “Dr. Nona” pomáha chorým deťom v Rusku, v bývalom Sovietskom zväze a východnej Európe, poskytuje komplexnú rehabilitáciu.

K dnešnému dňu túto podporu dostalo viac ako 6000 mladých pacientov.

Vytvorením fondu Pomoci pre onkologicky choré detí a za charitatívnu prácu, dostala Dr. Nona Kuchina ocenenie “Zlatá medaila” ruského fondu Pokoja.