Ústna voda

Ústna voda

Ďalšie obrázky

U NÁS DOPRAVA ZDARMA!

 

  • pri nákupe od 95,- eur pre celú Slovenskú Republiku
  • pri nákupe od 200,- eur pre Českú republiku, Poľsko a Maďarsko
  • pri nákupe od 250,- eur pre Rakúsko, Nemecko, Rumunsko, Slovinsko, Chorvátsko
  • pri nákupe od 350,- eur pre Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Taliansko, Francúzsko, Veľkú Britániu, Írsko, Španielsko a Portugalsko

DARČEK K PRODUKTU

 

K nákupu tohoto produktu obdržíte poukážku vydavateľstva ecoletra.com
ecoletra.com green publishing

na 15% zľavu pri kúpe exkluzívneho knižného e-titulu Michala Šturca - Cesta okolo sveta za kávou.
 

Zobrazené: 17361 Model: 250 ml
Vernostné body: 18
Dostupnosť: Skladom
31.20€ Bez DPH: 26.00€
Množstvo: Kúpiť

Prečítajte si články k produktom Dr. Nona z nášho blogu.

 Základný popis:
Ústna voda odstraňuje zápach z úst, regeneruje postihnuté miesta v ústnej dutine, má očisťujúce účinky. Odporúčame pri prevencii zubného kazu a krvácania ďasien. Odstraňuje nepríjemný pocit v ústach pri angíne, akútnom zápale mandlí a ústnej dutiny, precitlivenosti zubov, paradentóze, ústnych  mykózach, chrípke a prechladnutí. Napomáha pri regenerácii sliznice nosohltanovej dutiny, uší, tráviaceho, vylučovacieho traktu a pošvy. Používa sa po ožarovaní v rámci zmiernenia vedľajších účinkov, v gynekológii, pri inhalácii a požití jedovatých látok, kožných problémoch ale aj ako dezodorant. Odporúčame pre dojčiace matky na liečenie oderov a prasklín bradaviek.

Účinné látky:
výťažok z harmančeka, olej z mäty, olej zo šalvie, olej z tymianu, olej zo šupiek citrusových plodov, bioorganominerálny komplex (BOMK).

Aplikácia:
Pri chorobách sliznice ústnej dutiny 20-30 sekúnd preplachovať ústnu dutinu, maximálne 5 krát denne počas týždňa. Ako preventívny prostriedok proti následkom ožarovania aplikovať rovnako. Kloktanie začať najneskôr dva týždne pred ožarovaním, kloktať 5 krát denne. Počas ožarovania kloktať 5 krát denne, ďalej 30 min. pred zákrokom a hodinu po zákroku. Po skončení rádioterapie ďalej kloktať minimálne počas nasledujúceho mesiaca, postupne znižovať frekvenciu kloktania.
Hydratácia sliznice pošvy a análneho otvoru: roztok 1 polievkovej lyžice Ústnej vody a 1 polievkovej lyžice destilovanej vody vo forme výplachov, nechať pôsobiť čo najdlhšie. Výplachy opakovať 2 krát denne, ráno a večer. Pri vredoch slizníc aplikovať zmes 1 čajovej lyžičky Ústnej vody a 1 vaječného bielka. Vždy aplikujte čerstvo pripravenú zmes. Vyplachovanie 4-5 krát denne, nechať pôsobiť čo najdlhšie.
Klinické použitie: pri všetkých druhoch angíny, zápaloch hltanu, hnisavých angínach - časté kloktanie má výborný lokálny účinok. Zmenšujú sa ťažkosti pri prehĺtaní, miznú prejavy otráv. Pri ťažkostiach nosohltanových mandlí 1-2 mesačná kúra značne uľahčuje dýchanie nosom, zlepšuje sa spánok, bystrí sluch a ustáva kvapkanie z nosa. Pri ochoreniach ústnej dutiny a ďasien (opary alebo mykózy, paradentóze a precitlivenosti zubov sa odporúča pravidelne kloktať po umytí zubov. V krátkom čase miznú opuchy, krvácanie ďasien, afty, nepríjemný zápach z úst. Zmenšujú sa problémy s prijímaním potravy a používaním zubnej protézy. Pri žalúdočných a dvanástnikových vredoch sa najlepšie výsledky dosahujú použitím zmesi 1 časti Ústnej vody, 1 časti Solaris D.N., 1 časti čaju Gonseen a 1 bielka, 3-4 krát denne.

Symptómy a použitie:
- ťažkosti dýchacieho systému u detí (aplikovať roztok Ústnej vody a prevarenej vody v pomere 1:1 alebo 1:3, ráno a večer aplikovať vo forme malých tampónov, alebo nakvapkať niekoľko kvapiek do nosa alebo uší)
- odery bradaviek (masírovať pred a po dojčení, neriediť)
- ranky, rezné rany, zádery a rany po holení (potierať tampónom namočeným v Ústnej vode)
- odreniny (aplikovať roztok v pomere 1:1, prikladať namočený tampón na 10-15 min.)
- problémy ústnej dutiny, paradentóza (20-30 sekúnd vyplachovať ústnu dutinu a hrdlo maximálne 5 krát denne, počas týždňa)
- zápaly žalúdka, bolesti brucha (dospelí 3-4 krát denne, aplikovať 1 čajovú lyžičku, zapiť vodou, deti podľa potreby roztok 1:1 v rozmedzí od týždňa do niekoľkých mesiacov)
- žalúdočné a dvanástnikové vredy (1 čajová lyžička, 3-4 krát denne)
- pri gynekologických a vylučovacích ťažkostiach (2 krát denne aplikovať klystír, výplachy alebo vo forme tampónov namočených v roztoku v pomere 1:1, nechať pôsobiť čo najdlhšie)
- zápaly hrdla a mandlí (3-4 krát denne aplikovať roztok: 1 polievková lyžica prípravku na pohár vody)
- nadmerné potenie nôh (aplikovať ako dezodorant, 2 krát denne)
- detský ekzém (atopické zápaly kože), dysbakterióza u detí (2-3 krát denne aplikovať 3-4 kvapky na jazyk spolu so soľným kúpeľom)
- pomliaždeniny, natrhnutia (aplikovať studený obklad)
- malé i väčšie infekcie rán (potierať Ústnou vodou alebo roztokom s vodou v pomere 1:1)
- potravinové, chemické a alkoholové otravy (1 čajovú lyžičku Ústnej vody zapiť vodou)
- chronické zápchy, zápaly hrubého čreva (nalačno aplikovať 1 čajovú lyžičku Ústnej vody)
- pri problémoch s očnými spojivkami, jačmeňom (3-4 krát denne preplachovať alebo kvapkať roztok 1 čajovej lyžičky prípravku na pohár vody)
- starostlivosť o uši, proti infekciám a mykózam (2 krát denne kvapkať nerozriedený prípravok, alebo aplikovať pomocou vatových tampónov namočených v neriedenom roztoku)
- nachladenie, chrípka (2-4 krát denne kloktať)

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Odpíšte kód z obrázku:Dr. Nona

Dr. Nona

 

História firmy „Dr. Nona International Ltd.”

Firma „Dr. Nona International Ltd.” bola založená v Izraeli v roku 1994, na klinike “Lenom” Dr. Nonou Kuchinou, absolventkou Minskej lekárskej univerzity, a jej manželom Michailom Shneersonom. 


Vytvorenie produktov „Dr. Nona”

Vytvorenie produkcie “Dr. Nona” s revolučným objavom BOMK (Bioorganominerálny komplex) je dokumentované vedeckou prácou a skúsenosťami špecialistov v rôznych odboroch medicíny a kozmetológie.

Spoločnosť uskutočnila šesť medzinárodných vedecko – praktických konferencií na tému “Používanie prípravkov “Dr. Nona” v širšej lekárskej praxi”. (Moskva: 1997,1999, 2001, 2008, Kyjev 2003, Tel-Avív 2005). Produkty “Dr. Nona“ dostali súhlas 14-tich popredných výskumných centier, ako je Inštitút krásy, Ústav chirurgie A.W. Wiszniewski RAMV, Vedecké centrum onkológie N.N. Blochina RAMV, Ústredný inštitút traumatológie a ortopédie N.N. Priorov, Ústav detskej hematológie, Ministerstvo zdravotníctva Ruskej federácie, Inštitút neurochirurgie N.N. Burdenko, Inštitút letectva a vesmírnej medicíny a ďalšie. Oficiálne zastúpenie firmy sa otvorilo vo viac než 20 krajinách sveta. Produkty používa viac ako 20 milionóv ľudí.


Dobročinnosť

V roku 1999 firma „Dr. Nona” vytvorila fond pre choré onkologické deti bývalého Sovietskeho zväzu. Deti, sú podporované finančne, ale aj veľkým množstvom produktov “Dr. Nona”. „Bohužiaľ liečba onkologického ochorenia si vyžaduje veľa práce. Jedná sa o využitie agresívnych protirakovinových látok, ktoré majú nežiaduce vedľajšie účinky na telo, a naše produkty sú veľmi potrebné pri rekonvalescencii “- hovorí Dr. Nona Kuchina.
„Produkty, vyvinuté našou spoločnosťou za účelom použitia pri agresívnej liečbe, podstúpili klinické štúdie v mnohých onkologických nemocniciach a odporúča sa používať ich ako pri chemoterapii, aj po ukončení – najmä u detí s akútnou lymfoblastickou leukémiou.
“To umožňuje pacientom rýchlejšie zregenerovať organizmus a tiež znížiť možnosť prechladnutia a získania vírusových ochorení, “- dodáva Dr. Nona.
To je spôsob, akým spoločnosť “Dr. Nona” pomáha chorým deťom v Rusku, v bývalom Sovietskom zväze a východnej Európe, poskytuje komplexnú rehabilitáciu.
K dnešnému dňu túto podporu dostalo viac ako 6000 mladých pacientov.
Vytvorením fondu Pomoci pre onkologicky choré detí a za charitatívnu prácu, dostala Dr. Nona Kuchina ocenenie “Zlatá medaila” ruského fondu Pokoja.

kľúčové slová: Ústna voda, 250 ml, Z mŕtveho mora

Facebook komentáre ()