Gonseen (čaj)

Gonseen (čaj)

Obrázky

DARČEK K PRODUKTU

 

K nákupu tohoto produktu obdržíte poukážku vydavateľstva ecoletra.com
ecoletra.com green publishing

na 15% zľavu pri kúpe exkluzívneho knižného e-titulu Michala Šturca - Cesta okolo sveta za kávou.
 

U NÁS DOPRAVA ZDARMA!

 

  • pri nákupe od 50,- eur pre celú Slovenskú Republiku
  • pri nákupe od 200,- eur pre Českú republiku, Poľsko a Maďarsko
  • pri nákupe od 250,- eur pre Rakúsko, Nemecko, Rumunsko, Slovinsko, Chorvátsko
  • pri nákupe od 350,- eur pre Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Taliansko, Francúzsko, Veľkú Britániu, Írsko, Španielsko a Portugalsko
Zobrazené: 24523 Model: 24 ks
Vernostné body: 25
Dostupnosť: Skladom
33.00€ Bez DPH: 27.50€
Množstvo: Kúpiť

Základný popis:
Klinika Lenom, v spolupráci s vedeckým tímom, vyvinula tento nový druh bylinného čaju, ktorý môžeme istotne nazvať "čajom znovuzrodenia". Jeho zloženie zaručuje efektívne účinky na organizmus, ako silný a pozitívny vplyv na tráviaci, srdcovo-cievny, dýchací, nervový a imunitný systém. Blahodarné účinky tomuto čaju dávajú právo byť základom každého liečebného programu pri všetkých chorobách. Tvorí fundament pre funkciu ďalších prípravkov.

Účinné látky:
semená mrkvy, olivové listy, lucerna, mäta pieporná, cezmína paraguajská (GonGouha, Maté), bioorganominerálny komplex (BOMK).

Cezmína paraguajská je účinný adaptogén (podporuje prípravné procesy), mobilizuje rezervy organizmu (imunitný systém) a upravuje činnosť nervového systému. Upokojuje a zároveň dodáve energiu. Zvyšuje odolnosť proti stresu. Podieľa sa na očisťovaní všetkých orgánov a systémov.
Listy olivy znižujú krvný tlak, normalizujú hladinu cukru v krvi, rozširujú srdcové cievy, pomáhajú bojovať proti arytmii. Sú účinné proti kôrnateniu ciev (arterioskleróza). Sú tiež ľahkým a nedráždiacim prečisťujúcim prostriedkom. Podporujú vylučovanie žlče. Odporúčajú sa pri infekcii žalúdka a čriev.
Lucerna má výkašliavací a močopudný účinok. Používa sa pri zápaloch horných dýchacích ciest, ochoreniach obličiek, má silné protizápalové účinky, Odporúča sa pri anémii, bolestivej menštruácii, pri liečbe prieduškovej astmy a arterioskleróze.
Semená mrkvy obsahujú bohatý komplex flavonoidov, sú nadmieru účinné pri rozširovaní srdcových ciev. Odporúčajú sa pri oslabení srdca.
Mäta pieporná má diastolické, žlčopudné, znecitlivejúce, jemne prečisťujúce a antiseptické účinky. Používa sa pri liečbe zápalov tráviaceho ústrojenstva, vysokého obsahu kyselín, ochoreniach pečene a pankreasu ako znecilivejúci a žlčopudný prostriedok. Je vynikajúcim antiemetikom. Odporúča sa pri bolestiach žalúdka, čriev a nadúvaní. Zmierňuje prejavy potravinových otráv a bolesti hlavy. Taktiež sa používa pri liečbe depresií, epilepsií a hemoroidov.
 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Odpíšte kód z obrázku:kľúčové slová: Gonseen (čaj), 24 ks, Z mŕtveho mora

Facebook komentáre ()